259 Shares 1181 views

Grillowanie z ich rąk. To nie zbyt mocno

Grillowanie nie tak dawno pojawił się w codziennym życiu naszych rodaków. Mówiąc najprościej, jest to kuchenka do gotowania mięsa, ryby i produkty roślinne. Jednak z pomocą niego można zajmować się nie tylko gorące, ale także wędzone, suszone i produkty gaśniczy. To właśnie z powodu tego pieca jest praktyczny i nie będzie zbędny własności w kraju. W tym artykule omówimy, jak to zrobić grilla z ich rąk.


Na podstawie kosztów, można dokonać pieca wszystkich kształtach i rozmiarach. To wszystko zależy od własnych pragnień i fantazji. Tradycyjne materiały stosowane do konstrukcji pieca, – cegła, kamień czy beton. W oparciu o planowaną wielkość, można odebrać pan węgli i grill. Pierwszym krokiem jest, aby zdecydować się na miejsce, które zostaną utworzone przy grillu z ich rąk. Pożądane jest, aby określić go z dala od domów mieszkalnych, dróg i obszarów z materiałów palnych. Idealnym celem byłoby położenie z dala od pieca do rekreacji, pergoli lub tarasy, z umieszczenia małego grille baldachim z wiatrem i różnych osadów.

Po zdefiniowaniu miejsce jednostki zakwaterowania, można zacząć budować fundament pieca. Procedura ta składa się z kilku etapów. Pierwszy wykop jest kopany, głębokość, która powinna wynosić około 30 cm. Liczba ta wynika z faktu, że obciążenie na fundamencie ciężaru konstrukcji jest niewielka.

Nie powinniśmy zapominać, że wielkość fundamentu musi być tej samej wielkości, która zostanie utworzona przy grillu. Z rękami w wykopie wlewa gruzu lub żwiru, które muszą być mocno sprasowane wystarczy. Umieszczony w górnej części siatki metalowej na zbrojenia. Następnie roztwór miesza się z cementu, piasku i wody, zamontowane deskowanie drewniane deski i gdzie Końcową mieszaninę przelewa się.

Po zastygnięciu odlewu fundamentu może zacząć kierować budowę grilla własnymi rękami. Rysunki, które mają być produkowane, to pomoże. Pierwszy rząd cegieł ustanowione za pomocą poziomicy. Między cegłami należy pozostawić szczelinę około jednego centymetra. Aby wygładzić stawy zostały uzyskane za pomocą narożników metalowych, które następnie mogą zostać usunięte z muru. Każdy kolejny numer należy sprawdzić poziom zarówno poziomo jak i pionowo. Zrozumiałe jest, że utworzone przy grillu z ich rąk musi być idealnie płaska. Po pierwsze, należy umieścić zdolność do układania drewna, co wysokość wynosi około 70 cm. Po ułożone poprzeczny rząd cegieł pochodzących z pieca i utrzymać siatkę. Opcjonalnie, cegły mogą być stosowane zamiast metalowych prętów, ale nie należy zapominać, że metal jest w stanie spalić w czasie. Jednocześnie, za pomocą metalowych prętów zmiany poziomu wysokości sieci przestrzennej i do drewnianych palet. Następnie zbudować własny piec do samego komina. Jego kształt jest wybrany same mogą być zaokrąglone Arch i prostokąta. Nie będzie źle w kominie zostaną dostarczone do regulacji poziomu pręt zaworu. Obok pieca mogą być umieszczone dla wygody jako stół do cięcia żywności i wody dozownik.

W tym procesie wytwórczym jest uważany kompletne grillu. Jeśli nie chcesz zrobić grilla, można stworzyć prosty grill z rękami z cegły. Rysunki dla tego projektu, możesz ułatwić sobie lub odnaleźć gotowe. Powodzenia w staraniach!