127 Shares 6882 views

W „zespół” w serialu i jak fabuła rozwija?

Historia grupy chłopców przyjaźń – temat nie jest nowy, ale ucieleśnienie idei jakością pamięta się długo. Cztery osoby – cztery różne historie z życia, że trudno jest połączyć ze sobą. I starali! Zwykli ludzie z Moskwy, Sasha Belov, przestrzeń, Pchyola i Phila. Dorastali w tej samej stoczni i udało się przejść przez życie razem. Ale brutalna rzeczywistość i nagle pojawiające wrogowie nie pozwalają dzieci poczętych zrealizować plany i zmuszeni do odwrócenia się od właściwej ścieżce.


„Brygada” – seryjny czy historia życia?

Seria jest o życiu czterech przyjaciół odwróciła prezentacji publiczność po niewłaściwej stronie podziemi. Okazało się, że życie nie jest prawo trudna i niebezpieczna. Stawka jest zbyt wysoka i prawdopodobieństwo utraty nie mniejsze szanse na wygraną. Tylko słabi zadowolonych małe, ale bardzo silne i silnej woli ludzie udają się na górę, wiedząc, że jedynym sposobem, aby zmienić życie , i prędzej czy później dojdzie do bytu prawnego.
O tym, jak wiele epizodów w serialu „Brigada”, prosząc tylko tych nielicznych, którzy nie oglądałem ten film kultowy. Wydaje się, że seria jest zbyt mała, to jest niemożliwe, aby pomieścić w 15 epizodach życia. Niemniej jednak, to jest tak. Każda seria – małe życie, które wygląda za jednym zamachem. Dlaczego wszyscy na widowni serii tak przesiąknięte jego atmosferze? Tak, ponieważ jest to historia o wszystkim – o przyjaźni, o zagrożeniach związanych z miłością. To jest tragedia, to jest komedia. To jest nasze życie, jak to było w latach 90-tych. Potem złapaliśmy na rzeczywistość wszystkich sił, zdając sobie sprawę, że nie możemy odpocząć nawet na chwilę, jeśli nie chcą być deptane. Po pierwszej wystawie, wiele spekulować, że zmiany w „zespołu”, jak wiele epizodów musiały zostać usunięte, aby pomieścić historię całego kraju w ciągu kilku epizodów na godzinę długości.

Życie w „drużynie”: ile odcinków trzeba stać się bandytą?

producent filmowy Aleksiej Sidorov przyszedł do filmowania z całą odpowiedzialnością i umieścić aktorów nominowanych do głównych ról w Domu odpoczynku dla nich znają się nawzajem i stają się przyjaciółmi. Ważne było efektem rzetelności, więc już tam aktorów nazywa siebie nazwy filmu, żyć w obrazie.
Pierwsza seria opisać wydarzenia z początku lat 90., kiedy Sasza Biełow zwróconych do ich armii. On zmienił dziewczynę i Biełow chce prawdziwy mężczyzna do czynienia z rywalem. W walce, on przełamuje jego czaszki, a dopiero potem dowiaduje się, że przeciwnik posiada jeden z największych gangów w jego obszarze. Dalsze wydarzenia poruszają się zbyt szybko. Na nielegalnych walk przeciwnik ginie, a jego brat robi tak, że podejrzenie pada na białym tle. Przez wiele wysiłku, z pomocą przyjaciół, matek i wpływowego przyjaciela Sasha zamienia otmazatsya”. Ale na tym etapie dzieli swoje plany o przyjęcie na studia i kariery wulkanolog. Jednak nie jest to plus: otsizhivayas kraju, Sasha spełnia swoją miłość, a po pewnym czasie wyszła.

Miłość jest w „brygady” lub jako bagaż uczuć?

Olga Surikova – prawdziwa miłość Alexander White – pojawia się u progu młodości. Ona przechodzi ze sobą wiele trudności. Kiedy się poznali, Sasha gończych. W dniu ich ślubu Olga prawie natrafienia na granat. W tym czasie, gdy rodzi, Sasha jest w więzieniu. W połowie cyklu Olga staje się świadkiem zabójstwa Sashy. Potem zaczyna się myśleć o tym, jak uciec od męża. Mimo wszystko, to wciąż ciągnie do Saszy, martwiła się o niego, a w ostatniej serii (15) w końcu uświadamia sobie, że jakoś w jego świecie nie może żyć.

Prawdziwa przyjaźń jest: co to jest w serii i życia?

Na głównego bohatera z trzech najlepszych przyjaciół: Valery Filatov Wiktor Pchelkina Space Kholmogorov. Oni, wraz z pierwszej klasy iw tym czasie nie stał się tylko przyjaciółmi. Są – bracia, a po zmuszany razem wyjść z sytuacji z zarzutem zamordowania Sasha, całą drogę do życia prawnej cięcia dla nich. Teraz wspólnie założyli największy gang w mieście. Wyjątkowy i naprawdę pokazać męską przyjaźń w „drużynie”. Jak wiele epizodów opracowany działkę, więc wiele nowych szczegółów dowiedział się o relacji widzów bohaterów przepojone ich szczere współczucie, pomimo charakteru ich działalności.
Wszystkie późniejsze wydarzenia sugerują, że „zespół” White ma innego wyjścia, bo do porzucenia obecnego życia, nie mogą. Jakiś czas później, „brygada” jest zainteresowany KGB. Przez ten czas Belov – biznesmen, który ma relacji biznesowych z posłów i stopniowo legalizacji wszystkich opracowanych schematów. To czuje się bezpieczny, ale okazuje się, że rzeczy nie są tak proste.

Zemsta czy pokora? Prawidłowa odpowiedź do zdrady

Być może najbardziej negatywny charakter serii – Maksim Karelskih że z 6 serii staje się członkiem Białej Brygady i ostatecznie zdobyć jego zaufanie, rośnie do osobistego strażnika, który Biełow ufa żonę i syna. 14-Series Maxim sprawia straszny zdrada i zabijanie wszystkich znajomych Sashy. Czyni to na rozkaz Władimira Kaverin który mści Sasha na jego szczęście, śmierć brata i odwoływania organów. Maxim Kaverin zwolniony z czeczeńskiej niewoli i zaciągnął się nawet kilka lat przed jego spotkania z Belov. 9 lat później twierdził długu. Silny ból i współczucie widza jest zdrada w „Gang”. Ilu widzów oglądało serial dla Maksimom Karelskih, więc mu zaufać, wraz z głównym bohaterem, a wraz z nim potem cierpieć. Widz 15-series zauważa triumf White, jego wspaniałej zemsty za śmierć tych „braci” i śmierci Kaverina. Ale film kończy się raczej na smutną nutą, jako żona i syn białego mucha w Ameryce, jest on sam, a przed końcowym kredytów usłyszał odgłos wystrzału.

Fani serii zastanawiali się, jak wiele epizodów w filmie „Brigada” będzie jeszcze więcej. Wydawałoby się, że historia się skończyła i nic, aby strzelać. Jeśli zastanawiasz się, jak wiele epizodów w „Brigade-2”, warto zauważyć, że nie jest to show i film fabularny, który opowiada o życiu Iwana White, który mieszka z matką w Stanach Zjednoczonych, a prawie nic o minionym życiu ojca nie wiem. Wygląda to tak jakby syn ojca? Jak poradzi sobie z trudnościami prawdziwym życiu? Odpowiedź na te pytania może być tylko po obejrzeniu filmu, więc należy na to patrzeć i uczynić swoją opinię.