831 Shares 9558 views

Podsumowanie: "The Night Before Christmas", Gogol N. V.

"The Night Before Christmas" Gogol N. V. zawarte w cyklu "Wieczory na farmie w pobliżu Dikanka". Wydarzenia w produkcie występuje podczas panowania Katarzyny II, właśnie w momencie, gdy po pracach Komisji zajmującej się zniesienia Zaporożu sech, to byli Kozacy.


"The Night Before Christmas". Gogol N.V. Vakula Promesa

Dotarłem do końca ostatniego dnia Adwentu. Było jasne, mroźna noc. Nikt nie widzi na niebie leci para: czarownica zbierać gwiazdki w rękawie, a diabeł kradnie miesięcy. Kozacy Sverbyguz, Chub, szef i inni zamiar udać się na wizytę do diakona. On będzie świętować Boże Narodzenie. Oksana, 17-letnia córka, kleń, którego piękno jest używany we wszystkich Dikanka, wyszedł z domu sam. Była ubrana w górę, gdy barak stał zakochany w dziewczynie Vakula. Oksana skierowana ostro z nim. W tym czasie w chacie wybuchnęli głośnym, wesołych dziewcząt. Oksana zaczęła im się skarżyć, że nie ma jednego, aby dać nawet pantofle. Vakula obiecał je do niej, a tego rodzaju, że nie każdy Pannochki dostępny. Oksana dał wyraz w ogóle poślubić Vakula, jeśli on ją przyniósł kapcie są jak bardzo królowej. Droopy Smith poszedł do domu.

"The Night Before Christmas", Gogol N. V. goście w Sołocha

W tym czasie jego matka przyszła do głowy. Powiedział, że nie poszedł do diakona w śnieżycy. Pukanie do drzwi. Szef nie chce dać się złapać w Sołocha i ukrył w torbie spod węgla. Wbity urzędnik. Okazuje się, że w ogóle nikt nie przyszedł do niego, a on też postanowił spędzić czas w domu Sołocha. Przy drzwiach znów rozległo się pukanie. W tym czasie przyszedł Kozak kleń. Sołocha urzędnik ukryty w torbie. Ale zanim Kleń powiedział o cel Jego przyjścia, jak znowu ktoś zapukał. Wrócił do domu Vakula. Nie chcąc się z nim zmierzyć, Kleń wszedł do tego samego worka, który wspiął się na urzędnika. Ledwie drzwi zamknęły się za syna Sołocha jak Sverbyguz zbliżył się do domu. Więc jak się ukryć, że nie było nigdzie, poszła z nim rozmawiać w ogrodzie. W kowala głowy nie przyjdzie Oksana. Niemniej widział torby w domu i postanowił usunąć je przed świętami. Na ulicy w tym czasie pełną parą wesołość słyszał piosenki, kolędy. Wśród śmiechu i rozmowy dziewcząt kowala usłyszał głos swojej ukochanej. Wybiegł na ulicę, chodził zdecydowanie Oksana, pożegnał się z nią i powiedział, że w tym świecie, że nie będzie go już zobaczyć.

"The Night Before Christmas", funkcja Pomoc Gogol N. V.

Przebiegł kilka domów, Vakula chłodne i naciągane z prośbą o pomoc do Patsyuk, byli kozacy rzekomo dziwne i leniwy. W swojej chacie Smith zauważył, że właściciel siedzi z otwartymi ustami, jak zrobić pierogi zanurzone w śmietaną i pozostawić go w ustach. Vakula Patsyuk powiedział o kłopotach, powiedział, że w takiej rozpaczy gotowy do zastosowania nawet do piekła. Na te słowa w domu pojawiła się nieczysty i obiecał pomóc. Rzucili się na ulicę. Vakula złapany diabła za ogon, i kazał zanieść go do królowej do Petersburga. W tym czasie, Oksana, bolesne słowa kowal, żałowałem, że nie był człowiekiem zbyt dotkliwe. Wreszcie, wszyscy zauważyli, że torby Vakula dawna wykluczone. Dziewczyny postanowiły, że istnieje wiele dobrego. Ale kiedy rozpętała znaleźli Kozak kleń, a urzędnik głowy. Śmialiśmy się i żartował nad tym incydencie przez cały wieczór.

N. V. Gogol, "The Night Before Christmas". Zawartość: na przyjęciu w królowej

Vakula latania w rozgwieżdżone niebo nad kreską. Początkowo był przestraszony, ale potem wziąć serce, tak że nawet wyśmiewany przez demona. Wkrótce dotarli do Petersburga, a potem do pałacu. Tam, na przyjęciu w Królowej właśnie Kozaków. Vakula dołączył do nich. królowa Kowal wyraziła prośbę, a ona powiedziała mu, aby najdroższe buty złote haftowane.

Opowieść. Gogol, "The Night Before Christmas": powrót Vakula

W Dikanka zaczęli mówić, że Smith albo utonął, lub przypadkowo utonął. Oksana nie wierzyć tym pogłoskom, ale wciąż zdenerwowany i skarcił siebie. Uświadomiła sobie, że zakochała się w tym facecie. Następnego dnia rano, serwowane Matins, masa i wtedy dopiero okazało się obiecanym Cherevichko Vakula. Poprosił go o pozwolenie ojciec Oksana wysłać matchmakers, a następnie pokazał Dziewczynka pantofle. Ale ona powiedziała, że nie jest to potrzebne, ponieważ bez nich … Potem Oksana urwała i zarumieniła.