511 Shares 5737 views

Scena o matek. Skrypt z komicznych scen na Dzień Matki

Na Dzień Kobiet czy Dzień Matki naprawdę trzeba zabawną scenę o matek. Powinien być dobry, zabawny i trochę wzruszający. Po scenie około matek odzwierciedla samo życie. I macierzyństwo i wychowywanie wielu rzeczy trzeba patrzeć z humorem, bo inaczej rodzice po prostu nie przetrwać.


dekoracja sali

Na Dzień Kobiet i Dzień Matki są zwykle w instytucjach trzymać obchody. Jest przed rozpoczęciem ich pięknie ozdobić salę bardzo ważne. Można użyć balony, duże papierowe kwiaty, gazetkach ściennych, stojaki.

Galeria „Nasza matka jako dziecko” może być punktem wyjścia w konkursie. W tym celu, na zdjęciach należy zostawić miejsce dla dzieci do pisało, którego matka jest opanowana. Najbliższe pewno trzeba umieścić swoje dane. Pomoże wybrać zwycięzcę podsumowując wyniki konkursu.

Dzieci mówią „Jako wozem strażackim!”

Śmieszne skecze o matce może być oparta na ekstraktach z mowy dzieci. Mieszczą się one w „Skarbonka” każdego rodzica, musimy tylko wytężyć pamięć, lub otworzyć dziennik, w którym gromadzone frazy najzabawniejsza dzieci. często stanowią podstawę anegdot. Na przykład, bardzo krótki szkic o matek mogą być takie.

„Synu, jestem piękny?” – pyta matkę, popisując się przed lustrem. „Tak, mamo … – szepcze breathy entuzjastycznie dziecko. – Podobnie jak samochód pożarniczy "!

Uwagi dzieci. „Gdzie były dinozaury?”

Albo może nawet scena o matek.

Dziecko widzi rower, który przeprowadza się do dziewczyny ulica sąsiada. Córka dotknie kierownicę, próbując trąbienie klaksonu. Potem pyta z namysłem: „Mamo, w dawnych czasach, kiedy byłeś mały, był rower z wami?” Mama niestety odpowiada: „Nie, synu, mam taka piękna nie była, niestety …” – „Tak, na długo to było. I dinozaury, to przynajmniej wtedy było? "

Scena „trzy matki”

Bardzo ważne jest, aby wybrać się na scenach wypoczynkowych około matek i babć, który pokazuje miłość rodzicielską, opieką takich dzieci. Ten materiał po prostu pasuje do tej roli. szkiców poetyckich dzieci grają czasami z udziałem czołowych lub autora. Jest też rola babki, matki i Tanyi. Dlatego te sceny nadają się do babć i matek.

słowa autora:

Tanya usiadł do gry w godzinach wieczornych.

Lalka dostaje – raczej jej spać!

Zapytała pytanie tutaj Tanya (Tanya słów):

„Kim ty jesteś, córko, odłożył nos?

Ponownie Grałem cały dzień, niespokojny,

I absolutnie nie chciał kolacji?

Jak byłem wyczerpany, moja córka, z wami!

Wkrótce staniesz się jak zapałka, cienki!

Posłuszni mamie trzeba obrotowemu!

To ty, miód, herbata i sernik! "

słowa autora:

Tanya mama przyszła do pracy.

Tanya poprosił matkę (słowa):

„Jak, moja córko, jesteś?

Ponownie Grałem cały dzień, niespokojny,

I absolutnie nie chciał kolacji?

Jak byłem wyczerpany, moja córka, z wami!

Wkrótce staniesz się jak zapałka, cienki!

Posłuszni mamie trzeba obrotowemu!

To ty, miód, herbata i sernik! "

słowa autora:

Tutaj babka – matka mojej matki – przyszedł.

Matka i ona Tanya powiedział (słowa mojej babci):

„Moja córka, wyglądasz bardzo zmęczony …

Prawdopodobnie nie jeść cały dzień, zmęczony?

W szkole, pracy i niespokojny!

Było jeszcze nie obiad dzisiaj?

Jak byłem wyczerpany, moja córka, z wami!

Wkrótce staniesz się jak zapałka, cienki!

Posłuszni mamie trzeba obrotowemu!

To ty, miód, herbata i sernik! "

słowa autora:

Trzy matki, trzy córki w Sit jadalni

Trzy matki do córki wyrzutu spojrzeniem.

To nie jest łatwe, nie jest łatwo być moms,

Kohl córka jest uparta!

Scena o syna i matki

Dobrze przyjęty przez publiczność śmieszne skecze o matce i dorosłymi dziećmi. Po tym wszystkim, rodzice zawsze uważają swoje dzieci dzieci. Stało się już klasyczny scena „Mama i syn dyrektora szkoły”. Uczestniczą w niej dwa.

Mama budzi syna: „Czas wstać, ale potem znowu, zbyt późno! Wstawaj, mój synu, wszystkie dzieci poszły do szkoły, „Syn:” Cóż, nawet pół godziny, mamo! Mam dość tej szkoły! „-” Tak, synu, nie możesz! Szkoła – to twój obowiązek! „-” Nie chcę! Masłowa znowu będzie brudna szmata rzucać! „-” Chciałbym pójść do szkoły! „-” Nie odchodź! Iwan Pietrowicz mi drobnostek, cały czas patrząc pod kątem błędów! „-” dość kilof. Wstawaj, leń! „-” A ja Filippov za język pokazuje się z wszelkiego rodzaju przezwiska! „-” I co teraz? Szkoła jest jeszcze potrzeba! Jesteś dyrektorem! "

Scena „nie żuć, może …”

Krótka scena dla matek z dziećmi jest często oparta na prawdziwych wydarzeniach. Często zabawne historie są zaczerpnięte z „Jumble” i odtwarzane na święta dzieci. Na przykład, oto epizod prawdopodobnie śmiać wszystkich gości i publiczności.

Mama kawałki ziemniaków i dziewczyna opowiada historię, a moja córka je tam.

„I poszła do Czerwonego Kapturka w lesie do babci. Rui dobre! To idzie dalej i spotkał szarego wilka. Pozwalasz żuć, żuć lepiej! Oszukał dziewczynka pobiegła do chaty pierwszy i połknął babcię. Jedziesz do gryzienia czy nie? Potem on i dziewczyna połknięciu. Rui, mówię wam, to lepiej prozhovyvay! Ale potem weszliśmy przeszłości myśliwi widział wilka, rozerwał mu brzuch. Ostrożnie prozhovyvay jedzenie, jak mówisz! A potem ożył i nieuszkodzone babcia i jej wnuczka … "

Córka umieścić łyżka wstał i powiedział: „Oto, a wszystko dlatego, że moja matka nie słuchać i nie prozhovyval jedzenie poprawnie”

Scena „Gdzie pamiętnik?”

Może być związana z tematem imprez świątecznych poświęconych matek, przedmiotów szkolnych. Były one również pochodzą z realnego życia. Na przykład, często scena dla matek z dziećmi jest związany z ewaluacji badań.

„Synu, jesteś przy komputerze znowu nosić spodnie? I pozostać ignorantem! „- odnosi się do matki nastolatków. „Cóż, jesteś do tyłu, przodkowie! Komputer – To postęp! Tylko jedna osoba może uznać za kulturowe i opracowany dzisiaj, kto opanował tę technikę! A ja – po prostu człowiek, wykształcony, zaawansowany i wykształcony! „- odpowiada aroganckiego nastolatka.

„No to pokaż mi swój pamiętnik, jesteś naszym kulturalny i wykształcony!” – nie poddawaj się moją matkę. „Gdzie on jest?” – pyta chłopiec, nie odrywając wzroku od komputera. „Być może w teczce!”

Syn grzebie w torbie szkolnej, ale nic nie znajdzie. „On nie istnieje! Na sprawdzeniu, najwyraźniej minął! „- jest odpowiedzialny facet i próbuje znowu usiąść przy komputerze. Jego matka usuwa ona siedzi i klika myszką, szukając czegoś.

„Mamo, teraz wszystko zepsuć mnie, tracę!” – krzyczy zalegających studenta. „Ty, synku, już stracone! Spójrz, to jest elektroniczny dziennik i nauczycielem w czasie kontroli nie odbiera! Aw nim widzimy … dwa na rosyjskim i liczby matematyki! Tak, i to więcej pracy dla tyłu … Więc zamknij swoją grę i dostać się do pracy! Komputer – To postęp! Tylko jedna osoba może uznać za kulturowe i opracowany dzisiaj, kto opanował tę technikę „- powtarza słowa syna matki złośliwego tonu.

Syn drapie głową z przygnębieniem. „Jak to? Vovk powiedział, że po prostu ukryć dziennik i jazdę … Tak, trudno jest żyć z rodzicami, którzy rozumieją komputerów! Och, to postęp! Wolałbym mieć komputer złamał! "

Scena, "Mom-gamer"

Córka siedzi przy komputerze. Zawarte mama.

„Docha, pozwól mi zdjęcia w” kolegów „vsunu!”

Ona niechętnie ustępuje. Mama wyjmuje stos zdjęć, otwórz napęd i stara się go trzymać. Córka śmieje się: „Mamo, co robisz! Dlaczego przywiązują do obrazów dysków drukowane! „-” A co to jest konieczne? „-” To jest zrobione z mediów elektronicznych! Gdzie dysk flash? „-” To taki drobiazg, jak zapalniczkę? „-” No tak, na zapalniczkę! I trzeba najpierw wejść na stronę! Co znajduje się nazwa użytkownika? „-” Kto? „-” Nazwa użytkownika, mamo! Cóż, słowo jest kod, napisany alfabetem łacińskim to tutaj – córka pokazy macierzystych. – Tu pisać hasła! "-" A-ah-ah! Teraz odwróci! „Dziewczyna odwróciła się, moja matka niezgrabnie grzebie w klawisze, powołując się na kartce papieru. Córka macha i wyjść z domu, kręcąc głową – to dlatego, że jakieś „głupie” matką!

To zatrzaskuje drzwi. Mama dostaje słuchawki, szybkich kliknięć na klawiaturze zaczyna komunikować się przez Skype: „To Paracetamol! Daty, jesteś gotowy? Córka lewo dwie godziny mamy w magazynie! Pierwsze kroki! Dalej, z pominięciem drozda lewo One-Eyed i będzie to cios w prawo! Skocz na górze! Ukryj więcej w szczelinie! nie można go zobaczyć? Strzałka Hi! Również zwolniona z pracy? Chodź, nawiązanie połączenia z prawej strony, po prawej … Bang! Sporządzono !!! Ha-ha! Wybraliśmy się! Biegniemy do kosmodromu, dwie sekundy później, lot do planety Omervayter! Nie czekaliśmy na multi-zbrojnej Vishera! Hiperboliczny lazeroidy nie zapomniał? Naprzód! "

Scena „dzień matki”

Syn śpiewa, zamiatanie podłogi. On wchodzi do pokoju mama z ogromnymi torbami. Rozgląda się, zaskoczony i przestraszony siedzi. „Synu, co się stało? Masz dwa „-” Dlaczego zdecydowałeś się na „-” No, dlaczego nagle podjął czyszczenia „-” Tylko na podłodze była fatalna, więc postanowiłem do zamiatania „Matką dotyka półkę i chwyta serce ???”! ty i wytarł kurz! Czy muszę jeszcze raz zadzwonić do dyrektora? „-” Nie, po prostu postanowiliśmy pomóc, tutaj i wytarł kurz wszędzie! „-” Wszędzie ??? „- matka mdleje. Syn przynosi jej szklankę wody. Mamo pić, szczękając zębami. „Prawdopodobnie wyrzucony ze szkoły? Co pachnie tak dobrze? „-” To nie jest wykluczone. Zapach smażonych ziemniaków – Przygotowałem dla ciebie. Jesteś zmęczony, może „Mama spada z krzesła, krzycząc:” Doktorze! Wkrótce! Prawdopodobnie zaprotokołowane w pokoju dziecięcym! "

Syn idzie do telefonu i wybiera numer i mruknął: „Mówią, że nic dobrego nie wyjdzie z tego dnia matki nie dostać …” ER „? Podejmij wyzwanie! Tak, moja matka, też! Również z ataku! "

Mama delikatnie podnosi głowę: „To wszystko – po prostu dar? – przytakuje syna. – Na dzień mamą? A jutro będzie cały stary? „-” No, oczywiście, mamo! Obiecuję! „Syn całuje matkę w policzek, dołącz oni ręce i iść do kuchni. Syn niesie torbę.

„Kolacja”

Po każdym programie powinna brzmieć życzeniami matkę. Szkic „Obiad” będzie przejście od koncertu do herbaty strony.

Syn i córka kręci w kuchni przy piecu. Boy oferuje upiec ciasto, a dziewczyna nalega na zupę grub. Nie udało się osiągnąć porozumienia. W rezultacie każde danie dodaje produkty, które to uważa za stosowne.

Syn czyta przepis: „Put mąkę w trzech jaj, kubek śmietany …” – wykłada wielką miskę jedzenia i zaczyna mieszać się z kuchenki. Dziewczynka czyta przepis. „Hot papryka pod leżał. Dodać starty czosnek, cebula, cilantro „- dodaje swoje produkty i miesza wszystko z łyżką. Potem dzieci umieścić ich miskę do piekarnika i czekać.

Dzwonek do drzwi, syn tras otwartych. Dziewczyna wychodzi z naczynia piekarnika. Mama przychodzi: „Co masz mi zrobić! Dziękuję bardzo za troskę! „Moja córka wręcza jej płytę, na której leży kawałek czegoś czarnego. Mama wyczuwa, krzywi, ale delikatnie gryzie się kawałek. „A imię tego wspaniałego posiłku?” – moja matka nie mogła żuć, ale dzięki sile uśmiechem. chór dzieci odpowiadają: jeden krzyczy „ciasto”, drugi – „grub”. Mama kiwa głową i mówi: „I od razu pomyślałem. "Kharcho" ciasto. Delicious! "

Prowadząc po scenach mówi odwiedzających: „Nasze potrawy przygotowywane są w ten sposób nie jest tak drogie matki i babki nie musiał udawać, spróbuj je na smaku. Witamy wszystkich na świąteczny stół! "