264 Shares 1250 views

Pieluchy „statek”: przeczytaj opis

Nowoczesne moms trudno wyobrazić sobie życia bez pieluch. Są bardzo wygodne dla dziecka, pozwalają uniknąć takich problemów, jak mokry kałuża łóżku lub na dywanie. Pieluchy „Statek”, przeglądy, które będziemy badać w tym artykule, dziś otrzymaliśmy sporą popularność.


zalety

Nowoczesne importowane marki sprawdziły się tak dobrze, że niektórzy młodzi rodzice nie uczą nasze żądanie, akcesoria domowe dla dzieci. I na próżno. Pieluchy dla dzieci „Statek” nie jest gorszy pod względem jakości. Producent starał się je jako wygodne i bezpieczne.

Ich system ochrony przed wyciekiem składa się z trzech warstw. Pierwszy pozwala wilgoci być wchłaniane natychmiast. Skóra dziecka pozostaje sucha i nie styka się z moczem. Po drugie, w celu zapewnienia, że płyn jest równomiernie rozłożone w całej pieluchy i nie gromadzą się w jednej bryły. Trzecia warstwa ma bardzo ważną funkcję przekształca ciecz wprowadzoną do specjalnego żelu. To dzięki specjalnej impregnacji, który nie szkodzi zdrowiu dziecka.

System ten chroni dziecko przed wzrostem bakterii, neutralizuje specyficzny zapach, pozwalając skórze oddychać. Na próżno, wielu wierzy, że pieluszka nie przecieka, ponieważ jego konstrukcja ma folii polietylenowej, która posiada cieczy. To nie jest tak. Pieluchy „Statek”, którego opinie są pozytywne, zawierają tylko bezpiecznych składników.

niemowlę

Najmniejsza wielkość, która produkuje producenta, jest cztery do dziewięciu kg. Są uniwersalne i dlatego nadaje się nawet dla dużego noworodka.

Miękka w dotyku, nie pocierać delikatną skórę dziecka. Według opinii klientów, rzep na nich są dość wiarygodne. Niedoświadczeni mamusie często sprawdzać, czy zmienić pieluchę, rozpinając swój czas wiele razy. Nie można martwić, że nie będą już posiadać.

Mankiet wokół nóg również wykonane z bardzo miękkiego materiału. Są gęste i jednocześnie delikatnie owinąć wokół pośladków i ud dziecka.

Utrzymanie dobrego mikroklimatu wewnątrz, „Łódź” zapewnia ochronę przed zapaleniem skóry. Jest to skóra dolegliwość dotyka wielu noworodków. Recenzje „statek” pieluch można ocenić ich wiarygodność. Rodzice doszli do preferują tę markę do innych, lepiej znanych marek.

Pieluchy „Statek„(7-18 kg): Opinie

Już wyrosło dziecko potrzebuje również ochronę przed wyciekami. Ta firma ma pod opieką, że i chłopcy i dziewczęta były w ich wygodne i, co najważniejsze, suche. Niestety, nie mają wskaźnik napełnienia, ale nie tak trudno dostrzec gołym okiem, gdy nadszedł czas, aby go zastąpić. Dużą zaletą jest koszt. Pieluchy „statek” otrzymał dobre recenzje, dlatego dla wszystkich jego wydajność jakość ich cena jest dość mała. Za opakowanie 64 sztuk dać około siedemset rubli! Jeśli porównać koszt takiej samej ilości pieluszek z innymi markami, można mile zaskoczony, że są one niemal dwukrotnie inny na rzecz „łódki”.

Materiały hipoalergiczne użyte do ich produkcji są przyjazne dla środowiska i bezpieczne.

Wielkość ta jest idealna dla dzieci od trzech do pięciu miesięcy. Dziecko w tym okresie zaczyna aktywnie przewrócić, a nawet próbując usiąść. Anatomiczny kształt pieluszki dobrze dopasowana do ciała i nie koliduje z dzieckiem, aby pierwsze skomplikowane ruchy.

"Maxi"

Pieluchy dla dzieci „Statek” ma wiele wymiarów – zarówno dla niemowląt i dla dzieci od trzech lat. Największe są „Maxi”, są one odpowiednie dla dzieci o wadze od 11 do 25 kilogramów. Z reguły dziecko aktywnie w ruchu: bieganie, czołganie się, badając dookoła. Dzięki elastycznej skóry ściany boczne dziecka nie jest wyciskany, ruch nie jest utrudniony.

Pieluchy, mimo szczupłości, pochłaniają dużo płynu. W tym przypadku nie trzeba oglądać jako dziecko ciągnie „worka”: cała wilgoć jest równomiernie rozłożone na całej powierzchni. Oczywiście, nie zapomnij, aby zmienić pieluchę w czasie, w przeciwnym razie, pieluszkowe nie można uniknąć.

wynik

Wiele matek już wyraziły poparcie dla tego producenta. Pieluchy „Statek” otrzymał entuzjastyczne recenzje. Rodzice są zadowoleni z faktu, że skóra dziecka nie jest czerwony, a nie preet. Oczywiście, że podoba im bardzo niski koszt, który nie ma wpływu na jakość: producent nie oszczędził nawet w małych rzeczach. Ochrona trójwarstwowy dostarcza dość niezawodną ochronę przed „mokre osły”. Zwracają uwagę, że nie ma zapach moczu, nawet od zatłoczonego bez pieluchy. Jest absolutnie żadnych sztucznych substancji zapachowych, które mogą powodować alergie.

Ale nie zapominaj, że nie wszyscy mogą sprostać pieluchy dziecku. Ale jeśli dziecko nie jest podatna na wysypki, nie martw się. Ten wysokiej jakości produkt, aby zaoszczędzić czas i pieniądze młodym rodzicom.