532 Shares 2427 views

akwarium marmur rak. Konserwacja i uprawa

rak marmur akwarium – dekoracyjny przedstawiciel słodkowodnych, które nie mają szkielet. Postać jest taki sam jak ten z dzikimi różnica w kolorze i wielkości. Kolor – marmur, zielony, żółty lub brązowy odcień może się zmienić i zmieniać się wraz z wiekiem.


zawartość

akwarium rak marmur nie wymaga dużej powierzchni do treści. W przypadku pojedynczej jednostki muszą 5 litrów wody. Temperatura w zbiorniku powinna być średnio – około 25 stopni. To musi być obsługiwana przez specjalny grzejnika. Chociaż reprezentatywne słodkowodne wytrzymuje skoki temperatury od 28 do 18 stopni, i vice versa. Musi być filtr i napowietrzanie – nowotwory potrzebują dużo tlenu, bez którego mogą umrzeć. Na dnie zbiornika jest konieczne, aby położyć piasek lub małe kamyki. wymagają również sztucznych schronów, symulując warunki w środowisku naturalnym – skały, Wielka i inne. Rośliny posadzone nie jest konieczne, ponieważ akwarium rak chętnie regale zielenice i może nawet ugryźć przez trawę z tworzywa sztucznego, które jest szkodliwe dla wód słodkich. Woda musi być zmieniane co najmniej raz w ciągu dwóch tygodni od stopnia zanieczyszczenia. Akwarium raki muszą być zawsze czyste, tak aby nie powodować szkody dla mieszkańców. Od ryb słodkowodnych dogadać się słabo – w nocy idą na polowanie i może zniszczyć swoich sąsiadów lub zepsuć swoje płetwy. Siedzenie obok nowotworów mogą być duże ryby, które żyją na powierzchni wody.

karmienie

mieszkańców akwarium jeść prawie wszystko. Rak mieszanki paszowe dla sumów, granulki szybko opadł na dno. Czasami konieczne jest, aby dać zwierzaki jeść cielęciny lub wątroby. Tylko trzeba dać jedzenie w małych porcjach, więc nie stać zgniłe i zepsute wodę. Jest to przydatne do karmienia młodych fasola, szpinak, marchew i groch. Wstępnie warzywa powinny być parzony. W zimie można zamrażać świeże zioła. Jeżeli hodowca zobowiązuje się do zapewnienia, że jego uczniowie przez długi czas mieszkał i zwielokrotniony, potrzeba dywersyfikacji menu, zamiast dać tylko kupić paszę.

hodowla

Marmur rak akwarium ma jedną charakterystyczną cechę – nie ma płci. Raczej łączy obu płci. Pierwszy znak , że wkrótce spodziewane jest zakończenie nowotwory stałe schronienie. Tam następuje zapłodnienie. Po raz pierwszy, są one jaja na brzuchu, około 4 tygodni. Po tym, istnieje małe skorupiaki, które natychmiast zaczynają skakać w ziemi i jeść resztki jedzenia. Dorosły zaleca się przeszczepić do innego akwarium, aby zachować potomstwo. Ponadto, wielu przedstawicieli soms mogą korzystać dzieci, dlatego należy przechowywać je oddzielnie. Żywią się skorupiakami wszystkich dorosłych. Warto jednak bardziej regularnie zawierać w diecie świeżego mięsa przeznaczonego do szybkiego wzrostu. Niestety, nie wszystkie niemowlęta przetrwać. Słabe skorupiaki umrzeć lub stać się łupem dla silniejszych sąsiadów. Ale z właściwej pielęgnacji i karmienia jest to około 80% od prokreacji.