827 Shares 7958 views

Jak włączyć autoodtwarzania – Porady i tajemnice


Nowoczesne systemy operacyjne są w pełni zoptymalizowane do potrzeb użytkowników, co oznacza, że dużej liczby programów wsparcia. Takie zastosowania obejmują i autostart, który pozwala nie dbać o włączeniu potrzebnych programów, a zrobi to na własną rękę. Jest to funkcja, która jest realizowana w wielu systemach operacyjnych, to znaczy przez sam automatycznie wykonywać pewne działania w przypadku wykrycia nowych urządzeń. Funkcja ta jest bardzo niebezpieczne, ponieważ jeśli komputer Autorun wszystkie pobrane oprogramowanie, system może samodzielnie aktywować złośliwych aplikacji.

Aby zrozumieć, jak włączyć autoodtwarzanie, trzeba najpierw zrozumieć, co jest rzeczywiście potrzebne. Po włączeniu komputera i uruchomieniu systemu operacyjnego Windows, ale sama, prowadzi szereg innych programów wsparcia, pracy, na których użytkownik specjalnie nie myśli, ale są one niezbędne do prawidłowego działania.

Dla takich zastosowań to oprogramowanie antywirusowe, zapory, niektóre kodeki itd Jednak w niektórych przypadkach w wykazach upadku i innych programów, uruchomienie co jest niepożądane. Następnym razem po włączeniu one wejść w szeregi programów roboczych, zajmują pamięć i wyczuć żadnego z nich. Od czasu do czasu, użytkownik nie zwracać uwagę na to, nie myśleć o tym, jak włączyć autoodtwarzania tylko niezbędnych programów, ale prędzej czy później przychodzi czas, gdy zasoby komputerowe dla wszystkich aplikacji już nie wystarcza i pilna potrzeba, aby rozwiązać ten problem.

Co robić?

Myśląc o tym, jak skonfigurować programy startowe, należy rozumieć, że wykaz konkretnych działań w zależności od wersji systemu operacyjnego. Aby dostosować uruchamiania w Windows 7, należy znaleźć linię do wykonania, „Uruchom” i wpisz słowo „msconfig” (bez cudzysłowów), a następnie przejść do zakładki Autostart. Aby wprowadzić linię do wykonania, można użyć dwie opcje – albo przejść przez „Start – Wszystkie programy – Uruchom” lub użyć kombinacji Win + R. Ekran wyświetla listę programów, a gdy staje się jasne, jak włączyć autoodtwarzanie, jak byłoby to wystarczające, aby umieścić kleszcza w odpowiednich programach i usunięte, gdy nie są potrzebne. Najważniejsze – nie zapomnij, że trzeba zapisać wszystkie zmiany.

W niektórych przypadkach te ustawienia nie wystarczy, trzeba zrozumieć, w jaki sposób skonfigurować Autoodtwarzanie na bardziej subtelnym poziomie. Ale aby to zrobić na własną rękę powinien być tylko bardzo doświadczeni użytkownicy, bo nieostrożny zmiany mogą znacząco wpłynąć na wydajność systemu operacyjnego jako całości. Nie jest konieczne, aby je w rejestrze, jeśli użytkownik nie jest pewny swoich umiejętności – może to prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji, to lepiej skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie technologii informatycznych. Ten kreator powie dokładnie, jak włączyć autoodtwarzanie i nie spowodować nieodwracalne szkody dla systemu operacyjnego.

Dodatkowe programy

Aby pomóc uporać się z systemu operacyjnego i jak włączyć autoodtwarzanie, aby pomóc CCleaner użyteczność, która przyczynia się do czyszczenia dysków komputera z niepotrzebnych plików i przestarzałych i zarządza uruchomienie. Aby to zrobić, uruchom go, przejdź do zakładki "Narzędzia" – "Auto". Przedstawione zostaną do wszystkich programów, które są dołączone do komputera, a wśród nich należy wybrać właściwe i konieczne. Po kliknięciu przycisku „Enable”, wszystkie ustawienia zostaną zapisane, a jeśli chcesz wyłączyć, a następnie po utworzeniu kleszcza w odpowiednim programie, trzeba kliknąć przycisk „Usuń”. Sama aplikacja nie jest usuwana, ale jest obecny w starcie będzie nie więcej. Ponadto Podobną funkcję może pełnić użytkową AIO Security Manager lub Menedżer startowy.