369 Shares 7551 views

Bardzo smaczne kurczaka żołądek: recepta jest prosta i każdy może sobie pozwolić

Prawie wszyscy kochamy kurczaka, ale nie wszyscy uznają podroby z kurczaka, biorąc pod uwagę ich żałosne wątrobę, nadające się tylko do karmienia kotów. Ale ci, którzy tak mówi chyba po prostu nigdy nie próbowali bardzo obfite i bardzo smaczne dania z podrobów.


Więc spróbujmy ugotować coś smacznego podroby z kurczaka. Zacznijmy od komór (zwany także pępka). Najprostszym sposobem przygotowania komór, jest następujący: 700 gramów wypatroszone żołądków z kurczaka trzeba tylko dwie cebule, sól i pieprz. Żołądków gotować do miękkości, umieścić w garnek pół cebulą i odrobiną pieprzu. Następnie woda jest odprowadzana, a żołądki są opróżniane do miski z gorącym olejem. Leżał też na drugą połowę cebuli, drobno posiekanej lub lub półkola, jak chcesz. Prisalivaem, smażyć ze wszystkich stron na złoty kolor. Że wszystko jest gotowe bardzo smaczne kurczaka żołądek. Recepta jest prosta, prawda? Gotować mu nawet tłuczone ziemniaki, posypać całe to piękno i cieszyć się zielenią.

Można spróbować pieczonej swoje żołądki w doniczkach. Aby to zrobić, należy wziąć żołądków kilogram standardowy słoik majonezu, 4 cebule i czarny pieprz. komory Twist kurczaka z cebulą przez maszynki do mielenia mięsa, solą i pieprzem, wymieszać z majonezem i rozłożone na wiele garnki, wysłać go do pieca do wypieku.

Dla tych, którzy będą gotować dla pierwszych pępków czasowych, małych rozstanie słownie: zawsze przed rozpoczęciem procesu gotowania, należy zwrócić uwagę na obecność żółtej skóry w żołądku. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do komór, które są sprzedawane w całości. W tym przypadku, trzeba każdy z nich rozciąć i oczyścić z tego filmu, inaczej potrawa zmieni gorzkie. Aby ułatwić czyszczenie żołądki może być obniżona do 2-3 minut we wrzącej wodzie. Często jednak nie jest to konieczne, ponieważ są one sprzedawane już cięte i oczyszczone. Ale lepiej jest sprawdzić ponownie, nagle gdzieś nie są czyste …

Teraz, bardziej wyrafinowane metody, jak gotować kurczaka żołądek. Ta receptura zawiera suszone grzyby, kwaśną śmietanę i warzyw. Tak więc, 300 g żołądka biorąc 200 gramów grzybów, marchew, cebula jeden widżet i pomidory, dwa ząbki czosnku, 2 łyżki stołowe śmietany, szkła wodnego i smak drobno posiekanej koper tarty ser. Oczyszczone i przepłukane komory wrzenia w ciągu jednej godziny w słonej wodzie. Z drugiej strony, przemyto je i pocięto na paski. Grzyby też należy najpierw namoczyć, gotować i posiekać. Marchew, noszone na grubej tarce i podsmażyć pokrojone w kostkę cebulę na maśle, aż cebula będzie miękka. Po tym nie ma na patelni pokrojone w kostkę pomidory i rozprzestrzeniania się dusić razem przez kilka minut. Ponadto, wszystkie gotowe składniki miesza się i rozpręża się w naczyniu.

Śmietana rasa szklance ciepłej wody i wlewa do tej samej doniczki. Garnki statek na pół godziny w piekarniku, następnie wyjąć, posypać tartym serem, przykryć pokrywką i pozostawić napięty przez dziesięć minut, tak aby ser się roztopi się nieznacznie. Następnie można posypać koperkiem.

I to nie wszystko, co można otrzymać stosując kurczaka żołądek. zupa przepis z niego, można również się podoba. Tak więc, 300 g żołądki wypełnienia dwa litry wody i poddane wrzenia. W tym czasie, 100 g drobno sieczki marchwi i 70 g cebuli. Smażyć na patelni z olejem roślinnym. Czyste i pocięte na kostki i 150 g ziemniaków z zazharki wysłać wrzenia bulionu. Oczywiście, sól i pieprz danie. Zupa powinna być gotowane aż całkowicie ugotowane ziemniaki i żołądków. Gdy pozostałe pięć minut przed końcem gotowania wrzucić w zupie liść laurowy. Dobrze, zupy i gotowe. Posypać posiekanym szczypiorkiem i podawać.

Mamy nadzieję, że już widać, że nie jest tak złe, żołądek z kurczaka. Receptą na jego przygotowanie nie sprawia żadnych trudności, ale smak nie jest gorsza od zwykłej smaku mięsa. Spróbować przynajmniej raz, a będziesz cieszyć się takie potrawy częściej niż myśl o tym wcześniej.