563 Shares 9068 views

Gannushkina Hospital: Gdzie to jest? Opinie i zdjęcia

Szpital № 4 im. Gannushkina – szpital psychiatryczny i przyjmuje ludzi z różnych problemów, takich jak otępienie starcze, schizofrenia, uzależnienia od alkoholu, itd. Ta organizacja medyczna posiada własną stronę internetową, która może przejść każdą osobę i znaleźć dla siebie coś pożytecznego .. Jednakże, ten artykuł został przygotowany dla lepszego postrzegania. Z tego czytelnik będzie mógł wiedzieć, kiedy otwarto ambulatorium, ile oddziałów ma, i to, co ludzie myślą o pracy tej instytucji.


Trochę historii

szpital psychiatryczny № 4 Gannushkina P. B. nazwany na cześć wybitnego osoby – psychiatra, autor koncepcji małej psychiatrycznym. Początkowo miejscem organizacji medycznych mieści Kotova Factory (1904). Następnie, w 1910 roku, Mashkov I. P. przebudowany instytucję pod szpitala psychiatrycznego, który Transfiguracja. Dopiero w 1936 szpital psychiatryczny (dalej – PND) został nazwany na cześć Petre Borisoviche Gannushkine, który pisał prace na psychoterapii i psychoanalizy, przeprowadzono różne eksperymenty z myślenia, świadomości.

Dziś na terenie tej instytucji jest Instytut Psychiatrii Moskwa, jak również Suicydologia Federal Research Center.

adres

Psychiatric Hospital. Gannushkina znajduje się w pobliżu stacji metra „Preobrazhenskaya kwadrat”. Adres placówki medycznej: Ul. Zabawne, 3.

Oprócz tramwajów szybkich nadal prowadzony zwykle numerowane 2, 7, 11, 46. Aby dostać się do tej organizacji, „Moscow City” jest konieczne, aby wysiąść.

oddziałów

Szpital Gannushkina, której biura znajdują się w stolicy, jest szpital psychiatryczny, który okazuje się psychiatrycznej opieki zdrowotnej dla pacjentów. Posiada 4 oddziały znajdujące się pod następującymi adresami:

– liczba HDPE 3. Adres: Ul. Ciołkowskiego, 5. Godziny Branża: w dni powszednie od 8:00 do 20:00, w weekendy od 9:00 do 16:00.

– liczba HDPE 4. Adres: Ul. Smolnaya, 5. Godziny branży oraz następujące podobny do pierwszego.

– liczba HDPE 5. Adres: Ul. Kostyakov, 8, Bldg. 6.

– liczba HDPE 17. Adres: ul. Liberty, 24, Bldg. 9.

Jak dostać się do specjalisty?

Szpital Psychiatryczny 4 im. Gannushkina przyjmuje pacjentów na podstawie mianowania. Aby zapisać się do psychiatry, psychologa lub doradcy, należy wybrać odpowiednią opcję:

  1. Zatelefonować do recepcji.
  2. Pozostawić aplikację na oficjalnej stronie internetowej.
  3. Zapisać się za pośrednictwem specjalnego kiosku – INFOMAT.
  4. Po darmowa mobilnych EMIAS aplikacji na telefonie.

Kierunek specjalistów poradni

Szpital Psychiatryczny 4 im. PB Gannushkina trwa nawet ciężko chorych, jeśli chodzi o psychikę ludzi. Po tym wszystkim, eksperci pracujący w organizacji, starając się pomóc osobie, tak szybko jak to możliwe i bez negatywnych konsekwencji, aby wydostać się z depresji i innych warunków. Podejście lekarzy do pacjentów jest dość ciekawy: traktują pacjenta jako „planeta”, która jest najbliższa rodzina. I to właśnie ona, w opinii lekarzy i ułatwia szybkiego powrotu do zdrowia. Ponadto, eksperci zwracają uwagę psihobrazovaniyu pacjentów. Dlatego też, w murach tej placówki medycznej takie metody pracy z pacjentami:

– Communication Group. pracowników socjalnych, środkowy i młodszy personel, psychiatrzy – wszystkie one pomóc ludziom zrozumieć powody, dla ich dobrego samopoczucia i szybko wyjść z tej ciężkiej choroby.

– Prowadzenie szkoleń w grupach (do 10 osób) pod kierownictwem psychoterapeuta i psycholog.

– Indywidualne lekcje z ciężko chorych cierpiących na schizofrenię, stany depresyjne, z HIV-dodatnich.

– Praca w międzynarodowych programach psihobrazovaniya.

– wykłady i seminaria dla pacjentów, którzy zostali schizofrenia, stres, zaburzenia afektywne, uzależnienie od palenia.

– Terapia sztuką, opowieść, dramaterapiya, kinoterapiya. Z tych podejść w leczeniu różnych zaburzeń psycho-emocjonalne pacjentów lepiej przyswajać informacje.

– Zastosowanie specjalnych broszurach dla jasności i uprawnień. Wykorzystanie Internetu w rozwiązywaniu różnych problemów neurologicznych.

ważne informacje

Szpital Psychiatryczny nazwie Gannushkina posiada hospitalizacji pacjentów w obu podstawie planowych i awaryjnych. Aby osoby podjętych w tym instytucji medycznej, powinien on posiadać:

– paszport obywatela Federacji Rosyjskiej.

– Direction (zezwolenie) z dzielnicy lub HDPE obowiązkiem psychiatry.

– Polityka MHI.

Struktura szpitala HDPE

Urzędy gdzie pacjenci są leczeni, są do organizmu w szpitalu cztery:

Obudowa 3. Tutaj znajduje się 13 podopiecznego.

obudowy 4. Są oddzielania co liczbami 1 i 25.

Obudowa 5. Obejmują one rozdzielenie pod №№ 5, 16, 19.

Obudowa 7. Tutaj №№ otwarta komora 4, 6, 12, 17, 20 i 23.

– Obudowa 8. tutaj ułożone oddzielania №№ 3, 7, 8, 9, 11, 18 i 26.

Jak można zauważyć, Psychiatric Hospital. Gannushkina – organizacja o złożonej strukturze. A człowiek pierwszy przybył do tego miejsca, to jest trudne do Orientu, gdzie wszystko jest.

Seksuologicznego pielęgnacja

Nazwa szpital Gannushkina pracuje z pacjentami w tym kierunku. Życie seksualne w murach kliniki, oczywiście, zakazany. Ale wielu pacjentów z powodu braku stosunków seksualnych zaczynają iść w depresję, stają się rozgoryczony. Oznacza to, że ich stan może tylko gorzej. Chorym łatwiej było eksperci, seksuologów, psychologów zapewnić indywidualne, rodzinne i grupowe sesje w których uznają one na pytania natury intymnej. Tak więc, lekarze przyczynić się do znacznego zmniejszenia ryzyka zaostrzeń oraz zmniejszenie dysharmonii rodziny.

pracowników pomocy

Klinika administracja dba o normalnym stanie jest nie tylko pacjentów, ale także pracowników. Po lekarza – to ci sami ludzie, widzą, oceniają, praca z pacjentami, czasem potrzebują wsparcia emocjonalnego. W związku z tym, że szpital pracuje z młodszym, średniego personelu, lekarzy, którzy zapewniają opiekę dla pacjentów i ich rodzin. Mimo wszystko, jeśli wsparcie nie robi, personel kliniki może dostać syndromu emocjonalnego wypalenia. Regularne warsztaty i szkolenia z udziałem pracowników, jak również ekspertów z innych organizacji, aby pomóc pracownikom instytucji medycznych zawsze mieć jasny umysł, być na wysokim poziomie zawodowym.

Nowa jednostka klinika

Gannushkina szpital oferuje jej usług medycznych i rehabilitacyjnych, które obejmuje:

– psychologów.

– Psychoterapeuci.

– Pracownicy socjalni.

– Utwardzanie wykonywania instruktora.

– pielęgniarki.

– wolontariuszy.

– Lud twórczych zawodów.

– Działacze różnych organizacji społecznych.

– badacza.

Taki związek pracowników nie stało się przez przypadek: zespół specjalistów jak możliwej pomocy i wsparcia dla pacjentów i ich rodzin na drodze do szybkiego powrotu do zdrowia.

Medyczny i rehabilitacyjny serwis pracuje w klinice w 1000 łóżek, w biurach psychoterapii i pomocy psychospołecznej №№ 3, 4, 5, 17.

Zasady rehabilitacji HDPE

Gannushkina szpital, a raczej jego eksperci, skupia się na edukacji i wsparcia ze strony krewnych pacjenta. Istnieją ważne zasady, zauważając, że dana osoba może szybko powrócić do normalnego życia:

Wczesna interwencja. HDPE Psychologowie twierdzą, że wcześniejszy kontakt osoba z problemem do nich, proces rehabilitacji szybciej odbędzie się, a jakość opieki nad pacjentem będzie zapewniony.

Specjalny środowisko. Eksperci uważają, że klinika to najlepiej traktowane dokładnie ścianach swoich biurach. Po tym wszystkim, nie jest tworzony odprężającą atmosferę. Człowiek ma nic i nikt nie będzie przeszkadzać, to będzie w stanie skupić się na leczeniu.

Zaangażowanie pacjenta. Jeżeli dana osoba zostanie uznane za interesujące zajęcia, wykłady, seminaria, czyli stanie się aktywnym uczestnikiem w procesie terapeutycznym, to wkrótce będzie mógł odzyskać szybciej niż inni.

Koncentrowanie się na zatrudnienie. Psychologowie HDPE uwaga: jeśli dana osoba będzie stale coś robić, jego patologiczne objawy nie są tak wyraźne. Wkrótce wszyscy oni znikają.

Nacisk nie jest na lekach i terapii społecznej. Szpital № 4 im. PB Gannushkina różni się od innych podobnych instytucji, które są specjaliści pracować z pacjentami. nie starają się one do leczenia pacjentów z lekami, i słów, dialogów, lekcje, różnych rodzajów terapii.

Cennik usług płatnych usług w szpitalu

Gannushkina Hospital – instytucja, która otrzyma małą pomoc finansową od państwa. Dlatego administracja wprowadziła płatną usługę, ale również zostały utrzymane darmo. Aby poruszać się w cenach, tutaj jest koszt 1 łóżka dziennie na różnych stopniach choroby:

Medyczny i społeczny status pacjenta Koszt 1 dzień pobytu w szpitalu (RUB).
łagodny 600
Średni stopień nasilenia 770
ciężkie nasilenie 970

Normalny czas trwania leczenia w warunkach szpitalnych jednostki wynosi 2 miesiące, czyli 60 dni. Tak więc, jeśli członkowie rodziny lub sam pacjent chce prywatny pokój, można je dostać za opłatą. Jednak przez 2 miesiące będzie musiał zapłacić od 36 do 59 tysięcy rubli, w zależności od stopnia nasilenia choroby. Gdy średnia okresem pobytu w klinice zakończeniu 61 bieżące koszty leczenia w takich warunkach jest ustanowiony ze współczynnikiem 1,5.

Płatność za usługi odbywa się wyłącznie za pomocą przelewu bankowego.

Pozytywna ocena osób

Szpital Gannushkina dostaje różne opinie. Ktoś krytykuje personel kliniki, a ktoś przynosi im kwiaty jako znak szacunku i wdzięczności za sukcesem utwardzonej krewnego. Oto niektóre pozytywne aspekty w pracach instytucji Zobaczmy:

– Ludzie, którzy cierpią na demencję starczą, skutecznie leczone, ponownie zaczynają rozpoznawać bliskich, świętować życie, aby służyć siebie.

– Junior personel jest bardzo przyjazny, cierpliwy. Pielęgniarki opiekować się chorymi, są zawsze zadbane, nakarmione, w normalnym stanie umysłu.

– kierownik ambulatorium – jest nie tylko świetnym lekarzem, ale także miły, sympatyczny człowiek, który jest skłonny do zbadania problemu i zaproponować najlepsze sposoby, aby go rozwiązać.

– Przeprowadzenie kompleksowego badania przed wejściem do szpitala. Ludzie, którzy próbowali popełnić samobójstwo, stracił pamięć, przemoc – muszą przejść skany mózgu i innych badań w celu dokładnego rozpoznania i prawidłowego leczenia.

– Krewni chorych poinformował, że urzędy są zawsze czyste i wygodne. zawsze można przyjść i porozmawiać z lekarzem, uzyskać informacje na temat stanu pacjenta i skonsultować się ze specjalistą w telefonie.

Negatywna ocena osób

Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń medycznych, szpital Gannushkina także dostaje Negatywne opinie ludzi. Pozostanie niezadowolonych ludzi teraz co chwile:

– Ciężki, ponura atmosfera. Krewni chorych napisać, że jak najszybciej wejść w tej instytucji, a następnie natychmiast spada nastrój, istnieje pewna obawa. Mówią, że szpital jest bardziej jak więzienie.

– Wygląd niesamowite. Szpital wygląda prawie jak w horrorze. Ale w Chinach, jak zauważono przez ludzi doświadczonych, szpital psychiatryczny zbudowane w taki sposób, aby nie wyglądać instytucji medycznej. I z tego powodu ludzie stają się naprawdę proste.

– Krewni wielu pacjentów są oburzeni, że ich krewni wstrzyknąć środki uspokajające. Jednakże, jest to jeden z warunków leczenia. Po tym wszystkim, lekarz nie może leczyć osoba, która nie trzyma się to niewystarczające i agresywny. A tylko uspokajające i uspokajające, aby pomóc lekarzowi w tym przypadku.

wniosek

Jeśli Ty lub członek rodziny ma inne problemy natury psycho-emocjonalnym, skontaktuj Gannushkina szpitala. Nie zakwalifikowały pomoc i przeprowadzenie niezbędnych badań, jeśli to konieczne, wysłany do szpitala, przy użyciu skutecznych metod wczesnego odzyskiwania pacjentów.