336 Shares 1686 views

Antykoncepcyjny 'Marvelon'. opinie


Doskonałym narzędziem do zapobiegania niechcianej ciąży jest skutecznym lekiem, „Marvelon” opinie o nim są w większości pozytywne. Przy czym ten preparat może hamować jajeczkowanie, a ponadto, że ustawia cykl menstruacyjny. Przyjmowania tego leku, może to być praktycznie bezbolesne miesiączki, oni również stają się mniej obfite. Dla tych kobiet, których miesiączka towarzyszy wystarczająco silny płynów, lek ten jest po prostu niezastąpiony. To nie wszystkie użyteczne właściwości – jest rzeczywiście bardzo korzystny wpływ na metabolizm lipidów „Marvelon” pigułki opinii wielu pacjentów, że w wyniku przyjmowania tego leku przywraca wagę, reguluje procesy metaboliczne. Bardzo dobrze ten lek wpływa na stan skóry w przypadku trądziku pospolitego.

Do sterowania ciąży jest bardzo niezawodny lek. Skąd „Marvelon” prawo do przeprowadzania pigułki antykoncepcyjne? Zacząć pić ten lek powinien być od początku miesiączki, w pierwszym dniu. Kontynuować stosowanie powinno być w ciągu dwudziestu jeden dni, co jest bardzo wygodne, że każda tabletka została napisana dzień tygodnia, aby pamiętać, czy zażycia leku. Po ukończeniu kursu, należy się spodziewać, aby zobaczyć co miesiąc przez siedem kolejnych dni. Tydzień później znowu należy przyjmować tabletek. A pierwsze czternaście dni muszą być chronione. W przyszłości, to nie jest konieczne, pod warunkiem, że lek jest przyjmowany regularnie, zgodnie ze schematem.

Jeśli kobieta przyjmuje lek „Marvelon” po porodzie, kurs powinien zacząć od pierwszego dnia miesiączki występujące ponownie. W takim przypadku, jeśli idziesz do odbioru leku z pigułek antykoncepcyjnych, tempo, co było 21-22 sztuk, wykończone ich odbiór, a następnie w pierwszym dniu kolejnego miesiączki zażyciem nowego leku „Marvelon”. Jeśli ten kurs jest inne tabletki trwała dwadzieścia osiem dni, biorąc antykoncepcyjnej należy rozpocząć jak pierwszego dnia kolejnej miesiączki.

Pacjentów przyjmujących oznacza „Marvelon” opinie mogą być bardzo zróżnicowane, ale należy przestrzegać następującej zasady: co sześć miesięcy stosowania tego leku należy zrobić przerwę na okres jednego miesiąca, aby uniknąć skutków ubocznych.

Zdarza się, że przed otrzymaniem „Marvelon” lek biorąc mini pigułkę. W tym przypadku, zwłaszcza, gdy w okresie laktacji okresach nieregularnych, lek ten powinien być podjęta dopiero po zakończeniu przyjmowania tabletek poprzednich, już następnego dnia. W pierwszych dwóch tygodniach, należy zastosować dodatkowe środki ochrony przed niechcianą ciążą.

Tych, którzy wzięli w dowolnym okresie przygotowania „Marvelon” opinii można dodawać różne w większości pozytywne. Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania tego leku. Tak więc, jeśli masz choroby serca lub naczyń krwionośnych, taki lek w żadnym wypadku nie może być akceptowane. To samo odnosi się do patologii wątroby. Na tej liście można dodawać syndrom hemolityczno. Wiele negatywnych odpowiedzi u pacjentów, którzy wzięli lek na nowotwory estrogenów aw ciężkich postaciach otyłości i porfirii.

Wiele skutków ubocznych pigułki antykoncepcyjne odbywają i podczas stosowania tego leku. W ten sposób możliwe jest zwiększenie masy ciała, który normalizuje się w czasie. W każdym przypadku, przed zastosowaniem tego leku należy skonsultować się z lekarzem. Jest to bardzo potężne narzędzie, a powinien on korzystać, a nie zaszkodzić organizmowi.