900 Shares 6888 views

Seks podczas miesiączki. Podstawowe zasady i niuanse

Intymność – jest czymś wyjątkowym zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. I nawet pomimo faktu, że w nowoczesnych sposobów czasu uległy istotnym zmianom w kierunku lekkości i ciągłe zmiany partnerów seksualnych, seksu nadal jest cząstka wysoce jedności nie tylko te, ale również prysznic. Z nim wiąże się także wiele mitów i nieporozumień. Wiele osób (i nie chodzi tylko o niedoświadczonych nastolatków) są często stosowane przez świętej pytanie, czy seks jest bezpieczny podczas menstruacji. Rzeczywiście, niektóre kultury nie zachęcają do intymności w takim okresie w kobietę. Jest nawet uznać, że akt seksualny popełnione podczas miesiączki, mogą zakażać obaj partnerzy cała masa bał chorób. Spróbujmy rozważyć tę sprawę z punktu widzenia bardziej naukowego.


Można uprawiać seks podczas miesiączki lub nie – decyzja większość par tylko. Faktem jest, że w tym przypadku jest to w przeważającej części jest to o kwestie higieny i estetyki. Na przykład, niektórzy ludzie są po prostu na duch nie może znieść widoku krwi. W tym przypadku, intymność staje się koszmarem. Inni są mniej wybredne partnerzy są zadowoleni cieszyć się seksem, nawet w obecności konkretnego wyładowania u kobiet.

Główną różnicą w sąsiedztwie takiego okresu jest do przestrzegania pewnych zasad. Na przykład, to lepiej, aby wybrać pozycję, w której kobieta leży na plecach. Ponieważ krew nie płynie zbyt wiele. Należy również zadbać o obecność ręczników, które mogą być objęte partnera. Jak widać, seks podczas miesiączki – nie jest takie straszne zjawisko, jeśli traktować ją z należytą starannością.

Wiele kobiet myśleć o tym, czy jest możliwe, aby zajść w ciążę ze współżycia seksualnego, jeśli nie stosować żadnych środków antykoncepcyjnych. Niestety, odpowiedź brzmi: tak. Ale proporcja prawdopodobieństwo jest bardzo małe. Wszystko będzie zależeć od ogólnej cyklu dziewcząt i żywotności plemników przez mężczyzn. Jednak absolutną gwarancję nikt nie daje.

Seks w czasie miesiączki może również zmniejszyć ból kobiety, jeśli ona cierpi na skurcze i skurcze mięśni. Wynika to z faktu, że orgazm jest nie tylko daje niesamowite uczucie euforii, ale także pobudza macicę, aby pozbyć się sporo hormonów, które stymulują uwalnianie krwi. Tak więc, intymność podczas miesiączki może być prawdziwym wybawieniem.

Wadą takiej przyjemności jest znacznie zwiększają ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową, które są. Również menstruacyjny krwi – naczynie z ogromnej liczby bakterii i mikroorganizmów. W przeważającej części, nie stanowią one zagrożenia dla człowieka. Ale to jest możliwe, aby uzyskać stan zapalny.

Aby seks podczas miesiączki nie miał nieprzyjemne konsekwencje, to lepiej, aby nie zapomnieć o antykoncepcji. Idealnym rozwiązaniem byłoby klasyczne prezerwatywy. Ale ze środków antykoncepcyjnych, które blokują przepływ plemników do macicy, kobieta powinna być opuszczony. Mogą one powodować zastój krwi, ze względu na stan zapalny tworzą wewnętrzną.

Niektóre dziewczyny zauważyć, że seks podczas miesiączki powoduje zakończenie zrzutu. Zjawisko to nie ma potrzeby się bać. To nie jest to, że, jak wynika z tarcia krew zaczyna stagnacji w miednicy. Tylko stymulacja ściany pochwy powoduje macicę, aby szybko pozbyć się wydzieliny. Dlatego też, zanim zabraknie.

Należy przestrzegać czystości i jak wziąć prysznic przed stosunkiem seksualnym, jak i po nim. Jest to najlepszy sposób, aby pozbyć się z następujących problemów zdrowotnych. Ponadto, takie procedury uczyni seks bardziej komfortowe i przyjemne dla obu partnerów. I to – główny warunek w tak delikatnej materii.