578 Shares 4810 views

Na pytanie „Co to jest raj” to żadna odpowiedź

Na pytanie „Co to jest raj” Istnieje kilka odpowiedzi. Słowo o wartościach, które jest tylko w dziedzinie sztuki scenicznej ma dwa znaczenia. Przede wszystkim to, o którym mowa powieści A. S. Pushkinym w „Eugeniuszu Onieginie” galerii teatralnej, która jest zawsze różni się od demokratycznych obyczajów bunczuczne stragany. O ile w pierwszym rzędy i pudełka lornetiruyut siebie, badając i omawianie ubrania, „komitet powitalny regionalny ochoczo”, domagając się wydajność.

Różnorodność koncepcji

Celny, który miał Rayok teatru i opisał A. P. Chehovym w jego opowieści dla dzieci „Kashtanka”. Galeria – jest najtańszy, a zatem dostępne dla wielu miejscach położonych wysoko „pod niebem”. Stąd jednym z nazwami opcji – gdzieś blisko raju. A w języku francuskim paradis, zwany galerię tam, to znaczy „Raj”, więc Rayok w teatrze – to tanie, czołowe miejsca. Ale nie było innego Rayok, faworyt publiczności, Fair. Było to pudełko z grubego szkła (Powiększenie), ludzie nazywali go „bryushistym” patrząc w którym widz może oglądać obraz z telefonu treści na dany temat. Oczywiste jest, że oryginalna zawartość obrazów były tylko religijny. Potem jest druga wersja imienia: wszystkie sceny utworzone widzów do sprawiedliwego sposobu życia, którego ostatecznym celem – dostania się do raju. Farsą teatr lalek, lub Szopka, zwany także komisji okręgowych. Istnieje kilka wyjaśnień co Rayok. Termin ten jest nazywany kryształu, podobny do „z bryushistym”. A następnie pryzmat pokazuje pozycje w kolorach tęczy. A już na tożsamości jej imienia zatrzymany za Donaciinae oka, które jest membraną z małym okienkiem ucznia. Wiele wartości w dawnych czasach było to słowo, które pojawiły się niemal z użycia dzisiaj.

targi akcja

W tym czasie, a farsą teatru lalek, a pudełko z wypukłego szkła były bardzo popularne wśród ludzi, także dlatego, że, co do zasady, były towarzyszy, zwłaszcza zdjęcia mobilnych, śmieszne komentarze, komiks, rymowanych wierszyków, często sarkastyczne dowcipy. To później, gdy motyw religijny został całkowicie wyparty przez działek gospodarstwa domowego. Były, oczywiście, i przedstawia motyw dedykowany do największych miast na świecie, ale z okolicznych historie życia, które są wyświetlane podczas festiwali, cieszył się szczególnym powodzeniem. Więc pytanie: „Co jest Rayok” może okazać się stosowne odpowiedzieć na jarmarcznych zabawną panoramę. I wiersze i dowcipy, raeshnika komentarze stała się jeszcze pewien gatunek sztuki ludowej, która jest z powodzeniem stosowana później V. V. Majakowski w jego „Okien wzrostu.” W rzeczywistości, tekst towarzyszący zdjęcia pokazują, pytania publiczności i odpowiedzi raeshnika, który wziął pod uwagę fakt, że publiczność czeka na swoją kolej, też trzeba „rozgrzać”, a więc nie są znudzeni, to komentarz na temat najbardziej aktualnych zagadnień.

Rayok jako informatora

W tym kontekście pytanie „co to jest raj” można odpowiedzieć, że jest to gazeta ustnej. Dlatego też, tak wielka była popularność tych panoramach ludzi na całym XIX wieku. Te idee zapoczątkowane przez zachodnich kabiny, importowanych do Rosji z ostatniej tercji XVIII wieku. Ale jeśli zagranicznych wykonawców gości wykorzystał tylko pokazuje sceny biblijne lub „Heavenly Akcja” rosyjska Rayok nie ominąć tych epickich bohaterów jak Ilya Muromets i Mikuła Sielaninowicz. Później satyra była skierowana na osoby publiczne – Napoleon i Bismarck, na popularnej w tamtych czasach ludzie – a Suvorov Stenka Razin, nawet tancerka Fanny Elstler. Bardzo popularne wśród ludzi były działki przeznaczone do chwały rosyjskiej broni. Komentarze muszą być wyjaśnione przez fakt, że okienko było małe, a nie wszyscy byli w stanie czytać, analizować tekst pod zdjęciami. Ramiona Raeshnika określają ważne zadanie, aby działania musującą. Dlatego mają tendencję, aby stać się człowiekiem, bardziej utalentowany niż talentu artystycznego.

Synteza Sztuk

Nie tylko, że musiał być w stanie mówić różnymi głosami, był w stanie naśladować głosy zwierząt, szum deszczu i wiatru, w stanie umiejętnie reagować na sygnały mają pewną ilość wiedzy, w tym wszystkie cenne w rosyjskim folklorze. Że prowadzi ona syntetyzowana jako różne formy sztuki, a wsparcie to pokaz miał pewną nazwę – „Ratseev”. Wraz z emocjonalnego, zostały one celowo i beznamiętny. W celu przyciągnięcie publiczności użyć wszystkich metod: zaklichki, piosenki, wiersze i dowcipy. Raeshnik był doskonale mają dar improwizacji, aby móc zmienić tekst, w zależności od społeczeństwa, aby być popularny wśród wszystkich warstw ludności. Ponadto, często, choć nie zawsze, gospodarze byli Raykov Ofen. Termin ten ma wiele synonimów: to przekupki i khodebshchik, kantyuzhniki i kartinschiki, podróże sprzedawców i mastygi obestilniki. To jest raeshnik podtorgovyval popularne nadruki na temat pokazujący działanie i inne towary. Istnieją dowody na to, że ich działania przyczyniają się do potężnej fali taniej sztuki popularnej. W satyrycznym działania te panoramy były tak popularne, że stały się powszechnie znany. Na przykład, niektóre kawałki artystów muzycznych, zwany ośmieszające przeciwnicy RAJKO. Największą popularność zyskał „Rayok” Modesta Musorgskogo, napisany przez niego w 1870 roku, i drwi z krytyków z „Mighty Garść”, do której należał do kompozytora. Następnie, wykorzystując swoje doświadczenie od 1948 do 1968 Dmitrija Szostakowicza napisał satyrę mającą na celu potępienie formalizmu w muzyce, o nazwie „anti-formalista rayok”.