728 Shares 2577 views

Kim ona jest, ta kobieta, której nazwa jest Evdokia (pełna nazwa) – Dunja

Nazwa nadana osobie po urodzeniu, wraz z całym swoim życiu. Daje jej właściciel pewien charakter i przeznaczenie. Ale wiele z nazw są zbyt długie do codziennego użytku, więc prawie każdy ma krótki formularz.


Dunia (pełna nazwa Evdokia): Origin

To ma greckie korzenie. Tłumaczone jako „łaska” lub „dobrej reputacji”.

W Rosji, nazwa pojawia się wraz z chrześcijaństwem, przyszedł z Bizancjum. To było bardzo popularne wśród zwykłych ludzi, była inna forma – Awdotio. Później stwierdzono także w górnej klasie. W naszych czasach, ponownie zyskuje na popularności. Ma męską postać Yevdokim, co tłumaczy się jako „cieszy się dobrą reputacją.”

dzieciństwo

Dunia – nazwa, która jest zaradny, przebiegły i nieprzewidywalne dziecko. Jednak jako dziecko, dziewczynka może być zastąpiony i takie cechy jak obrażania i kapryśność.

Za niewielką Evdokia nie ma władzy, nie jest uważane, nawet z rodzicami. występują wyjątki, ale rzadko.

Zdarza się, że dziewczyna zaczyna się wstydzić swojego imienia. Twoje imię i nazwisko Dunia generalnie stara się unikać dziecko. W tym czasie rodzice powinni pomóc dziecku rozwiązać problem poprzez sadzenie zaufanie.

W szkole dziewczynka uczy dobrze, Dunya doskonałą postępu we wszystkich badanych.

Dorasta, staje się bardzo kochliwy i ufne, popełnienie czynów swego serca, bez myślenia o konsekwencjach. Później część z nich będzie bardzo przykro.

charakter

Dorastając, często wydaje się Evdokia stosując swoje imię i nazwisko. Dunia pozostawiono jako dziecko.

Oczywiście, lepiej nadaje się do silnej i niezależnej kobiety. Trudności życiowe ona pokonuje z głową uniesioną wysoko, postawiliśmy sobie cele są zawsze poszukiwane. Evdokia stanie utrzymać własnego w każdej sytuacji.

Kobieta – właściciel nazwy partii wydaje się niedostępny, dumny, krytyka innych jest nie do przyjęcia dla niej. Ale w głębi serca, że jest wrażliwy, łatwo jest urazić, często można go po prostu „obracając do wewnątrz”, który daje jej wielką wewnętrzne cierpienie.

Po argument nie rozpoznaje swoje błędy i nigdy nie będzie pierwszym postawić.

Twoje imię i nazwisko Dunia z wiekiem zaczyna kochać, wiedząc, że jest to rzadkie i niezwykłe.

Evdokia zwykle ma jeden przyjaciel, który naprawdę ufa. Ona po prostu zazdrosny o niej innym i bardzo doświadczony nawet drobna sprzeczka.

Małżeństwo i rodzina

Dorastając, Dunia to samo miłosne i namiętny, jak w młodości. Ona już nie ufa mu serce niż umysł. Dla innych, to też Evdokia (pełna nazwa), Dunia – tylko dla najbliższych osób.

Jego bardziej przyciąga do miękkich, giętkich ludzi, zdolnych do otaczają ją z miłością i troską. Ona czeka na harmonii w związkach i często jest inicjowany. Evdokia wierzy w każde słowo wybranych, ale tylko tak długo, jak on kocha.

Od jego zwężone czeka na pełnym zaangażowaniem, to jest jedna z tych kobiet, które chcą wszystko albo nic.

Ze względu na wysokie wymagania dotyczące przyszłego małżonka ożenić się później, ale często tylko raz w życiu. W małżeństwie, ona jest szczęśliwa, szaleńczo zakochany w swoich dzieci.

Z mężem uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych, dać pierwszeństwo wystawy, teatr. Starannie je oglądać, ale dobra gospodyni z niego rzadko okazuje.

Ze względu na dążenie do harmonii w rodzinie Evdokia spokój panuje konflikt w jej domu są rzadkie.

kariera

Dunia woli bycia gospodynią domową, nie lubi pracować. Wszelkie kwestie finansowe są ustalane przez męża.

Jednakże, w razie potrzeby, może nadal budować karierę i osiągnąć wielki sukces bez narażania rodzinę, co jest bardzo ważne dla Evdokia.

Zazwyczaj Dunia wybierz „kobiece” zawody: sekretarki, nauczyciele, cukiernik, fryzjer, sprzedawca, kierownik.