516 Shares 1184 views

Kilka technik, jak dostać pchły z kotek

Pchły nie można mnożyć w ludziach, ale może ugryźć dość trudne, więc konieczne jest wyjście z tych nieprzyjemnych owadów w udomowionych zwierząt. Każde ugryzienie pchły powoduje swędzenie osoba i zaczerwienienie skóry, a zwierzę może cierpieć z każdym kęsem do siedmiu dni. Ponadto, pchły mogą być nosicielami absolutnie żadnych infekcji lub wirusami. Dlatego wyjście z tych krwiopijców trzeba tak szybko, jak to możliwe.


Jak wnieść pchły kotek

Zainfekowane pchły kotek zauważyłem łatwo, zachowuje się bardzo niespokojny. Mimo to, biednych zwierząt cierpi z powodu ciągłego gryzienie i drapanie jego swędzące miejsca. Skóra jest czerwona, ma wyrażenia, a nawet wełna może spaść na ugryziony obszarach.

Jak wnieść pchły kotek szybko i niezależnie? W bardzo prosty sposób, nie trzeba odwiedzić weterynarza i sklepu zoologicznego kupić tyle specjalizuje protivobloshinny szampon, spray lub krople.

Ale zgryz kotek będzie musiał leczyć. Po licznych ukąszenia skóry zwierząt mogą być pokryte ropne zapalenie formacji. Ponadto istnieje możliwość anemii, zwłaszcza w nowo narodzonego zwierzęcia. Nie należy używać agresywnych środków, ponieważ może zabić większość zwierzęciem niż pchły. Więc jak się pchły z kotek, bez szkody dla swojego zdrowia?

tradycyjne metody

Rozpuszcza się chlorek sodu w basenie z wodą, przez zanurzenie kotek szyjki macicy, tak, że konieczne jest utrzymanie go do 10 minut. Po zabiegu wycierania zwierząt i insektów grzebień wspólny grzbiet. Oczywiście, aby zrobić to wszystko będzie bardzo trudne, nosić rękawice i kurtkę z rękawami kopać zwierzaka nie można było na początku.

Można zabić pchły, a następnie rozczesać jeśli spread kotek wywar z wrotyczu i piołunu. Powinien on być dobrym posprzątać mieszkanie, szczególnie w tych miejscach, gdzie zwierzę lubi spać. Czyszczenia ściółki lub jego domu. Oczyścić wszystkie mebli tapicerowanych – pchły uwielbiają osadzać w nim. Więc zniszczyć co najmniej 50% owadów.

Jest to kolejny dobry sposób, aby uzyskać jak pchły z kotka. Nie bądź leniwy i szyć swój własny mały tyufyachok domowych, ubić go świeżą trociny. Pchły nienawidzić wióry. Ponadto, można rozłożyć w całym domu belki Calamus lub piołun, ostry zapach ziół odstraszyć pchły.

Że oferta apteki

Jak przybliżyć pchły w kota, który swobodnie przechadza się po ulicach lub podróżuje do kraju z właścicielami? W tej sytuacji, specjalny ratownictwa obroże pcheł. Obroże mają różny okres ważności, a jeśli zwierzę jest złapany owadów, konieczne jest, aby nosić urządzenie, 10 dni po zakończeniu leczenia insektycydu zwierzaka.

Przed założeniem obroży, należy rozciągnąć, aby uaktywnić funkcję substancji ochronnej. Obroża powinna być pokryta białym rozkwicie. Gdy kołnierz jest noszony na kota, trzeba sprawdzić, czy kark budż zwierzęcia.

Surowce

Co może przynieść pchły szybko i efektywnie? Na tej apteki oferują różne sposoby:

  • „Fipronil” w postaci spreju lub kropli. Najpierw trzeba spryskać całą zwierzę spada kroplówkę samą tylko na kłębie. Stosować raz w miesiącu umyć zwierzę nie może być po zabiegu.
  • „Laferon” – przygotowania ogólnego działania, nie ma skutków ubocznych.
  • „Selamektyna”. Jest on sprzedawany w postaci kropelek, które są również stosowane do kłębu raz na miesiąc.