429 Shares 1593 views

Meta Tag Słowa kluczowe: co to jest i jak wypełnić?

Ten artykuł będzie szczególnie interesująca dla początkujących webmasterów. Nie powinny one być w stanie dokonać na stronę i wypełnić je z materiałów, ale także przepisać odpowiednie znaczniki meta tylko. Znaczniki te są wykorzystywane przez programistów gdy filmy promocyjne na YouTube i innych interesariuszy.

ogólna koncepcja

Ogromna liczba, można wybrać podstawowe meta tagi: tytuł, opis, słowa kluczowe. Pierwszy zawiera nagłówek, drugi – opis strony, a trzecie – główne słowa kluczowe, dla których obszar jest promocja. Z tej listy, to jest oczywiste, że meta tag Keywords, w rzeczywistości jest semantyczny rdzeń żądań użytkowników. Łączy wszystkich najważniejszych fraz kluczowych.

Rola w promocji i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

Aby zrozumieć jego znaczenie, konieczne jest, aby przypomnieć sobie odległe 90., kiedy był tylko jeden główny czynnik ranking zasobów internetowych dla wszystkich robotów. W tym czasie nie można było przełożyć na rzeczywistość niesamowity pomysł Larri Peydzha (jeden z kilku założycieli Google Inc.) na korzystanie z PageRank określenia stron internetowych, które pasują do zapytania wprowadzonego przez czytnik w polu wyszukiwania.

W związku z tym system jest łatwy do analizy artykuł na temat obecności w nim wyrażeń określonych przez użytkownika. Roboty przeprowadzane przycisków kontrolnych gęstość w tekście. Z wielką pasją uznano treść etykiet, w szczególności uwagi poświęcono ten element strony jako znacznika kluczowe.

Historia

Specjalne znaczniki (meta), którzy wymyślone przez Tima Berners-Lee, twórca World Wide Web w Internecie, w 1989 roku, pozwala autorowi dostarczają informacji o tytule i treści, słów kluczowych, artykuł Search engine. Ponadto, meta-tag nie tytuł, w przeciwieństwie do opisu i słów kluczowych. Są one napisane w specjalnej głowicy pojemnika, które nie pojawiają się wszystkie informacje w blokach miejscu. Początkowo Słowa kluczowe tag został zaprojektowany tak, aby ułatwić ciężką pracę wyszukiwarek, aby zidentyfikować odpowiednie wnioski dla użytkowników stron internetowych. W dzisiejszych czasach wiele się zmieniło.

Smutne konsekwencje: Słowa kluczowe tag meta nie wpływa na ranking

Co miało korzyści, było zawrócić na uszkodzenia. Istnieje harmonia została zniszczona wkrótce nagle powstałej konkurs na najwyższym numerze (ruch był tylko pierwsza strona dowolnym zapytaniu). Przywilej właściciela witryny stał się bezpośrednio zależny od dostępności zasobów w górę.

Nieuczciwi deweloperzy witryn rozpoczęła słowa kluczowe spamu w tej dziedzinie, który powinien być określony tag słowa kluczowe. Skoncentruj się na tym parametrze tractable generowania fałszywych wyszukiwarek nie może. Słowa kluczowe (słowa kluczowe) całkowicie straciły znaczenie. Należy wziąć pod uwagę, że wyszukiwarki dawna zdecydowała problem. Developerzy Firma nie odpowiedziało na pytania webmasterów w wywiadzie.

Google Inc ogłosił w 2001 roku, że ranking witryn nie będą brane pod uwagę przewidziany w słowach meta-tag. Firma „Yandex” nie daje takiej jasnej odpowiedzi na wydarzenia, podkreślając, że klucze mogą być uznane za robotem. Specjaliści z eksperymentu została przeprowadzona. nieistniejące słowo zostało zawarte w tagu strony. To był w stanie znaleźć tylko Yahoo wyszukiwarki. Można stwierdzić, że inne firmy już zdecydowaliśmy się na ich stosunek do znacznika. Jest nadzieja, że pewnego dnia wyszukiwarek będzie ponowne rozpatrzenie decyzji, ale następne dziesięć lat, aby zmienić politykę, nie zamierzamy.

Wstępne wnioski

Można podsumować. Czy konieczne jest określenie tag meta słowa kluczowe? Że da to na celu promocję projektu? Na pewno, to już nie jest w żaden sposób wpływać na postępy. Przekonanie, że wypełnienie wszystkich pól na stronie informacja jest kluczem do skutecznej promocji, już dawno stracił swój sens. Ponadto, w złym wyborem tagu słowa kluczowe słowa kluczowe mogą powodować skontaktować się z właścicielem strony internetowej pod filtrem. Wyszukiwarki nadal są karane za spamowanie zaniedbania deweloperów. Dlatego należy podać tylko te frazy, które są najczęściej spotykane w tekście.

Meta Tag Słowa kluczowe: jak wypełnić poprawnie

Właściwie, jeśli deweloper tworzy miejsce na nowoczesnym silniku (CMS), a następnie przejść do szczegółów i zrozumieć, że nie jest wymagane. Wystarczy wpisać w polu proponowanego wymaganych danych, a system będzie wstawić własną rękę we właściwym miejscu.

Jeśli webmaster tworzy zasób statystycznych na temat języka HTML lub posiadanie oryginalnej wiedzy o miejscach, to musi znać składnię znaczników słów kluczowych.

Równie ważna jest dokładna liczba znaków zamkniętych w tym meta tagu. Większość źródeł wskazuje inną liczbę liter, w tym samym czas podkreśla, że najważniejsze – aby wybrać odpowiednie słowa kluczowe, a następnie problem odbędzie drugorzędną. Jednak deweloperzy doświadczenie dowodzi, że nie jest tak proste, jak chcielibyśmy. Zgodność z dokładnym wejścia zapytań w artykule na stronie i ich konkretnej sekwencji wymaga znacznych nakładów czasu.

Przy liczeniu liczby znaków wyszukiwarki uwzględniają wymienione pomieszczenia w znacznikach. Litery mogą być liczone za pomocą regularnego programu Microsoft Word (szczegóły na statystykach) lub wygodnych usług online. Wyniki wyszukiwania dostanie najlepiej znanych usług. Warto wrócić do tematu. Następnie można zobaczyć bazę znacznika.

Kawałek piśmie w kodzie

Wygląda to tak:

Przykład:

W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby zarejestrować klawisze tylko spacją! Każde słowo powinno być oddzielone przecinkami. Meta tag składa się tylko 200 znaków. Można określić, jak często używane słowa i wyrażenia. Muszą spełniać i na stronie. Powtórzenia słów są dozwolone, ale nie dać się ponieść przez nich, wystarczy 2, te same rzeczowniki. Jeśli temat jest zbyt duża, to lepiej, aby podzielić się z informacjami w kilku artykułach. Powstały tekst powinny być umieszczone na różnych stronach internetowych. Wtedy pan będzie w stanie podnieść dużo więcej słów kluczowych do poszczególnych części artykułu. Jednocześnie będzie mógł osiągnąć maksymalny zasięg od zapytań wyszukiwania tematów.

Co jeszcze może być właściwie zaprojektowane tag meta słowa kluczowe? Pomaga radzić sobie z obcym zoptymalizowane witryny. Na przykład, jeśli deweloper kupuje linki, które oferują Exchange odwiecznych powiązań i GoGetLinks GetGoodLinks, nie może tracić czasu na stworzenie pewnego zakotwiczenia (tekst łącza) dla adresów URL. Kiedy pełna meta tag kreatora po prostu kopiuje tekst z tam, unikając harówki nagrywania nowych informacji.

Tajemnice pisanie tagu

Istnieje kilka sztuczek stosowanych przez doświadczonych rzemieślników. Nie jest konieczne, aby określić w tagu więcej niż 7 słów lub wyrażeń. Jakość zawsze przebija ilość. Lepiej jest używać zwrotów, a nie tylko szerzyć. Jeśli określisz słowa kluczowe o niskiej częstotliwości, można również przenieść je w wynikach wyszukiwania. Bardziej konkretne zapytanie, tym większe prawdopodobieństwo, że publiczność docelowego miejsca odwiedzić. Nie stosować związki, przyimki, wykrzykniki i cząstki w tym tagiem. Być może staną się jaśniejsze wyrażenie przez użytkownika, ale należy pamiętać, że nadal nie widzi owoce tych wysiłków. Dlatego w piśmie z kluczowych wniosków nie lepiej skupić się na czytniku i wyszukiwarek.