598 Shares 6668 views

Wojskowe nakładany dyscyplin sportowych: podstawowe

Konkursy i aktywności sportowej jako całości, przyczynia się do rozwoju fizycznych umiejętności młodych ludzi. Z kolei sport wojskowe nakładany, między innymi, wprowadzają w wojskowej stabilności psychicznej, biorąc pod uwagę możliwość zdobycia specjalności może ujawnić cechy, które są potrzebne do udanego życia.


Wojskowe nakładany sportowe: lista

W kategorii wojskowa zastosowano sportowe obejmuje następujące dziedziny:

 • Pokonywanie przeszkód.
 • Dookoła.
 • Marsh rzutów.
 • zawody narciarskie patrole strzelające na cele.
 • Kierowanie obszarów.
 • Jazdy samochodów służbowych.
 • Pływanie w mundurze.

Powyższe zawody w sporcie wojskowym nakładany prowadzona głównie za pomocą mundurów wojskowych. Często pracownicy muszą uczestniczyć w dyscyplinach broni i sprzętu, co stwarza dodatkowe obciążenie i złożoność zadania.

Główne zadania

aplikacji wojskowych i sportowych usług nakładane przyczyni się do:

 1. Edukacja dla pracowników poczucie przynależności do państwa, jego historycznego dziedzictwa, społeczeństwa jako całości. Do takich zdarzeń zapewnia możliwość rozwoju patriotyzmu poprzez zapoznanie się z historycznych artefaktów, myśli technicznej i naukowej.
 2. sport wojskowe nakładane są kluczem do rozwoju gotowości do obrony państwa, okazją do rozwijania chęć uzupełnienia szeregów sił zbrojnych.

Wyścig w mundurach

zawody niskiego poziomu są przechowywane na płaskim terenie, często z kolei w przeciwnym kierunku w połowie odległości. Mistrzostwa okręgów wojskowych w postaci wyścigów prowadzonych w odległości 1 000 i 3000 metrów na stadionie toru.

W przezwyciężaniu krótki zasięg liczby uczestników do 10 osób. W przypadku wyścigu o kilka kilometrów – do 30 osób. Wyrównanie odbywa się na początku w oparciu o wyniki losowania. Ciepło może być przeprowadzona w budowie kilku szeregach wojskowych.

marzec

sport wojskowe nakładany koniecznie obejmować gospodarstwa wyścigów na 5 i 10 km. Co więcej, ruch uczestników odbywa się na nierównym terenie. Umieścić początek i koniec jest organizowany w tym samym punkcie.

Bieganie jest wykonywane przez personel wojskowy w mundurze, często z bronią, torby na zakupy, przywiązany do maski gazowej. Uczestnicy dzielą się na szereg grup liczących nie więcej niż 30 osób. Wytopy są utrzymywane w odstępach od 5 do 10 minut.

tor przeszkód

sport-wojskowe stosowane obejmują prowadzenie wszechstronnej, podczas których Uczestnicy są zachęcani do przezwyciężenia przeszkody. Sprzęt bariera, złożoność i wydajność poszczególnych elementów są przypisane do nauczycieli fizycznej szkolenia personelu wojskowego.

W konkursie regresu plan organizacji parę wyścigów. Ponadto, uczestnicy są zobowiązani do pracy tylko w swoim zespole. W przypadku naruszenia zasad pozwoliło dyskwalifikacji jednej lub obu stron.

Wyniki są opisane oddzielnie dla każdej szyny, zgodnie ze wskaźnikami stoper. Członków Czas ustalona z dokładnością do dziesiątej części sekundy.

wyścig narciarski

Konkurs polega na nartach biegi przełajowe. Na podstawie poziomu sprawności fizycznej uczestników konkursu, która odbyła się w następujących warunkach:

 1. W przezwyciężaniu dystans do 10 km początkujących wysokość npm nie może przekraczać 185 m.
 2. Jeśli pracownicy biorą udział, wcześniej przeszły przez wojskowych nakładany sportu, który jest wyższy niż poziom trzeci w dyscyplinie, wyścig może być prowadzona w podobnym zakresie, ale na wysokości nie mniejszej niż 220 m nad poziomem morza.

Pożądane jest, aby trasa do narciarstwa było dziwne, ale jednocześnie bezpieczne dla zawodników.

Manewrowanie na oficjalnych pojazdów

Konkursy z wykorzystaniem pojazdów służbowych, niezależnie od pory roku. Oprócz członków, którzy są służby wojskowej, za wyścig dozwolone wysokiej rangi oficerów i członków ich rodzin w pojazdach osobowych.

Na kawałki toru umieszczone są w pewnej kolejności. odległość przejście wiąże manewrowanie między przeszkodami w czasie. Charakter trasy, liczba barier i ich rodzaju są określane przez organizatora.

Pływanie w mundurze

Miejsce w konkursie może działać naturalne stawy i sztuczne zbiorniki. Strefa głębokość wykonywania skoku do wody powinna wynosić co najmniej 1,2 m. Można używać obu szafek poziomych i nachylonych zaczynające się na powierzchni antypoślizgowej.

Biegi są wykonywane na czas. Uczestnicy poruszają się jednolite z rodzaju broni AKM lub jego układu, odpowiednie do oryginału w zależności od rozmiaru i ciężaru. Pożądane jest, że obojętne karabin różniły negatywną pływalność.

Konkludując

Jak można zauważyć, że sport wojskowe nakładany obejmować kombinację dyscyplin zapożyczonych z lekkoatletyka, narciarstwo i motor sport, pływanie. Jednocześnie, wydarzenia te są zorientowane na usługi. Głównym celem konkursu działa jako przygotowania fizycznego i moralno-silnej woli uczestników.