220 Shares 1996 views

Wentylatory kanałowe

Jeśli niedawno wewnętrzny system wentylacyjny był postrzegany jako luksus, teraz stało się całkowicie jasne, bez wentylacji nie jest realny do osiągnięcia klimat w pomieszczeniu. Cóż, należy również podkreślić, że wentylacja w niektórych firmach rzeczywiście potrzebne, gdyż zapewnia optymalne warunki niezbędne do uzyskania poziomu procesu produkcyjnego. Ja często rozwiązać problem skutecznej wentylacji, a raz przykuły systemu wentylacyjnego INNOVENT. Zauważ, że INNOVENT zakład zajmuje się produkcją sprzętu wentylacyjnego przez długi czas, a na przestrzeni lat jego działalność produkcyjna ma szanse zyskać wiarygodność w naszych lub zagranicznych rynkach. Jednak chciałbym nie mówić o firmie, a zwłaszcza o urządzenia wentylacyjnego. Zacznijmy wentylatorów dachowych. Wentylatory dachowe montowane są na dachu budynku. Są one przystosowane do usunięcia zakaz wybuchowe mieszaniny powietrza w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych. Systemy te działają w temperaturze nie więcej niż +50 stopni Celsjusza. Trudno jest wyobrazić sobie bez kratek wentylacyjnych. Zasługują na szczególne zainteresowanie otwory, mechanizm, który pomaga ustalić kąt nachylenia żaluzji, zmniejszając lub zwiększając ilość przepustowości powietrza. Bardzo przyjemny schemat szczególnie tych gałęzi przemysłu, w których potrzeba, aby dostosować poziom wentylacji w zależności od kilku czynników, na przykład wilgoci.
Odnosząc się do fanów, trzeba o tym pamiętać jako podgatunek wentylatorów kanałowych. Ten rodzaj systemów jest wymagane do bezpośredniego montażu w kanale. Wentylator w tym przypadku wybiera się ściśle od wielkości kanału. Ważne jest, że parametry są zgodne, w przeciwnym razie możliwe jest spotkać takich irytujących zjawisk, takich jak hałas lub drgania. Wentylatory kanałowe mogą mieć inny kształt, w większości przypadków okrągły lub prostokątny. Takie urządzenie wentylator bardzo trudne. W postaci różnic strukturalnych widzimy bezpośredniego transferu, styki termiczne, obecność silnika z wirnikiem zewnętrznym. Polecam wybrać wersję z łożyskami kulkowymi, bezobsługowy. To znacznie ułatwia konserwację i przedłużyć operację. Kolejny widok – wentylatory promieniowe. wentylatory promieniowe jest także nazywany odśrodkową, ponieważ wszystkie ich sposób działania jest oparty na kombinacji konstrukcji wentylatora z siły odśrodkowej. W konstrukcjach tego typu można stosować inną liczbę łopatek, gięte w różnych kierunkach.
Na równi z systemami wentylacji, klimatyzacji są ważne. Ile wiemy o klimatyzację? jeśli system jest podzielony, główne punkty są następujące: Podział komunikacji, centralna klimatyzacja, lokalne jednostki klimatyzacyjne. Chciałbym podkreślić, że w instalacji systemów wentylacyjnych i instalacji systemów klimatyzacyjnych jest niezbędne prawidłowe obliczenie, pozwalając na wybór optymalnych kryteriów. Jeśli licznik jest uszkodzony, system nie może wydobyć moc dla utrzymania optymalnych parametrów odpowietrzania, lub alternatywnie, nadmiar mocy prowadzi do marnowania energii.