294 Shares 1086 views

Uniwersytet. Plechanow opinie studentów

Głód wiedzy jest nieodłącznym elementem wielu ludzi. Każdego roku, osoby takie skończyć szkołę i zacząć szukać odpowiednich szkół. To przyciągnęło uwagę wielu organizacji edukacyjnych, takich jak Rosyjskiej Akademii Ekonomicznej w Plechanow. Uwagi dotyczące tej instytucji ma zarówno pozytywne jak i negatywne. Jakie zalety i wady wskazują, studentów i absolwentów uczelni?


Krótka informacja o uczelni

Tło z University rozpoczął się w początku XX wieku, kiedy Moskwa otworzył kursów komercyjnych. Ich celem było przygotowanie nauczycieli do kilku dyscyplin. W 1907 roku, kursy zostały przekształcone w instytucji komercyjnych. Jest to data założycielem obecnie istniejącej uczelni. Później otrzymał nazwę znanego historyka i działacza społecznego, filozofa. Jest to tak jak człowiek G. V. Plehanov.

Recenzje Nowoczesnej RGEU wskazują, że uniwersytet jest obecnie największą instytucją edukacyjną działającą w Moskwie. Posiada 26 oddziałów w kraju i za granicą. Przy wyższych programów kształcenia zawodowego są obecnie studiuje około 50 tysięcy osób. W RGEU jeszcze obszary szkolenia specjalistów średniego szczebla. Uczą ponad 8000 studentów.

budynki państwowe

Na komfort w pomieszczeniach, w których szkolenie, zwracając szczególną uwagę na uniwersytecie Plechanow. opinie studentów zawierać informacje, takie jak nowoczesne wnętrza, dostępność niezbędnych nowych technologii. Są to cechy nieodłączne RGEU. Warto również zauważyć, że 3 budynki są zabytki kultury i historii:

 • Pierwszy budynek akademicki powstał na początku XIX wieku przez AU Zelenko. в этом здании располагалось Мужское коммерческое училище. Pierwszy mieści Men szkoły handlowej w tym budynku. Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej tu była siedziba i baza do tworzenia 17. Wydział Krajowego milicji.
 • Drugi budynek został wzniesiony na edukacyjnego projektu S. U. Soloveva. Wcześniej był to budynek Instytutu Handlowego w Moskwie. W 1917 roku służył jako arena do walk między studentów, wsparcie Rządu Tymczasowego, a czerwony Guards.

 • Trzeci budynek został wzniesiony na edukacyjnego projektu NL Shevyakova na początku ubiegłego wieku. W budynku dodatkowo Uchilishche jest kobietą. Podczas pierwszej wojny światowej był szpital dla żołnierzy armii rosyjskiej.

Ocena wydziałów

Ponad 14 wydział składa się z uniwersyteckiej Plechanow. Opinie wskazują, że każdy wnioskodawca może wybrać ich sposób życia lubił jednostkę strukturalną i najlepiej nadaje się do mentalności i umiejętności z kierunkiem szkolenia lub specjalizacji. Poniżej znajduje się lista wydziałów:

 • Business School Biznes i Marketing;
 • f jedna jednostka zarządzania;
 • f jednego obrotu;
 • Instytut planowania społeczno-gospodarczego i zarządzania;
 • f jeden prawa i ekonomii;
 • f tet Informatics Statistics and Economics matematycznych;
 • World International School of Economics and Business;
 • F-tete turystyka, sport i przemysł gościnność;
 • Integralną Business School;
 • f tet z Towarowych Gospodarki handlu;
 • ip-jeden finansowy;
 • f jeden wykształcenie odległości;
 • f e-uczenia się;
 • f jedno dodatkowe wykształcenie zawodowe.

Na wszystkich tych działach, tj. E. Jako całość całej uczelni, istnieje 22 obszarów kształcenia na studiach licencjackich (do 49 profili), 14 obszarów treningu do opanowania (75 programów). Wszystkie proponowane handlu są istotne. Specjaliści, która produkuje University, wiele firm potrzebują. Dlatego absolwenci w zatrudnieniu nie jest popyt. Oni szybko dostać pracę.

Personel nauczanie na uniwersytecie

Około 110 lat działające RGEU Plechanowowi. W tym czasie udzielał studentom wysokiej jakości kształcenia i nadal to robić dzisiaj. Przydatne i odpowiedniej wiedzy, praktycznych umiejętności oni otrzymali, a teraz, dzięki nauczycielom.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści zawsze przyciągało Plechanow uniwersytet. Recenzje odzwierciedlać te informacje. Studenci są zadowoleni z nauczycielami. Są to, zdaniem uczniów, są rygorystyczne i wymagające, ale jest uważany za zdecydowany plus. Studenci, którzy nie chcą, aby otrzymać negatywną ocenę, przyjść do klasy przygotowanym wraz z nauczycielami dążyć do zrozumienia złożonych problemów i zagadnień.

Jakość procesu edukacyjnego

Niezależnie od tego jak dobrze zbudowany proces edukacyjny zależy od głębokości wiedzy uczniów, szybkość uczenia się nowych informacji. W RGEU wszystko bardzo dobrze przemyślane. To nie ma problemów z jakością procesu edukacyjnego Plechanow uczelni. Sugerują, że instytucja wdraża najnowocześniejsze metody nauczania, eksperymentuje z innowacyjnych technologii i nowych urządzeń.

Kursanci mogą poprawić języka obcego i rozwinąć swoją wiedzę w wybranej dziedzinie, szkoła opracowała program podwójnych i potrójnych stopni. Studenci, którzy je wybierają, udział w programach wymiany, są szkoleni za granicą w niektórych uniwersytetach będących partnerami RGEU. Studiowanie za granicą nie jest dodatkowo płatne. Studenci są tylko te koszty związane z uzyskaniem paszportu i wizy, podróże i zakwaterowanie.

Korzyści dla wnioskodawców i studentów

RGEU jest publiczną uczelnią, więc co roku jest on zatwierdzony przez liczbę miejsc w budżecie. To zależy od obszarów szkolenia. W najbardziej popularnych i prestiżowych specjalności miejsc budżetu są albo nieobecne lub znajdują się w bardzo małych ilościach.

Studenci w liceum w miejscach płaci budżet, Uniwersytet stypendiów imienia Plechanow. Recenzje zawierać również informację, że instytucja zapewnia pomoc finansową. To jest ryczałt, który poświęca się osobom potrzebującym w czasie 6 miesięcy w pełnym wymiarze czasu 1. Główne powody, dla których materiał pomocy:

 • Trudna sytuacja finansowa;
 • narodziny dziecka;
 • utraty żywiciela;
 • występowanie niepełnosprawności.

Ważną kwestią dla niektórych uczniów – jest obudowa. Aby go rozwiązać, to akademiki uczelni zostały zbudowane. Istnieją 3 dobrze wyposażone budynki. Aby uzyskać prawo pobytu muszą wypełnić odpowiedni wniosek i złożyć go do wydziału pracy socjalnej.

zapotrzebowanie na absolwentów

Pracodawcy zdają sobie sprawę z korzyści płynących z uniwersytetu w Moskwie. Wiele z nich jest zadowolony z młodych specjalistów, którzy są uwalniane Plechanow uniwersytet. Recenzje zatrudnienie absolwenci są napisane w sposób pozytywny. Absolwenci ostatnich latach szybko znaleźć pracę, wziął bardzo dobrą pozycję wyjściową i zaczął budować karierę. Wiele z nich teraz należą do czołowej pozycji w sferze gospodarczej i politycznej, w biznesie i nauce.

Potwierdzenie zapotrzebowania na absolwentów nie tylko opinie, ale również odpowiedni rating, który został sporządzony na podstawie wniosków pracodawców. To Rosyjska Akademia Ekonomiczna jest 5 miejsce wśród innych prestiżowych uczelni w naszym kraju.

życie studenckie

Jako student jest trudne, ale bardzo ciekawe RG Plechanow. Opinii pokazują, że w każdej instytucji uczestniczących studenci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności, aby znaleźć coś ciekawego dla siebie. Na przykład, niektórzy decydują się stać częścią rady studenckiej. Ten samorządne ciało w liceum, co czyni życie bardziej zróżnicowane studentów.

Dom Kultury „centrum konferencyjne” – jest kolejnym miejscem, które pozwala studentom odnaleźć się w pracy. Wszystkie zajęcia, które odbywają się tutaj są całkowicie bezpłatne. W ramach rekreacyjnym jest:

 • Klub dla studentów zainteresowanych w muzyce instrumentalnej;
 • stowarzyszenie literackie;
 • Klub gitara;
 • grupa teatralna;
 • wokale studio.

Sportowe życie na Uniwersytecie

RGEU w ostatnich latach aktywnie rozwijany w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Ze względu na to, że oferuje różnorodną rozrywkę poza klasą. W szkole można zrobić balową oraz taniec nowoczesny, joga, aerobik, pilates, fitness, pływanie. Gry studentów oferowane są w tenisa stołowego i bilard, rosyjskie streetball. Zainteresowani mogą zapisać się na MMA, boks, zapasy, walki.

Organizuje życie sportowe w klubie sportowym studentów uniwersytetu. Został on stworzony nie tak dawno temu. Klub został założony wiosną 2010 roku. Jego cele są następujące:

 • w imprezach sportowych;
 • tworzenie zespołów, które mogą wystąpić na zawodach na różnych poziomach;
 • organizacja studentów procesu gojenia.

Negatywne opinie o uczelni

Pozytywne opinie o rosyjskiej Uniwersytetu Ekonomicznego Plechanow nie są jedynymi. Negatywne komentarze tam. Są studenci i absolwenci pisać o korupcji, że niemożliwe jest, aby umieścić w RGEU egzaminów i testów, bez płacenia łapówek. Jednak takie opinie często obalone przez innych uczniów. Ci uczniowie, którzy spełnili wszystkie wiadomości, że wszystkie elementy przekazanych siebie i nigdy nie zaoferował pieniądze na nauczycieli. Zwłaszcza na dostawy nie jest „wypełniony”. Nauczyciele obiektywnie ocenić wiedzę uczniów.

W ramach przeglądów negatywnych stażystów skarżą niektórych nauczycieli. Według studentów, niektóre osoby nie są zainteresowane w tym, że przyszli specjaliści otrzymują niezbędną wiedzę. Nauczyciele uczą te zajęcia nie ciekawe. Nie wyjaśniają praktyczne przykłady, czytać jego wykłady z papieru.

Wnioski o RGEU działalności

Jeśli przeanalizować istniejące RG o nich. Opinie Plechanow, można stwierdzić, że pozytywne aspekty wiele więcej. Wielu studentów nie żałuję wprowadzeniu Rosyjski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny. Są zadowoleni, że jesteś częścią dużej grupy.

Każdy wydział Plechanow otrzymuje pozytywne opinie ze względu na wieloletnie doświadczenie specjalistów szkoleniowych dla najważniejszych dziedzin współczesnego życia (dla przedsiębiorczości, biznesu, działalności handlowej, rachunkowości, zarządzania i marketingu, merchandisingu, i tak dalej. D.). Zdobyta wiedza pozwala absolwentów do pracy w takich dużych firm jak „Gazprom”, „Rosnieft”, Sbierbank, VTB, Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej i innych.