390 Shares 7589 views

College Road (Jekaterynburg): specjalistyczne i opinie studentów

College Road w Jekaterynburgu – jedna z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych sredenespetsialnyh. W trakcie studiów studenci uczą się przedmiotów stosowanych w czasie Mistrza uwolnienie kilku zawodach technicznych i roboczych. Ponadto, prawie wszystkie obszary uczenia się umiejętności prowadzenia pojazdów, które wiążą oficjalnie potwierdzone przez ważnego prawa jazdy z wielu kategorii.

historia

Nowoczesna droga Jekaterynburg College został założony w 1930 roku jako Swierdłowsku College Road. Przez prawie 90-letniej historii szkoły jest prestiżowym miejscem odbioru zawodu i jakości kształcenia w sektorze drogowym gospodarki.

Od 2008 roku Uczelnia wprowadziła nowoczesne międzynarodowe standardy oceny jakości kształcenia, jako instytucja edukacyjna stała platforma podstawa do realizacji programów rządowych mających na celu utworzenie nowej generacji specjalistów. Przez dwa lata (2011 i 2013), Kolegium jest w top 100 najlepszych instytucji edukacyjnych kształcenia zawodowego.

Od 1994 roku baza edukacyjna EABC prowadzi ośrodek szkoleniowy dla przekwalifikowanie i podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników. Wykłady z zakresu bezpieczeństwa ruchu, logistyki, szkolenia kierowców zawodowych, kontroli pojazdów instrumentalnej i tak dalej.

opis

College Road w Jekaterynburgu ma potężną bazę materialną, która obejmuje:

 • poligon.
 • Audytorium dla wykładów i zajęć praktycznych (55 pokoi).
 • pracownie komputerowe ze specjalistycznym oprogramowaniem.
 • Wyposażone laboratoria (17 pokoi).
 • Samochodów i maszyn drogowych.
 • warsztaty specjalistyczne (metaloplastyka, kucie, spawanie, itp.)
 • Biblioteka o dużej funduszu literaturze i czytelnia.
 • Posiłki dla studentów dwóch salach.
 • Hostel na 340 miejsc zamieszkania.
 • centrum medyczne, sportowe i sale gimnastyczne itp

Dla rozwoju praktycznych umiejętności College Road w Jekaterynburgu w dyspozycji studentów 25 sztuk autobusów i maszyn drogowych, a także korepetycje dostępnego sprzętu do badań, pomiarów instrumentów, i tak dalej. Dzięki odpowiedniej absolwentów podstawowych zabezpieczeń materiał nie tylko rozległa wiedza teoretyczna w swoim zawodzie, ale także do nabycia umiejętności wymagane od specjalności roboczych: mechanika samochodowego, maszyn budowlanych, drogowych mechanik robotnika drogowego, kierowcy, itd.

oddzielanie

College Road w Jekaterynburgu kształci studentów w następujących obszarach:

 • Budowa i użytkowanie dróg i lotnisk. Wstęp do kursu odbywa się po 9 lub 11 klasie. Poziom umiejętności po zakończeniu szkolenia – „techniki”.
 • Konserwacja, naprawa samochodów. Po ukończeniu kursu otrzymują dyplom z kwalifikacjami „technika”. Obywatele szkoleniowe przyjmowane po 9 lub 11 lat nauki.
 • Operacja techniczny pojazdów drogowych i innych typów urządzeń (w przemyśle). Absolwenci otrzymują kwalifikację sprzętu, na końcu pełnego przebiegu praktyki i uzyskać kategorie prawa jazdy „A”, „B”, „C”, „D”. Przyjmujemy kandydatów z skonsumowane szkoły na 9 lub 11 klas.
 • Organizacja systemów transportowych, zarządzaniu transportem. Wstęp na podstawie ukończenia nauki w szkole (11 zajęć) kwalifikacyjny – „Senior Manager Technik”.
 • Rachunkowość, ekonomia. Studenci uczą się program „1C: Rachunkowość”. Wstęp jest na podstawie 9 klas.

Absolwenci niemal wszystkich dziedzin nauki otrzymać prawo jazdy z kilku kategorii open, który zapewnia dodatkowe korzyści dla przyszłego zatrudnienia. Wykształcenie – jest to okazja, aby kontynuować naukę w krótkim programie na wyższych instytucji szkolnych.

specjalności

Które zawody w College Road w Jekaterynburgu można uzyskać? Są one dość dużo:

 • Auto mechanik.
 • Mechanik konstrukcji, maszyn drogowo-budowlanych.
 • Crane (funkcja robocza).
 • Spawacz (funkcja robocza).
 • Hydraulik mechanik samochodów.
 • mechanik samochodowy.
 • Konserwacja i naprawa samochodów.
 • Ekonomika i rachunkowość. Rzeczywisty kierunek edukacji kształci specjalistów z kwalifikacjami „księgowego”.

Można wprowadzić dowolną zawodu w College Road w Jekaterynburgu po klasy 9 (lub 11 th) (wyjątek – księgowości, które jedynie brać pod koniec 9 klasy). Proces zdobywania wiedzy odbywa się na wewnętrznych i korespondencja form kształcenia, Zakład „Organizacja transportu międzynarodowego” prowadzi szkolenia wyłącznie dla studiów stacjonarnych.

Hostel i społeczne gwarancje

studenci w pełnym wymiarze czasu otrzymywać stypendium socjalne lub akademickiej, zaszczyty wypłacane wysokie pensje, mianowani na koniec sesji.

Schronisko jest do uczniów niebędących rezydentami i znajduje się pod adresem: ulica Lenina, 91, Jekaterynburgu. College Road znajduje się w samym centrum miasta, hostel posiada 6 pięter i znajduje się na dziedzińcu szkoły. środowisko miejskie rozwinięta infrastruktura pozwala studentom szybko dostać się do każdego miejsca w Jekaterynburgu.

Studenci mieszkają w pokojach przeznaczonych dla dwóch lub czterech osób. Hostel wyposażony jest w dwie pralnie, kilku wspólnych kuchni, łazienki z prysznicem, siłownie, pomieszczenia i rekreacji. Bezpieczeństwo uczniów jest okrągły zegar systemu nadzoru i bezpieczeństwa pożarowego.

Dokumenty o przyjęcie

Wprowadź droga Jekaterynburg Kolegium może każdy obywatel Federacji Rosyjskiej, którzy ukończyli szkołę średnią w szkołach ogólnodostępnych. Kampania rozpoczyna się otwarcie 15 czerwca i trwa do 15 sierpnia (w pełnym wymiarze godzin). Kandydaci do selekcji konkurencyjnej udostępnia następujące dokumenty do komisji kwalifikacyjnej:

 • Oświadczenie.
 • Paszport (kopia oryginału), inny dokument w celu sprawdzenia tożsamości.
 • Maturę lub dyplom z pedagogiki specjalnej (oryginał lub kopia).
 • 4 zdjęcia (3 x 4 cm.).

Konkurencja i egzaminy

Konkurencyjny wybór kandydatów na szkolenie odbywa się po 11 klasie na wyniki egzaminu. Wnioskodawcy po 9 klasy przechodzą dodatkowe egzaminy:

 • Język rosyjski (pisemny – dyktando).
 • Matematyczne (żywej).

Warunki College:

 • Studenci otrzymali po 9 klasy, są 3 lata i 10 miesięcy treningu.
 • Studentów uczestniczących po 11 klasie, studiuje na 2 lata i 10 miesięcy.

Przeniesienie klasy formularza budżet jest wykonywany po 9 lipca 21, w korespondencji oddziału – 27 lipca. Zapisy na podstawie umów handlowych na szkolenie odbywa się w dniu 27 sierpnia. Bliski gatunek mijania w roku szkolnym 2017-2018 waha się od 3 do 4 sztuk.

Na podstawie 11 klas transferu do miejsc budżetowych i szkolenia na zasadach komercyjnych przez 25 sierpnia. Od tego momentu liczba studentów uznawanych być utworzone i są w stanie opracować program, który uczy drogowego Jekaterynburg College. Lista uczestniczących w instytucji edukacyjnej powstaje i jest zamieszczona w głównej auli ciała uczelni.

dodatkowe szkolenia

Zawody w College Road w Jekaterynburgu można uzyskać różne. Są popytu we wszystkich sektorach sektorze publicznym oraz w przedsiębiorstwach prywatnych. Ci, którzy chcą mieć dodatkowe korzyści w znalezieniu pracy, chce się uczyć nie tylko zawód, ale także poszerzyć wiedzę oferowane dodatkowe szkolenia na zasadach komercyjnych. Zalecane działania i dyscypliny:

 • Wtórne – wycieczki z wizytą Jekaterynburg muzeów i innych.
 • Programy edukacyjne – zajęcia w grupach hobbystów i grup sportowych, psychologii komunikacji i innych.
 • programy edukacyjne – „1C: Rachunkowość”, program graficzny „Kompas”, języki obce, media, diagnostyka silnika, przygotowanie do certyfikacji, wykładów prawnych i innych.

doszkalających

W 2016 roku Ministerstwo Transportu został wydany rozkaz, który stanowi, wymagania dla uczestników rynku transportowego, w szczególności do umiejętności wszystkich pracowników i menedżerów spółek jakiegokolwiek rodzaju działalności. W celu podniesienia poziomu umiejętności wielu instytucji edukacyjnych zostały ustalone specjalne kursy, nie pozostał na uboczu i drogi Jekaterynburg College.

przekwalifikowania specjalnych umiejętności i zaawansowanych poziomach:

 • „Kontroler stan techniczny pojazdów.”
 • „Specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego”.
 • „Menedżer naziemnej i elektryczne pojazdy miejskie”.

Badanie czasu wynosi 254 godzin, z czego 104 są przeznaczone na wykład i 150 przeznaczone do ćwiczenia praktyczne. Po ukończeniu kursu dyplom odpowiadający stopniowi frekwencji dokształcania z kwalifikacji. Opłata za kurs wynosi 13 800 rubli za studenta w dowolnym kierunku.

opinie

Wielu studentów i absolwentów, jak College Road w Jekaterynburgu. Recenzje mówić o dobrej specjalnego, co pozwala na szybkie opanowanie popularny zawód i rozpocząć pracę, równolegle studiując na wydziale korespondencji uczelni. Studenci wskazują, że nauczyciele są dobrze i wyraźnie przedstawiony materiał teoretyczny, a nauczyciele w warsztatach chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i tajemnicę zawodową.

Zauważa, że badanie to nie tylko użyteczne, ale także interesujące. Program szkolenia obejmuje wiele praktycznych godzin, co przyczynia się do nauki zawodu w pełni.

Negatywne opinie w lewo z kilku studentów, a na nich podkreślają, że na zasadach komercyjnych, edukacja jest drogie, a jeśli badanie nie jest zbyt dobre, to pojawia się pytanie o dodatkowe koszty. Niektórzy studenci mówią, że nauczyciele są nieuważny i powierzchnia są uczyć materiału.

Ale w ogóle, studenci i absolwenci są zadowoleni, że nabycie praktycznych umiejętności i opanowania zawodów, z którymi można szybko znaleźć pracę. Wszyscy absolwenci zauważyć, że uzyskanie prawa jazdy jest dużym atutem instytucji edukacyjnych.

adres

Motoryzacja i drogowe Technical College w Jekaterynburgu znajduje się pod adresem: Aleja im. Lenin, budynek 91.

Dostać się do danej instytucji mogą być następujące rodzaje transportu publicznego:

 • №№ Autobusy 50, 54 lub 28, aby zatrzymać "College Road".
 • trasy tramwaje №№ 4, 26, 15, 13 lub 22, aby zatrzymać "UFU (RLE)" lub stop "East".