229 Shares 5895 views

Problem skóry twarzy

Marzeniem każdego człowieka jest pragnienie, aby wyglądać pięknie, bez problemów ze skórą. Nie jest tajemnicą, że spotkają się w wygląd, który jest często kluczem do sukcesu. A kto chce zobaczyć w „nastolatków” lustro z pryszczami, czarne plamy i innych oznak, że masz problem cery skóry?


Problem można nazwać tłustej i mieszanej rodzaju skóry, które powodują wiele problemów do ich właścicieli i właścicielom w postaci wysypki, trądzik i zaskórniki.

Problem leczenia skóry twarzy jest wydłużony lub nie przeprowadzono, to przyniesie wiele niedogodności. Jeśli jednak trzymać prawidłowego leczenia i dobrej opieki, problem zostanie zapomniane.

W celu przeprowadzenia prawidłowego leczenia, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, dermatologiem, który zbada skórę dokładnie określić przyczynę i przepisać odpowiednie leki, procedury i będzie odebrać dla Ciebie diety, które należy ściśle przestrzegać.

Jeśli masz problem ze skórą twarzy, jego przyczyny mogą być: złe nawyki, nieprawidłowa dieta, warunki środowiskowe, brak witamin i minerałów w organizmie, itp naturalne jest, że niektóre czynniki wyzwalające nie możemy odmówić, ale wiele nadal zależy. nam.

Niewątpliwie, leczenie należy rozpocząć od zmiany stylu życia.

Co dziwne, ale zdrowy sen ma bezpośredni wpływ na zdrowie i kondycję skóry. Pamiętaj, aby spać w nocy jest nie mniejsza niż 8 godzin.

Dzień powinna wynosić co najmniej 2 godziny w celu przeprowadzenia w świeżym powietrzu. Bardzo korzystny wpływ na skórę po deszczu i spacer w mgle, jak problematycznej skóry twarzy jest nasycone wilgocią. Ale w lecie słoneczny szczyt, wskazane jest, aby powstrzymać się od chodzenia. Lepiej siedzieć w cieniu i przeglądać swoje ulubione czasopisma.

Nadal potrzebuje skórę przed promieniowaniem UV. Więc zapomnij o słońce nie warto. W okresie zimowym można skorzystać z solarium. 5-6 minut tygodniowo będzie zupełnie wystarczy. Dermatolodzy zalecają procedury do swoich pacjentów.

Należy porzucić złe nawyki. Ponieważ alkohol wpływ na trzustkę, wątrobę, który pojawia się na powierzchni natychmiast. Palenia, również musi być przypisana do tej listy, ponieważ powoduje to złe trądzik wysypka i kolor skóry.

Jako diety problem skóry twarzy musi wyłączeniem produktów, takich jak:

  • wszystkie rodzaje słodyczy. Zostaw powinien tylko orzechów i suszonych owoców;
  • wędzone, pikantne i słone pokarmy;
  • napoje gazowane, napoje zawierające kofeinę, a silny czarna herbata;
  • Produkty zawierające barwniki i wszystkie rodzaje dodatków żywnościowych;
  • ciastka maślane, z wyjątkiem przaśnego ciasta.

Są to produkty, które, przeciwnie, ma korzystny wpływ na skórę:

  • zielona herbata i niegazowane wody butelkowanej niesłodzone napoje owocowe i napoje owocowe;
  • wszystkie rodzaje owoców i warzyw, które powinny być spożywane na maksimum, wysycenie organizmu z witamin;
  • owies, gryka i zbóż pszenicy. Pozostałe rodzaje zbóż nie są zalecane do stosowania w żywności dla tych, którzy mają problem ze skórą twarzy;
  • Fermentowane mleczne produkty, które nie zawierają barwników i konserwantów.

Idąc za radą dermatologa (kosmetyczki) i dbanie o skórę, pozwoli zapomnieć o problemach i będą mogli cieszyć się życiem i jego odbicie w lustrze.