617 Shares 7417 views

Eric Trump: 5 Hot Fakty

W ciągu jednego roku od widzów na całym świecie zostały przyklejone do wiadomości ze Stanów Zjednoczonych. Prezydencki wyścig wyborczy maddening większość planety. Ale w listopadzie 2016 roku stało się jasne, że 45. Prezydent Stanów Zjednoczonych stał Donald Trump – Billionaire amerykańskiego pochodzenia. Ale pytanie w artykule będzie o Trump Jr., syn prezydenta z pierwszego małżeństwa. W wyścigu prezydenckim pomagał ojcu Eric Trump.

Biografia. niektóre informacje

Eric Trump – syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Urodził się 06 stycznia 1984. Eric – trzecie dziecko z pierwszego małżeństwa Donalda. W ubiegłym roku, Eric Trump brał czynny udział w kampanii prezydenckiej ojca, często pojawił się na imprezach promocyjnych i pojawił się w telewizji w imieniu ojca. On jest wiceprezes rozwoju i przejęć w spółce dominującej i kieruje wszystkie nowe akwizycje i projekty rozwojowe na całym świecie z bratem Donald Jr., Ivanka i siostra. W 2006 roku założył Fundację Trump Eric, który zbiera pieniądze dla szpitala na badania dzieci St. Jude. Eric jest właścicielem Trump Winery. On także nadzoruje działalność 18 klubów golfowych ojca.

Fakt 1: trzeci syn Donalda i Ivana

Matka Eric Trump – czeski ekonomista i była modelka Ivana, pierwsza żona Donalda, którą poślubił w 1977 roku. W dzieciństwie, mówi Eric, ani Donald ani Ivana nie miał dla niego czasu. Rodzice są rzadko obecne w jego życiu, a Eric i jego brat i siostra byli stale w towarzystwie pielęgniarek, strażników i rodziców Ivana, Milos i Maria. Według New York Magazine, Eric powiedział o ojcu: „Kocham i docenić mojego ojca, ale on działa 24 godziny na dobę.”

Eric miał sześć lat, kiedy jego rodzice rozwiedli się, a Ivan dostał pełną opiekę. Powiedziała w wywiadzie, że podniosła dzieci, dopóki nie poszedł do college'u, a następnie Ivan „dał” je pod opieką ojca Donalda potem dał im wszystkie trzy stanowiska w organizacji.

2 zdarzenia: szkoła z internatem w Pensylwanii

Po zerwaniu Donald i Ivana, media były pełne artykułów o plątaniny par rozwodowych. Erica przyjaciele często przedstawia szkolnych gazet i czasopism z artykułami o brudnej szczegółów przerwie. Mówi się, że dzieci tej pary zostały wysłane do szkolenia i edukacji w szkole z internatem w Pensylwanii w celu ochrony umysł dziecka przed negatywnym wpływem środków masowego przekazu.

Po tym, Eric Trump wpisane na Uniwersytecie Georgetown. Ukończył szkoły w „Zarządzanie finansami” w 2006 roku.

3 zdarzenia: Eric Trump kierowany przez kilka organizacji

Eric Donald Jr i Ivanka Trump – dzieci obecnego prezydenta USA od Ivana. Wszystkie z nich są wykonawcze wiceprezesów w Trump Organization, ale każdy z nich ma swoją własną firmę. kierunek to Eric – a majątek firmy golf. Wstąpił do organizacji w 2013 roku i od tego czasu rozszerzył pole Trumpa golfowym z Nowego Jorku do Irlandii i Szkocji!

Eric nadzoruje również działalność winnicy ojca, który Donald kupiony na Wschodnim Wybrzeżu. W tym kierunku, Eric wygrał „wschodząca gwiazda roku” Wine Enthusiast Magazine w 2013 roku.

Celebritynetworth.com na przybliżony syna zysku netto Trump jest około $ 150 milionów dolarów.

Fakt 4: narzeczona – Lara Yunaska Wyspa

W 2014 roku ożenił się Eric Trump. Żona – Lara Yunaska Island, osobisty trener Eric. Ceremonia ślubna odbyła się w klubie w marcu-a-Lago w Palm Beach na Florydzie. Więcej niż 400 znajomych i rodzina uczestniczyli imprezę rodzinną. Mężczyzna Ivanka, Jared Kushner sprawia ceremonia wymiany pierścienie. Dopóki pary nie ma, ale są szczęśliwi, podniósł psa o imieniu Charlie. Eric Trump kocha konie. Zdjęcia będzie można zobaczyć je w instragrame Lara. Nawiasem mówiąc, na dwa tygodnie przed ślubem, Lara wybuchł zaledwie dwa nadgarstek podczas jazdy. Ale nie rozpaczaj. Powiedziała, że nie dałoby się w ulubioną aktywność.

Fakt 5: miliony dolarów Trump przeniesiona do chorych dzieci

Eric Trump przelewy gromadzący miliony dolarów do szpitala nieuleczalnie chorych dzieci. Badania potwierdzają, że niezbędne procedury mieć znaczący wpływ na stan psycho-emocjonalnego dzieci.

W 2015 roku, syn Donalda przekazano 20 mln $, aby otworzyć centrum chirurgiczna przy St. Jude.

Reasumując, należy stwierdzić, że Eric Trump, mimo statusu gwiazdy ojca, pracującego wiele, zaangażowanych w miłości i wspiera szpitale, w których dzieci są śmiertelnie chory. Jego aktywność jest aktywny. Niech tak będzie!