160 Shares 9656 views

Rafailovici (Czarnogóra): wakacje, pogoda, hotele, ceny i opinie Ośrodek

Jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych w długi czas ulubieniec wielu naszych współobywateli Czarnogóry to niewielki ośrodek wieś Rafailovici. Znajduje się on w Budva Riviera, uważany za centrum życia turystycznego w tym stanie Bałkańskiego. Ten artykuł pokaże, co czeka na wakacje w Czarnogórze (Rafailovici), które są dostępne hotele i rozrywki. Także dowiedzieć się, co niezapomniany pobyt w tym miejscu dla turystów z Rosji i innych krajów WNP.


Czarnogóra, Rafailovici: zdjęcia, opis Ośrodek

Ta ostatnia skromna wioska rybacka, obecnie popularny wśród turystów z całego miasta znajduje się zaledwie cztery kilometry na wschód od stolicy turystycznej – Budva. Aby ocenić położenie wsi pomogą mapę. Rafailovichi (Czarnogóra) połączone są w pobliżu miejscowości Becici i Budva więcej i większość pomieszczeń rekreacyjnych. Leżą na brzegu morza, dzięki czemu można dokonać zabawy i spacery podziwiając piękne wody Adriatyku i wdychając zdrowe morskie powietrze.

Pomimo faktu, że Rafailovichi Resort (Czarnogóra) jest obecnie buduje się dość mocno, nie ma wysokich budynków i jest zdominowany przez małe domy z otwartymi tarasami pokryte są ozdobnymi kwiatami w różnych kolorach, stojąc na wąskich, krętych uliczek, schodząc do Mora, który daje Wioskę bardzo wygodne i można je powiedzieć swój domowy wygląd.

Jak się tam dostać

Najbliżej do ośrodka lotniska Rafailovici (Czarnogóra) w Tivat, około 30 kilometrów. Aby dostać się do hotelu z portu lotniczego Najprostszym sposobem jest taksówką. Taka podróż będzie kosztować około 25 euro i trwa około 20 minut. Ponadto, po przyjeździe, można wziąć taksówkę, aby dostać się do dworca autobusowego Tivat, a stamtąd dostać się do miasta Rafailovici już w autobusie. Jednak większość turystów woli skorzystać z pierwszej opcji.

pogoda

Rafailovici (Czarnogóra) ma łagodny klimat. W ten sposób temperatura w lipcu uśrednia + 28..30 stopni Celsjusza. Deszcze w lecie, co do zasady, nie idź często i są krótkotrwałe. Od listopada do lutego, a także na wybrzeżu Czarnogóry spadnie sporo deszczu. Stycznia jest uważany za najzimniejszy miesiąc. W nocy temperatura powietrza może wynosić do 5 stopni Celsjusza, a po południu wzrasta do 11-13 stopni Celsjusza. Co do sezonu pływackiego, okres pięciu miesięcy – od maja do października. Temperatura wody w tym czasie waha się od 20 do 25 stopni.

Kuchni i restauracji

W Rafailovici (Czarnogóra), a także we wszystkich innych rozliczeń w kraju, istnieje wiele restauracji, które oferują wyśmienite narodowe dania mięsne i rybne. Jednym z najbardziej popularnych restauracji Oto instytucja „Trzech rybaków” znajdują się w pobliżu plaży. O nim mówić tylko pozytywnie nawet prawdziwych smakoszy. Wiele kawiarni i restauracji znajduje się wzdłuż promenady. Należy zauważyć, że można bezpiecznie przejść do każdej instytucji, ponieważ w Czarnogórze smaczne gotowane prawie wszędzie.

Plaża, morze

Rafailovici Plaża (Czarnogóra) – Becici – w ciągu ostatnich kilku dekad, jest uważana za jedną z najlepszych w Europie. Po raz pierwszy w tym zaszczytem Becici został wyróżniony w 1935 roku. Ponieważ plaża rośnie tylko na popularności, jak drobny piasek, jasny lazur wody Adriatyku, piękny widok na góry i dostępności niezbędnej infrastruktury nie pozostawia nikogo obojętnym. Ponadto, nie są tak zatłoczone jak plaż Budvy, gdzie w sezonie jest dosłownie „nie ma miejsca do swing spadać.”

Podobnie jak w całej Czarnogórze, plaże są w Rafailovici komunalnych. Tak więc, nie trzeba płacić za wstęp. Dać pieniądze będzie tylko leżaki czynszu i parasole. Jednakże, można wygodnie i bezpłatnie dostać się na piasku, leżaki nie zajęte, leżał przyniósł ręcznik.

Infrastruktura i hotelu

Hotele Rafailovici (Czarnogóra) są dwu-, trzy- i cztero-gwiazdkowe hotele. Tu zawsze będziesz w stanie znaleźć kwaterę do swoich upodobań i budżetu. Koszt noclegu za dobę w Rafailovici zaczyna się od 20 euro i może wynosić nawet do kilkuset euro. Należy zauważyć, że cechą charakterystyczną Czarnogóry jest brak hoteli prywatnych plaż (z nielicznymi wyjątkami). Ponieważ prawie wszystkie plaże w tym kraju są mienia komunalnego. Dlatego zdecydowana większość hoteli znajduje się na drugim i trzecim wybrzeży.

Czterogwiazdkowy Hotel, Rafailovici

Głównymi przedstawicielami tej kategorii hotelu są Tanja Rafailovic "Villa Medusa", "Meridian" hotel. Tanja Rafailovic położony niemal nad brzegiem Adriatyku i oferuje doskonałe zakwaterowanie z pięknymi widokami. W 2006 roku, przebudowa dużą skalę przeprowadzono tutaj, a dziś można podziwiać stylowe wnętrza i przytulne pokoje hotelowe. Służąc jako personel zawsze przyjdzie na ratunek.

Cztery „Villa Medusa” oferuje komfortowe i przytulne pokoje, zaprojektowane, aby stworzyć domową atmosferę dla podróżnych. W pobliżu hotelu znajduje się plaża, rozrywki, restauracji i sklepów.

Sześć-piętrowy hotel „Meridian” jest zbudowany na wzgórzu, więc jego balkony i tarasy oferują wspaniały widok na zatokę i otaczającego obszaru. Oferuje on luksusowe pokoje i nienaganną obsługę.

Hotele trzygwiazdkowy Rafailovici

Większość hoteli w tym ośrodku wsi jest reprezentowany przez trzy-gwiazdkowe hotele. Wśród nich są takie, jak "Obala", "Bonaca", "Ponta", "Sumadiya", "Villa Dana", "Villa Ratko", "Villa Seca" i inne.

Hotel trzygwiazdkowy „Obala” oferuje zakwaterowanie w jednym z 97 komfortowych pokoi. Prawie wszystkie z balkonów hotelowych oferują wspaniałe widoki na Adriatyk. Gośćmi infrastruktury i przyjazny personel.

Hotel "Sumadiya" great na rodzinne wakacje. Jest w pobliżu plaży, w otoczeniu pięknej przyrody. „Sumadiya” oferuje zakwaterowanie w jednym z 120 pokoi dwu- i trzyosobowych, wyposażonych we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu.

Jeden z najlepszych hoteli w miejscowości rozpatrywanym „Apartments Rafailovici Central”. Jest to nowoczesny budynek z białego wygodne i przytulne pokoje, przyjemny personel serwisowy i niezbędnej infrastruktury. Tam też jest dopuszczalne, aby pomieścić gości podróżujących z czworonożnych zwierząt.

Zajęcia i wycieczki

W badaniu różnych atrakcji historycznych i przyrodniczych zaleca się połączyć wielkie wakacje na plaży w Rafailovici. Czarnogóra jest bogaty w zabytki kultury. Więc pamiętaj, aby odwiedzić klasztor Ostrog, w którym przechowywane są cudowną moc Vasiliya Ostrozhskogo. Miłośnicy przyrody będą interesujące wycieczki do kanionu rzeki Tara, jest najgłębszym i jednym z najpiękniejszych w Europie. Również miłośnicy sportów ekstremalnych jest rafting.

Doskonała rozrywka są także wycieczki statkiem. Autobus zabierze Cię z miejscowości Rafailovici i przejazd do przystani w Budva i Tivat, gdzie można wsiąść do łodzi i żeglować wzdłuż Budva Riviera i Zatoki Kotorskiej. Ten spacer trwa cały dzień. W razie potrzeby, można zrobić to na własną rękę, umowę o pracę z łodzi w dowolnym molo.

Tych, którzy lubią nocne życie znajdzie rozrywkę dla ich smaku w licznych barach i klubach w Budva. Tutaj można również znaleźć wiele sklepów, które sprzedają różne pamiątki, ubrania i inne towary.

opinie

Należy zdawać sobie sprawę, że turyści uciekają Rafailovici (Czarnogóra) oceny różnorodnych liści. Ponieważ wielu ludzi, którzy chcą spędzić wakacje tutaj, to jest bardzo interesujące wiedzieć, jakie są wasze wrażenia wakacje tutaj swoich rodaków, oferujemy podsumowanie uwag rozliczenia podróżujący Rafailovici.

Ogólnie rzecz biorąc, większość zgadza się, że podróżujący Ośrodek ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek. Brak hałaśliwych dyskotek jak w Budva. Jednakże, jeśli chcesz dostać się do takich miejsc, gdzie można chodzić lub nawet kilka euro za taksówkę. Główną wadą wsi wczasowicze Rafailovici czuć zatłoczone. Jednak u szczytu sezonu turystycznego, podobna sytuacja występuje we wszystkich kurortach, takich jak Czarnogóra i innych krajach. Mimo to, ludzie są znacznie mniej niż znowu w Budva.

Lubiłem Tour lokalnych plaż. W przeciwieństwie do słoweńskiego Plage, tutaj zamiast dużych otoczaków znajdziesz drobnego piasku, na którym jest przyjemny leżeć i który nie boli, aby przejść do morza.

Jak do restauracji, fast food, to nie mam żadnych skarg. Zdecydowana większość turystów są zadowoleni, a ceny i jakość jedzenia i obsługi.

Prawie wszyscy podróżni znaleźć ich odpoczynek w miejscowości Rafailovici jest bardzo spokojny i przyjemny i polecam ten ośrodek do swojej rodziny i przyjaciół.