329 Shares 7684 views

Trening osobisty w siłowni: opis programu i zaleceń

Na pewno wielu młodych sportowców wielokrotnie słyszałem od trenerów i sportowców z bardziej zaawansowanych indywidualnego treningu, który jest dostępny za dodatkową opłatą, aby dostać się do siłowni. Oto tylko początkujący nie jest jasne, jaki rodzaj treningu, a co ich znaczenie.


Celem tego artykułu – trening osobisty. Czytelnik zapozna się z opisem i bardziej kompletnego programu profesjonalnych i specjalistycznych porad, które pomogą osiągnąć wyniki nowicjusze szybko i skutecznie w budowie pięknej figury sportowej.

co oczywiste,

Oczywiste jest, że wszyscy czytelnicy natychmiast wymagają wyjaśnienia poszczególnych sesjach, więc lepiej jest zacząć z nimi. W dużych sportowych są podzielone prowadzenie szkoleń na trzy rodzaje:

  1. Samozatrudnienie. Sportowiec zaangażowany siebie, na własnym programem, z własnymi metodami i technikami. Nawiasem mówiąc, większość ludzi w sali gimnastycznej.
  2. Szkolenia z trenerem. W dużych salach gimnastycznych zawsze jest jeden lub większa liczba specjalistów, którzy pomagają nowicjuszom. Praca takich ludzi zapłacił właściciel siłowni, która jest zainteresowana klientami.
  3. Zajęcia pod maską. Jest to osobisty trening z trenerem. Sportowiec, jako zabawka na pilocie wykonuje wszystkie trener zespołu.

As w rękawie

Ważną cechą jest to, że prywatne lekcje u początkujących, w przeciwieństwie do swoich rówieśników, bez czynienia z własnym trenerem, jest pewna gwarancja wyniku. Tak, zawodowi sportowcy naprawdę zająć każdy, nawet najbardziej skomplikowanych zadań w krótkim czasie poprzez szkolenia, pozwala początkującym, aby rozwiązać wszystkie swoje problemy z rysunku. Praktyka pokazuje, że młodzi sportowcy zwracają się do znanej znanych specjalistów, którzy mają już zalecenia, a zatem nie ma żadnych brudnych sztuczek.

Zalety zajęć indywidualnych można przypisać fakt, że początkujący nie trzeba szukać prywatnego sali szkoleniowej. Jest to problem, trener. W rzeczywistości, profesjonalny sportowiec jest w stanie pracować z uczniem, nawet bez specjalistycznych symulatorów. Ale to lepiej, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na wszystkich możliwych urządzeniach w przyszłej znajomości technologii będzie bardzo przydatna.

Podpisanie umowy

Dla początkujących, którzy zdecydowali się nadal robić indywidualne treningi, trzeba natychmiast zgodzić się z metodami nauczycielem nauczania, jak również zarejestrować wszystkie rodzaje konfliktów i ich rozmiar. Fakt, że trening osobisty wymaga od początkującego sportowca nie tylko wykonać jakiś program w hali. Często początkujący muszą całkowicie zmienić swoją dietę i czasu przeznaczonego na sen.

Przypadki, gdy początkujący zawodnik, który nie spełnia wymagań trenera, odmawia kontynuowania studiów i obwinia nieskuteczność profesjonalnego programu sportowca. A wszystko to pierwotnie mógł być inny, gdyby tylko zgodzić się na indywidualnej pracy z góry i wypracować wszelkie konflikty. Omów zalecanego odżywiania i sportu, ponieważ bardzo często trenerzy praktycznie zmuszony do podjęcia początkujący suplementów diety.

Wszystko zaczyna się od technologii

Specjaliści stale przybyszów powiedział, że cała siła nie jest duży ciężar, a także w technice ćwiczeń. Jednak wielu początkujących sportowców ignorować te zalecenia i są zaangażowane we własnym postępowaniu. Dlatego szkoda, brak wyników i mity o złej przemiany materii. Ale rzeczy mogą być różne.

Trening osobisty na siłowni są skuteczne w które początkowo uczą sportowca wykonywać ćwiczenia prawidłowo. Jest to równoznaczne z boksem: najważniejsze, zapewniają cios, a potem wszystko zależy od gorliwości sportowca. Dlatego specjaliści polecić wszelkich przybyszów rozpocząć swoje podróże do siłowni z prywatnych lekcji. Tak, to jest drogie, ale w przyszłości będzie to pozytywny wpływ zarówno na skuteczność szkolenia i brak obrażeń sportowca.

Sztuczki w szkoleniu

Tak, istnieją również skrupułów trenerzy, którzy chcą wzbogacić się kosztem nowicjuszy. Aby zidentyfikować takich nauczycieli jest prosta – nie ma gotowego programu. Przebiegli trenerzy nie mogą wyraźnie ogłosić zestaw ćwiczeń na jeden dzień szkolenia, są one ciągle skręcania głową z boku na bok, szukając wolnych przyrządy do ćwiczeń oraz w ruchu pochodzić z programu. I szkolenie takich specjalistów rzadko są powtarzane. To jest prawdziwe oszustwo, ufność takie nieodebrane ludzie nie są tego warte, ponieważ wynik będzie musiał czekać bardzo długo.

Osobisty Program szkolenia powinny być pomalowane na dni w tygodniu lub miesiącu. Fakt ten sugeruje, że trener osobisty jest całkowicie spędził programów szkoleniowych oraz wyboru najbardziej efektywnych ćwiczeń. Tak, to może być zastąpione ćwiczeń w ośrodku, ale jest to możliwe tylko w przypadkach, gdy właściwe symulator używane przez innego zawodnika.

Oszukiwanie trener?

Jest to logiczne założenie, że początkujący istnieje pragnienie, aby uzyskać żądany program i kontynuować naukę bez trenera. Dlaczego nie? Jednak wyniki od ostatecznego karty ćwiczeń nadal nie będzie. Powód jest dość prosty: Trening osobisty – to uwaga profesjonalnego sportowca. Tak, ale nie nowicjusz dostaje listę ćwiczeń i czasu, który da mu trener.

Każda klasa i każde podejście będą oceniane przez profesjonalny wygląd nauczyciela prawidłowo wykonywać powtórzenia. Wszelkie nieprawidłowe działanie zostaną natychmiast usunięte. Jeśli coś nie jest jasne dla początkującego trener po raz kolejny wykazać prawidłowość wykonywania. To jest to, co jest uważane za osobistego wysiłku. Naturalnie, taka praca i odpowiednio opłacony.

dodatkowa funkcjonalność

Ponownie, jest to możliwe, żeby zapamiętać lub napisać program i nauczyć się kilku lekcji sprzęt do ćwiczeń. Następnie można bezpiecznie przystąpić do samozatrudnionych. Tak, ta technika jest praktykowane przez większość początkujących, i nie ma nic złego, bo stały trening osobisty w siłowni może sobie pozwolić na jednostkę sportowców. Ale jest jeszcze inny czynnik, który jest pomijany przez zawodników z pola widzenia.

I to jest kwestia motywacji. Tak, trener rzeczywiście sprawia, że ćwiczenia. I wszystkie szkolenia prowadzone w szybkim tempie pod kontrolą – żadne duże przerwy i czas na rozmowę. I nie jest w ograniczonym szkolenia ze względu na dużą kolejce chce trenować z profesjonalistą. Wszystko jest o wiele bardziej poważne – organizm musi czuć się stałe obciążenie, a nie na relaks. I to dotyczy i waga ustawiona, i utrata wagi.

Konkludując

Wnioski nasuwają się same tutaj. Trening osobisty dla początkujących – to podstawa, bez której to jest po prostu niemożliwe, aby rozpocząć karierę w sportach amatorskich lub profesjonalnych. Każdy student potrzebuje nauczyciel, trener i wyższe umiejętności, tym lepsze wyniki będą. Tak, to jest drogie, ale to tylko wolne sera w pułapkę na myszy. Przez każdego przybysza wejdzie w pewnym momencie swojej kariery. Oczywiście, lepiej jest, jeśli chwila prawdy nadejdzie jak najszybciej do niego.