712 Shares 3368 views

Bieżnia Torneo smarta T-205TRN: Podręcznik i opinie

Dziś utrzymuje szerokie zdrowego stylu życia i sportu w ogóle. Dlatego wiele osób wydają się być aktywny, aby poprawić swoje ciało i umiejętności fizyczne. Bieżnia Torneo smarta – doskonałym narzędziem, które pomogą Ci stać się szybsze i dobrze przygotować się do zawodów. W dalszej części artykułu, w sposób bardziej szczegółowy, uważamy to uruchomiony montaż.


Prawidłowe korzystanie z symulatora

Podstawą zdrowego stylu życia – to jest sport. Bieżnia Torneo smarta jest doskonałym narzędziem jakości, które pomogą Ci stać się lepszym niż było wcześniej. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku – do korzystania z symulatora zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że bieżnia Torneo smarta T-205TRN to symulator jest technicznie skomplikowany charakter. Przed rozpoczęciem tej czy innej klasy, należy uważnie przeczytać instrukcję i montażem konstrukcji.

Symulator tego typu jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego. Zainstalować urządzenie tylko na płaskiej powierzchni jest konieczne. Na wszystkich stronach serwisu instalacji powinna być niewielka przestrzeń (około pół metra). Podczas instalacji trzeba brać pod uwagę czynnik, że jednostka sportowa posiada otwory wentylacyjne, które w żadnym wypadku nie może być zablokowany.

Temperatura, w której nadaje się eksploatacji, powinna wynosić co najmniej 10 ° większy od zera. Jeśli chodzi o maksymalnej temperaturze, stopa nie powinna przekraczać 35 stopni powyżej zera. Podobnie jak w przypadku innych elementów w domu, bieżnia musi być oczyszczone z kurzu i innych zanieczyszczeń. Zgodnie z instrukcjami z bieżni Torneo smarta T-205TRN oczyścić symulatora trzeba bawełnianą szmatką nasączoną łagodnym detergentem. Bezpośrednio w dół na bieżni nie stosuje się do mycia, jak również wykorzystanie środków ściernych i rozpuszczalników.

Podczas treningu musisz być wyłącznie w butach sportowych, a nie w kapciach.

Prawidłowy montaż symulatora

Bieżnia Torneo smarta T-205TRN, zazwyczaj sprzedawane w rozłożonych na części formularza. Dlatego, aby zacząć na poprawę swojego ciała, trzeba zbierać symulatora.

Przed rozpoczęciem realizacji montażowej, konieczne jest, aby otworzyć okno i delikatnie uzyskać wszystkie treści, które w żadnym wypadku nie uszkodzić czegokolwiek. Pakiet poprowadzi opisujący metodę montażu oraz listę dostępnych komponentów. Twoje zadanie – aby upewnić się, że wszystkie wymagane elementy są obecne. Niektóre szczegóły zostały zebrane razem. Obecnie, oprócz innych części, powinno być sześciokątne śruby w ilości 4 części, jednego klucza imbusowego, dwie śruby, jak i klucz do nich.

Warto również zauważyć, że najlepiej jest zainstalować urządzenie na specjalnej macie, który pozwala symulator nie porusza się podczas treningu i pozostać w jednym miejscu.

Dalsze szczegóły dotyczące montażu bieżni Torneo smarta T-205TRN można znaleźć w instrukcji obsługi, co jest koniecznie obecny w pudełku z innych przedmiotów.

System urządzenie składające

Niewątpliwie wskazane określi symulator w dogodnym miejscu, aby nie kolidować z zarządzaniem pracach domowych. Bieżnia Torneo smarta, przeglądy, które wskazują na wiele pozytywnych cech, wyposażone w specjalny system, który pozwala szybko i kompaktowo złożyć go. To przez ten symulator zajmuje niewiele miejsca w pomieszczeniu, a rakladyvaetsya i gotowe do użycia w razie potrzeby. Z biegiem czasu, to manipulacja zajmuje mniej niż jedną minutę.

Ale przed wdrożeniem zwartą całość zespołu, trzeba mieć pewność, aby wyłączyć wszystkie funkcje symulatora i poczekać, aż pasek jest przestał się obracać. Kiedy podnieść lub obniżyć powierzchnię działa, główny wysiłek powinien udać się do nóg i pleców powinna pozostać prosto i nieruchomo.

Jest również bardzo ważne, aby być ostrożnym z amortyzatorem torze. Po tym wszystkim, zawiera cylinder jest wypełniony gazem. Jeśli przypadkowo uszkodzić, a potem naprawa jest nieuniknione. Takie uszkodzenie wiąże się główną część toru upadku i uszkodzenia podłogi.

Rozgrzewka przed Trenażer

W każdym razie przed wyjazdem na symulatorze nie może zapomnieć o treningu. Proces ten pozwala na przygotowanie ciała do dużego wysiłku. Natychmiastowe rozpoczęcie biegu na torze, tylko szkodzić zdrowiu zamiast poprawy wydajności fizycznej. W czasie rozgrzewki powinno zająć około 10 minut.

W tym przypadku, trzeba zacząć od rozgrzewki ćwiczenia dla rąk. Doskonale nadają ruch kołowy, jak również przydzielania bezpośrednie i złożone ręce na boki. Ponadto zaleca się, aby kilka razy stokach i skrętów tułowia. Po tym, trzeba mieć dobry rozprostować nogi, oprócz głównego obciążenia podczas treningu w Torneo smarta T-205TRN wypada dokładnie na nich. To rzuca, przysiady i skoki. Dopiero po jakościowego wykonywania rozgrzewki można rozpocząć szkolenie na symulatorach.

Charakterystyka treningu na bieżni Torneo smarta T-205TRN

Symulator Torneo smarta T-205TRN przeznaczone do biegania. Ten sposób podróżowania ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. W każdym przypadku, przed bieżni zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza dla osób powyżej 35 lat.

Przed klasy, pomiar tętna w celu kontrolowania procesu uruchamiania tego wskaźnika. Jest to konieczne do zrozumienia, kiedy się zatrzymać lub wstrzymać.

cechy techniczne

Bieżnia Torneo smarta T-205, przeglądy, które wskazują na jego niewielkie rozmiary i wysoką jakością, działa na 220 woltów. Moc jednostki napędowej wynosi 1 litr. a. Używanie touchpada, można dostosować swoją prędkość, a specjalne urządzenie na poręcze (czujnik) mówi puls chwili. Symulator waga 60 kg. ograniczenie ciężaru dla osoby, która będzie zaangażowany niej, – 100 kg.

Recenzje symulatorze

Bieżnia Torneo smarta T-205 opinii ma bardzo dobry charakter. Ćwiczenia na tym urządzeniu jest popularny wśród wielu użytkowników i mieć pozytywny wpływ na wszystkie części ciała, zwłaszcza nóg.

Bieżnia Torneo smarta T-205 to kompaktowy i bardzo łatwy w użyciu w domu. Podczas szkolenia powinny być monitorowane w celu końcach wiszące ubrania, ręczniki nie dotykać ruchomych części urządzenia. Ponadto, użytkownicy (iw instrukcjach podano) nie zaleca zmianę kąta symulatorze poprzez umieszczenie go pod różnymi przedmiotami. Sprawdzanie i łączniki zaciskowe symulator zaleca się co 3 miesiące. Jeśli wnętrze urządzenia sportowego przypadkowo uderzył obcego obiektu, trzeba postarać się go dokładnie. Niepowodzenie prób samodzielnego Zaleca się, aby skontaktować się z centrum serwisowym dla tego modelu symulatorach.