467 Shares 5542 views

pojazdów 7-osobowa, marka 7-osobowy samochód (zdjęcie). Jak wybrać 7-osobowa?

Nowoczesne globalny przemysł motoryzacyjny jest w stanie zaspokoić wszystkie gusta. W zależności od marki, modeli i marek można teraz znaleźć jak samochód, dziecko, a wielkość pojemny zwrotnicy kompaktowy van, minivan lub mikrobusem przyzwoitej jakości i stopnia komfortu w przystępnej cenie. Ale wybór pojazdu zależy nie tylko od wypłacalności kupującego, ale od zamierzonego celu stosowania. Na przykład, w celu zorganizowania spotkania biznesowego lub na rodzinną wycieczkę jest idealny do wykorzystania przestronne samochody 7-osobowa prezentowane na obecnym rynku rosyjskim w szerokim zakresie.


Klasyfikacja 7-osobowa

Wszystko jest już dobrze znany samochód 7-osobowa w 2014 roku podzielone są na maszynie z wysokim krzyża, obrazu, wygodny i ekonomiczny. W ten sposób za pomocą cech realizacji są przedstawione w następujących wersjach: zwrotnicy i samochód, który w przeciwieństwie do zwrotnicy charakteryzuje się wysokim klirensem (SUV, SUV osadzony 7) wagonu zwiększony poziom mocy lub wielofunkcyjny pojazd (MPV), kompaktven, pełne furgonetki i minibus.

Ranking 7-osobowej samochód w cenie

W celu podjęcia decyzji, do wyboru 7 osobowa samochód, należy wziąć pod uwagę nie tylko potrzeby, ale także zdolność do płacenia.

Samochody 7-osobowa w cenie do 30.000 $: Renault Grand Scenic. Opel Zafira i jego sojusznik zmodernizowany Opel Zafira Tourer, Kia Carnival, Citroen C4 Picasso, Wielki Kia Carens, Ford Grand C-MAX.

Samochody 7-osobowa w cenie do 45 000 $: Volkswagen Touran, Toyota Verso, Renault Trafic Renault Espace IV, Chevrolet Captiva, Ford Galaxy, Mazda 5, Dodge Journey, Nissan Quashqui +2, Hyundai H1.

Samochody 7-osobowa w cenie do 60 000 $: Honda Pilot, Mitsubishi Pajero IV, Hyundai ix55, Chrysler Grand Voyager, Volvo XC90, Toyota Highlander, Mercedes-Bens Viano, Nissan Pathfinder.

Samochody 7-osobowa w cenie między 60 a 000 $: najczęściej jest to na wszystkie koła SUV napędowe i rozjazdy, takie jak Mercedes Klasa GL, Toyota Land Cruiser 200, Chevrolet Tahoe, Nissan Patrol, Mercedes R-klasa, Land Rover Discovery, Volkswagen Multivan (minivan) przedłożone wersja poldnoprivodnoy również Volkswagen Multivan PanAmericana.

Popularne w opcji Rosja siedmio- osiem samochodów

Szczególnie częste i popularne we współczesnym rosyjskim rynku między badanym kategorii samochodów są następujące modele: uniwersalny Chrysler Grand Voyager, Opel Zafira Tourer, Ford Grand C-Max, Kia Carens, rozjazdy Chevrolet Captiva, Nissan Qashqai +2, Dodge Journey, samochody 7-osobowa -vnedorozhniki Mitsubishi Pajero IV Honda pilota Toyota Land Cruiser 200 kompaktven Ford Galaxy Mazda5, vany Renault Trafic Renault Szwajcarski IV dostawczego Hyundai H1 Mercedes-Benz Vito i jego względnej Mercedes-Benz Viano.

Więcej szczegółów na temat typu rodziny 7-osobowym

Opel Zafira Tourer

Kompaktowy MPV Zafira Tourer Opel – popularny typ samochodu rodzinnego w cenie zasięg do 20.000 $. Po raz pierwszy nowy 7-osobowy samochód został wprowadzony w Niemczech w 2010 roku. Urządzenie zawiera panoramiczny dachu, składające się z czterech ogólnych klap z samokontroli. W trzecim rzędzie siedzeń może być złożone, jeżeli jest to pożądane, drugi rząd siedzeń są poddane transformacji i ruchu, ale oddzielnie. Pojazd jest dodatkowo wyposażony we wbudowany unikalny system FlexFix zaprojektowany do przewożenia rowerów.

Ford Galaxy

Volkswagen i Ford Galaxy wspólny projekt został uruchomiony w 1991 roku i już w 1995 roku pierwsza edycja słynnego kompaktvena Ford Galaxy została przeprowadzona w Portugalii. Produkcja nowoczesnej wersji 7-miejscowej organizowana jest w Belgii. Urządzenie siedzenia można przesuwać i złożone, ale jego wysokość nie może stać w pozycji pionowej. Istnieje możliwość zainstalowania panoramicznym dachem i dodatkowych tabel i składanymi podłokietnikami.

Ford Grand C-MAX

W 2002 roku lista samochodu 7-osobowym było uzupełniane Przedstawiciel Forda. Cechy charakterystyczne – obecność w drugim rzędzie wąskiej środkowej fotela, który w razie potrzeby może być złożony i ukrywanie i przesuwne drzwi tylne. Samochody wyposażone w panoramiczny dach, ale nie ponoszą klapę.

Kia Carens

Piękny przedstawiciel 7-osobowa gospodarka w przedziale cenowym do $ 25.000. Urządzenie jest wyposażone w silnik o pojemności 2 litrów a średnie zużycie wyłącznie 6 litrów.

Chevrolet Captiva

W kategorii up Cenie 30000 $ popularny 7-osobowy samochód jest Chevrolet Captiva. Charakterystyczną cechą tego urządzenia znajduje się w odległości 4 koła. Do tej pory jego popularność jest tak wielka, na rynku rosyjskim, że kupujący często czeka na swoją kolej, aby zakupić w ciągu kilku miesięcy.

Chrysler Grand Voyager

W niedalekiej przyszłości, amerykański kombi będzie obchodził trzydziestą rocznicę. Z każdą wersją samochodu staje się coraz bardziej poważny, jest on wyposażony w System DVD dla 2 i 3 rzędy siedzeń i właz z napędem elektrycznym. Istnieje także możliwość obracania się wokół siedzeń drugiego rzędu osi i zainstalować / układ tabeli.

Volkswagen Multivan

Pojazd wyposażony w system przekształcalne wnętrz szynach. Istnieją dwie implementacje jednostki: siedem-osobowa i tylnego. Pakiet zawiera także składany stolik. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy lubią nie tylko do podróży, ale reszta na drodze.

Popularny 7-osobowa zwrotnica

Dodge Journey

Mexican zwrotnicy Dodge Journey to rozszerzona wersja z dwoma składanymi siedzeniami. Miejsca w nim są stacjonarne, drzwi przesuwne w pełnej nr.

Nissan Qashqai +2

Jest znakomitym przykładem tego, co może Brytyjczyków. Poprzez zastosowanie innowacyjnego materiału izolacyjnego wielowarstwowej stało się znacznie ciszej niż pięć-pokrewnego. Siedzenia drugiego i ostatnie rzędy mogą być składane i przesunięte o 24 cm. Na Bagażnik zwrotnicy 130-150 litrów objętości wyposażonego w specjalny żaluzji. projektowanie samochodów cecha nie przyczynia się do lądowania na 3. rzędzie siedzeń pasażerów wzroście ponad 165 cm.

Wiadomo SUV 7 stanowisk

Mitsubishi Pajero IV

Ten wybitny przykład w przemyśle motoryzacyjnym do 12 razy był zwycięzca „Dakaru”. Pierwsze wersje SUV były tylko 5-osobowa, ale na rynku można znaleźć dzisiaj, i 7-osobowa. Jest to idealny samochód do użytku rodzinnego. Posiada w magazynie 5 drzwi, system rozrywki dla pasażerów 2 i 3 serii (9-calowy ekran z DVD player), szyberdach, elektryczne skórzane fotele i wiele innych miłych opcji.

Honda Pilot

Napęd na cztery koła SUV, że będzie pasować do tych, którzy nie boją się kosztów paliwa. Wyposażone komfortowo, przestronne siedzenia 2 i 3 wiersze.

Toyota Land Cruiser 200

SUV raczej odnosi się do statusu i kosztowne niż ekonomiczne. Ta implementacja jeepa w wielkości i objętości nieco bardziej pojemny i poprzedniej. Wyposażony w siedem foteli, to można ponadto dodać Elektryczny szyberdach. Standardowe wyposażenie obejmuje lodówkę (między przednimi i tylnymi kołami).

Nowoczesne minivany, wszystkie marki charakteryzują się obecnością niezwykle pozytywne opinie

Renault Espace IV

Ten nowy 7-miejscowy samochód, Francuz jest pierwszy minivan produkcji. Jego prezentacja odbyła się w latach siedemdziesiątych. Nowoczesny samochód różni się znacząco od swojego protoplastę. Zamiast tego, jest on wyposażony w kartę klucza zapłonu, zamiast urządzeń – wyświetlacz. Dostępna 5 drzwi i 7 mandatów. Siedzenia można przesuwać, a jeden z nich nawet przekształcić się w tabeli. Otwarte mogą być wszystkie trzy rzędy siedzeń, w tym kierowcy. Urządzenie może być łatwo uzupełniony o trzy włazy.

Renault Trafic

Pierwszy MPV Renault Trafic został zaprezentowany na rynku rosyjskim w 1980 roku. Jest skonstruowany przez Francuzów, a wykonane w Wielkiej Brytanii. W obecnym modelu powodzeniem może pomieścić do 9 osób. Początkowo samochód jest wyposażony w przesuwane drzwi, ale są opcje dla dwóch osób. Miejsc w minivan są nieruchome i nie podlega ruchu, bez luk i instalacji nie jest możliwe. Ale urządzenie jest wyposażone w przestronnym bagażnikiem (minimum 700 litrów).

Opcje 8-osobowa

We wszystkich powyższych przypadkach maksymalna możliwa liczba pasażerów wyniosła 7. 8-osobowa samochodów na rynku rosyjskim, trzech najbardziej popularnych modeli minibusów: Hyundai H1, Mercedes-Benz Vito i Viano jego młodszy brat.

Hyundai H1

Minibus może pomieścić do 9 osób. Wyposażony w 5 drzwi, rozkładanie zmiany przekształcając krzesła, składany stół i duży pojemny bagażnik.

Mercedes-Benz Viano

Jest to wygodna opcja dla spotkań biznesowych i wyjazdów z całą rodziną. Wyposażony w 5 drzwiach. Dla ułatwienia przemieszczania i obrotu siedzenia do szyn podłogowych zbudowane są wyjątkowe. Transformacja kabiny do jadalni lub sali konferencyjnej. Dodatki mogą być instalowane mocowania dla rowerów, składany stolik, lodówka.

Mercedes-Benz Vito

Vito jest uproszczoną wersją odpowiednikiem budżetu, jego cena jest znacznie niższa niż Viano. Będzie on doskonałym rozwiązaniem dla tych, których minivan możliwości finansowe nie pozwalają kupić wielką Viano.

Jaki to samochód 7-osobowa wybrać?

W jakiej formie (status, ekonomnomny lub budżet) 7-osobowy samochód (SUV, Crossover, minivan, komkompaktven lub minibus) do wyboru, w zależności od preferencji, smaku i wypłacalności potencjalnych nabywców, gdyż obecnie na rynku są modele różnych producentów wszystkich zestawy, stopień komfortu i ceny, mogą zaspokoić nawet najbardziej wymagające osoby.