374 Shares 8762 views

przepis na ciastka ryb

Historia tego dania w Rosji jest pokryta welonem tajemnicy, oryginalne receptury ciasta ryby nie są zachowane. Można tylko przypuszczać, że zorientowali się, jak gotować ciastka ryb mieszkańców szerokościach przybrzeżnych bogate łowić. Ciekawostką jest, że na początku i do tego dnia, kotlet w europejskiej żywności nazwie smażony kawałek mięsa z kością, takie jak żebra. Kuchnia rosyjska w XIX wieku było zastąpienie pojęć niezauważone. I pod tą nazwą zaczął oznaczać danie z mielonego mięsa lub ryby z warzywami. Dokładniej danie kuchni Zachodniej charakteryzuje się krokieta słowo.


Przepis na ciastka ryb ma wiele interpretacji w różnych częściach naszego kraju, w zależności od dostępnych zasobów naturalnych. W dużej mierze różnice są związane do smaku ryb złowionych w okolicy. Podstawowy przepis na ciastka ryb jest obróbce cieplnej, panierowane, masa kotlet. Aby uzyskać łączy mielone mięso ryb, namoczoną w mleku, czerstwy chleb, jajka, cebuli i przypraw.

Mielone ryby przygotowywane na dwa sposoby. Wyższy stopień wołowina – przechodząc przez maszynkę do mięsa filetów rybnych. Drugiej klasy farsz wykonany z małych ryb z kości i skóry, cięcia tylko głowę i płetwy. Na przykład, na wybrzeżu Morza Azowskiego z rozpowszechnionymi kotletach wołów. Ryba jest małe i bardzo cienkie kości, co pozwala trzykrotnie przepuszczono przez maszynkę do mięsa, w celu osiągnięcia miękkiego gładka. Nadzienie może składać się z jednego gatunku ryb, lub kilka, o różnej zawartości tłuszczu. To jest bardzo powszechne w krajach byłego Związku Radzieckiego Fishcakes z morszczuka, ale mają raczej suchy smak. Podczas podłączania morszczuka z niektórych tłustych ryb, to jest bardziej delikatny smak. W celu uzyskania wysokiej jakości kotlety, powietrze, łagodny, mielone przed użyciem odbiciu.

Chleb dodaje się nie tylko do zwiększenia masy mięsa, jak zapewnić kleistości uformowanej masy. Choć wielu kucharzy i wierzę, że ta funkcja nieść jaja, opinia ta jest błędna. Do produkcji całość, a nie wylegiwać kotlety, powinny być podejmowane tylko zestarzeć, przynajmniej wczoraj, chleb w proporcji nie mniejszej niż jedna trzecia mielonego ryb. Być zaopatrzone funkcję marynaty, więc jest cięty w postaci subtelnie, jak to możliwe. Przygotowano masę kotlet musi stanąć na lodzie przez co najmniej 30 minut, co będzie stanowić żądaną konsystencję. Po formowaniu, a następnie poddaje się obróbce cieplnej: pieczenie, hartowanie, człowiek. Paszteciki przygotowane z ryb kości poddaje się hartowaniu w ciągu dalszej godziny, sosu pomidorowego za pomocą końcowych składników zmiękczających.

Przepis na ciastka rybne posiekane inny sposób szlifowania i zastąpienie chleba ryb lub semoliny kaszy herkulesowych. Aby przygotować tę antenę drobno pocięte pół kilogram filet z jednego lub kilku gatunków ryb. Na przykład, jak w zgodzie z cefal pangi (rybie wypustu). Dodaj 3 łyżki płatków, 2 jajka, jedno drobno posiekaną cebulę średniej wielkości. Sól, pieprz, wymieszać i umieścić w lodówce przez około pół godziny. Po tym czasie ochłodzony masa jest utworzona z ciastko zwija je bułki tartej, smażone na patelni aż brązowe. Po upieczeniu wszystkie klopsiki, zaleca je zgasić kilka minut na małym ogniu.

Kotlety bez kości, aby były ostre, a technika ta może zapobiegać przywieraniu do patelni. Istnieje kilka opcji obvalivaniya. Ponadto w użyciu jak mąka bułka tarta, ziemniakami lub ciasto.