418 Shares 6897 views

Audi A5: najciekawsze rzeczy o dynamicznej i atrakcyjnej niemieckiego coupe

Audi A5 – to premia coupe klasy D, który został po raz pierwszy zaprezentowany publicznie w 2007 roku. A w 2011 roku premierą zaktualizowanego samochodu. Nowy wygląd, lepsze wnętrze, aktualizacje techniczne – ten samochód jest zapowiadała się bardziej popularny niż jego poprzednik. Dobrze, że to o nią i powinien powiedzieć Ci wszystkie szczegóły.


wygląd

Więc najpierw kilka słów o powierzchowności. Etniczność samochód coupe Audi A5 jest eleganckie i atrakcyjne. Szczególną uwagę zwraca się na gładkich linii ciała – zastrzeżonej cechą każdego „audi”. Obraz był bardzo estetycznie i bardziej aerodynamiczne. A to, jak wiadomo, najważniejszym wyznacznikiem każdego samochodu sportowego.

Zaktualizowany coupe po 2011 „powinien”, lub w 17- lub 19-calowe koła. Wybór. A co z cech konstrukcyjnych? Cóż, w tej kwestii zmieniło kratkę. Teraz wygląda to tak, jakby rogi odciąć. Ponadto można zobaczyć elementy ozdobne chromowane.

Były markowe reflektory ze światłami do jazdy LED. Z optyką nieznacznie przekształcone tylne światła. Dobrym dodatkiem do układu wydechowego ze stali. Dopełnieniem wizerunku rur chromowanych.

wnętrze

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę w kabinie odnowionego w 2011 Audi A5 – jest funkcjonalny i niezwykle wygodne fotele w kształcie anatomicznym. Zapewniają one maksymalną wygodę dla pasażerów i kierowcy.

Posiada regulowany zagłówek i dobre trzymanie boczne. Więcej możliwe jest ustawienie pochylenia oparcia, która jest najbardziej odpowiednia.

tylko wysokiej jakości materiały zostały wykorzystane w dekoracji. Tapicerka – wytrzymałe tkaniny, chociaż ta opcja jest dostępna, a wnętrze ze skóry. alkanatroy wykończenie jest również dostępna.

kierownica – to także przyciąga uwagę. Wyróżnia się małą średnicę, prawdziwej skóry i znajdują się pod funkcję przełączników na kierownicy, dzięki której można wybrać sterowanie maszyną.

charakterystyka

Że to, co ma specyfikacji Audi A5, jest również ważna. Maszyna ta jest dostępna z różnymi silnikami pod maską. Są to silniki 1.8-, 2,0 i 3,0 litra. Innym potencjalnym nabywcy mają do wyboru – albo urządzenie, które działa na silnikach benzynowych i silników diesla zużywa.

Najmocniejszy wersja Audi A5 Coupe – model z 3-litrowym silnikiem 6-cylindrowym, którego moc wynosi 272 KM. a. Prędkość maksymalna wynosi 250 km / h. Na rozproszenie do setki zajmuje tylko 5,8 sekundy.

Nawiasem mówiąc, bardzo dobry samochód to zużycie. Około 6,6 litra na 100 km, jeżeli samochód jest w ruchu na autostradzie. 10.7 litrów paliwa pozostawia ten sam dystans wokół miasta. 8,1 l – cyklu mieszanym. Najbardziej który może napełnić zbiornik – 64 litrów.

inne szczegóły

Jeśli mówimy o objętości bagażnika, jest równa 455 litrów. Co o masie własnej? Jest to 1725 kg. Całkowita masa wynosi 2150 kg. Maszyna posiada mały prześwit – 12 centymetrów. Absolutna norma dla sportowego coupe. Ale to nie jest najlepszym wskaźnikiem dla Rosji. Jeśli chcesz, aby utrzymać samochód w dobrym stanie, to najlepiej jeździć na dobrych drogach, ostrożnie okrążając wszystkie nierówności i dziury. I, oczywiście, nie off-road.

Wymiary samochodu jak na typowym coupe. Wysokość – 1372 mm. Szerokość wynosi 1854 mm. Długość – 4626 mm. Rozstaw osi wynosi 2751 mm. Dobry wynik w takich wymiarach. Nawiasem mówiąc, aby całkowicie odwrócić samochodzie wolne 11,4 metrów wymagane. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja tego samochodu wykonane wyłącznie skupić się na stabilność i zwrotność. I wprawdzie od ekspertów dostał.

Dostarczane z transmisji komora 7-odbiorczy ( „Maszyna”). Linia Audi A5 Coupe S jest wyposażony w niezależne zawieszenie wielowahaczowe i wentylowane tarcze hamulcowe.

System bezpieczeństwa

Jest to również konieczne, aby powiedzieć. System bezpieczeństwa pojazdu Audi A5 Coupe otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Wszystko jest przemyślane, tak dokładnie jak to możliwe. Wewnątrz montowane poduszki powietrzne (zarówno standardowe i Windows), przez co zapewnia maksymalną ochronę przed urazami w razie wypadku. Nie Spotkań zaprojektowany dla fotelików dziecięcych.

Bezpieczeństwo czynne jest również na poziomie. W bazie znajdują się stabilizacja i ABS. Ale to nie wszystko. Samochód jest wyposażony w kontroli stabilności. Dopłata jako opcja możliwa asystent instalacji odbudować. Bardzo przydatna funkcja, nawiasem mówiąc. Dzięki niej, sam samochód przylega do pasa. Nadal można zamówić sportowe zawieszenie oraz system monitorowania ciśnienia w oponach.

Komfort i wyposażenie

Ten wątek – z których ostatni jest konieczne, aby powiedzieć. Samochód Audi A5 Coupe, którego warunkiem powyżej zdjęcie jest nie tylko mocny, dynamiczny i szybki coupe. Jest to również bardzo wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie. Wewnątrz znajduje się wszystko, czego potrzeba, z automatyczną regulację korekcji, kończąc kontroli klimatu. Są czujniki deszczu i świateł, czujniki parkowania, regulacja kierownicy (w dowolnym kierunku), spryskiwacze reflektorów … na pewno nie jest podgrzewane fotele i ogrzewanie lusterek, a także elektryczny. I to jest – podstawowe wyposażenie! Za dodatkową opłatą dostępna jest od kilku pakietów specjalnych systemów wspomagających.

Co z kosztami? Ten samochód nie jest zbyt kosztowne, nie może jednak cieszyć! roku 2008 modelu, na przykład, będzie kosztować około 900 tysięcy rubli – w doskonałym stanie, z 3,2-litrowym silnikiem 265 KM i napęd na cztery koła. Model wyprodukowany w 2011 roku (ponowna), z 2-litrowym silnikiem 211-konnym i automatyczną skrzynią biegów będzie kosztować około 1,25 mln rubli. W ogóle, to samochód – idealny dla miłośników komfortu, dynamicznej jazdy i niezawodność. A jeśli nie jest to okazja, aby je kupić, nie powinien go przegapić.