359 Shares 9231 views

Co to jest korekta hormonalna po 40 latach

W dobie zbliżającego Balzac, kobiety mają tendencję zauważyć, że nie tylko ich wygląd jest w trakcie znaczących zmian, więc nie stan zdrowia, a wraz z nim – nastrój. Wszystko to, oczywiście, nie jest chorobą, ale sygnałem, że organizm potrzebuje korekty hormonalnej.


Kto jest na największe ryzyko wszystko

Eksperci twierdzą, że istnieje pewna grupa kobiet, które przed inni zauważą zmiany w ogólnej kondycji i podejście próchnicy. Zwykle obejmuje kobiet, które:

  • uprzednio skarżył wyraźny zespół napięcia przedmiesiączkowego (zwany ICP);
  • cierpi na dystonię naczyniowe;
  • pojawiają się problemy z układu wewnątrzwydzielniczego (na przykład, choroby tarczycy);
  • skłonność do otyłości lub cukrzycy.

Wszystkie wykonane listę generalnie szczególnie ostrej potrzebę korekty hormonalną po 40 latach. Ale jak go wdrożyć?

Jak utrzymać swoje hormony

Oczywiście, jeśli zauważy poważny problem w postaci utraty włosów lub wzrostu dynamiki ciała stałego, bezsenność, drażliwość, uderzenia gorąca i podobnych dolegliwości należy skonsultować się z lekarzem. Ale najbardziej można zrobić wiele pożytecznych rzeczy. Na przykład, zegarka, tak że otrzymane ciało regularnie witaminy B, C, E, A, i kwas foliowy.

korekta hormonalna po 40 latach – jest przede wszystkim dobrze uformowane diety. Zatem wstawienie twarogu fasoli – tofu (100 g na tydzień) – pomoże pchnąć menopauzy, a wraz z nią i zły stan zdrowia od kilku lat. Soja nie tylko normalizuje poziom estrogenów, ale również zapobiega powstawaniu nowotworu. Cenną alternatywą dla soi jest uważany groch, fasola i soczewica.

Hormonalna korekta po 40 latach zakłada również wykorzystanie chudego mięsa, która odgrywa ważną rolę w produkcji estrogenu, a ryby i owoce morza, które trzeba jeść co najmniej 3 razy w tygodniu, pomoże ściany naczynia krwionośnego, aby zachować jej elastyczność. Nie powinniśmy zapominać o surowych warzyw i owoców, a także orzechy i oleje roślinne. Wszystkie te produkty pomogą Ci utrzymać długą młodość i zdrowie ciała.

trawa damska

korekta hormonalna jest możliwe po 40 lat i przy pomocy tradycyjnej medycyny, która oferuje wiele narzędzi do tego. Jest to tak zwane kobiece ziół, które może symulować produkcję estrogenów, progesteronu, jak również do normalizacji cyklu miesiączkowego. Należą szałwia, gęś bloodroot, lumbago łąka, mankiet, oregano, chmiel, Linden, len, malwa, pokrzywy i innych ziół.

A co najważniejsze – aby kochać siebie, cieszyć się sobą i doprowadzić dzień uśmiechać, a potem starość z powrotem w dół przez długi czas!