658 Shares 7297 views

Co jest Brazylijczyk manicure i pedicure?

Obecnie istnieje tak wiele różnych procedur zmierzających do pielęgnacji skóry rąk, stóp i paznokci. I brazylijski pedicure stał się rodzajem innowacji, ponieważ nie używać środków na bazie silikonu, z udziałem więcej i konserwantów. Po tym wszystkim, mogą mieć niekorzystny wpływ na stan skóry.


Jaka jest procedura

Wielu zastanawia się: „brazylijski pedicure – co to jest?” I naprawdę, co różni się od podobnych procedur? Przede wszystkim warto pamiętać, że podstawą specjalnym kremem do naturalnej kompozycji, których skutkiem jest katalizowana przy użyciu skarpetki. Tak, tak. Moczyć stopy, jeden nie będzie, tak jak w przypadku zwykłej z pedicure. Ekspozycja skóry to tylko krem, który zaczyna działać bardziej aktywnie w ogniu – w palcach. Czas trwania leczenia może się wahać od 20 do 60 minut w zależności od tego, kto sprawia, że pedicure niż Brazylijczyka. Tak więc, krem powinien być wybrany z wielką troską o to, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, nie czuć całą cudowną sesję spa.

Składniki kremu

Ponieważ jest to krem jest podstawą procedury, zwanej brazylijskich pedicure, że jego skład jest rozmawiać osobno. W tym przypadku nie ma znaczenia, jakie produkuje producenta narzędzia. niekoniecznie muszą być następujące składniki kremu:

  • Olejek z drzewa herbacianego (naturalny środek antyseptyczny, który dodatkowo nawilża i odżywia skórę);
  • Oczaru wirginijskiego (korzenie i gałęzie, które są powszechnie stosowane w kosmetykach jako efekt ściągający);
  • wapnia (wzmacnia paznokcie);
  • alantoina (główny lek żywokost, mający właściwości uzdrawiające);
  • wosk pszczeli (pozytywny wpływ na skórę, pozostawiając ją nawilżona, odżywia i leczy małych ran i pęknięć).

Brazylijczyk manicure, pedicure z kremem takiej kompozycji jest naprawdę poprawy procedury. To dlatego jest tak popularny. W regularnych wydajności (co najmniej raz w tygodniu), tam jest naprawdę oszałamiający efekt: skóra staje się miękka i przyjemna, zdrowe, bez pęknięć i sucha. I to jest szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy dziewczęta i kobiety noszą buty otwarte, pokazując wokół nogi.

Jak wykonać pedicure w domu

Nawet w domu nie jest trudne do przeprowadzenia procedury. Wymaga to minimalny zestaw narzędzi i materiałów: Krem brazylijskiej pedicure, nożyczki, cięcia drutu, aby usunąć skórę, pomarańczowy kij lub popychacz, skarpetki (2 pary: celofan i bawełna). Przed zabiegiem, zaleca się, aby umyć nogi mokre ręcznikiem, aby usunąć stary lakier do paznokci.

Z pomocą pomarańczowego patyku lub popychacz naskórka jest usuwany. Naliczone skóry (skrzydlika) zeskrobać zabronione. Na całej powierzchni nóg jest stosowany krem, skarpetki noszone celofan (np osłony butów, lub po prostu pakietów), a następnie bawełny. Krem szybko się wchłania, można zrobić masaż stóp. ruchy koliste masażu stóp pierwszy do ruchu wskazówek zegara, a następnie – przeciw.

Po 15 minutach wyjąć bawełniane skarpetki i celofan łzę przez palce. Pomarańczowy wciska naskórek wielokrotnie przełożone noży usunąć nadmiar skóry. Następnie ponownie założyć bawełniane skarpety, śmietana re-dystrybuowane w obrębie nóg z pomocą masażu. Po upływie 10 minut, mogą być usunięte. W tym czasie krem jest całkowicie pochłoniętej przemyć to nie jest konieczne.

Jak uprościć procedurę

Aby to zrobić cały dom samemu, można wcześniej kupić specjalny zestaw dla brazylijskiej pedicure, który będzie wszystko, czego potrzebujesz. a mianowicie:

  • Rurka śmietany;
  • Ściereczki przeciwbakteryjne;
  • pałeczki pomarańczowy;
  • skarpety (celofan, wielokrotnego użytku);
  • instrukcja.

To, co do zasady, taki zestaw nie jest zbyt drogie: około 500 rubli. Jednak będzie to wystarczające dla kilku procedur. Wewnątrz, brazylijski pedicure będzie kosztować więcej: około 1000 rubli na sesji spa. W związku z tym, należy wykonać procedurę w domu jest o wiele tańszy. A co najważniejsze – będziesz w stanie zwrócić uwagę na nogach, w wolnym czasie dogodnym dla Ciebie.

Opinie płci pięknej

Brazylijski pedicure zdobył najbardziej pozytywne opinie. Wielu powie, że regularne wykonywanie skóry stóp staje się miękka, delikatniejsza, bardziej przyjemne w dotyku, zdrowsze. Ci, którzy cierpią z powodu letnich obcasach crackle i modzele na stopach, warto zwrócić uwagę na proces. Ponadto, ze względu na wyjątkowy skład kremu stopy potu mniej, nie mają zapachu, spocznie. Ci, którzy często i wiele spacery w wysokich obcasach powinny przyjąć pedicure spa na brazylijskiej technologii w celu złagodzenia w ciągu dnia zmęczenie i dyskomfort. Leczenie domem wielu dziewcząt jak ponad salonie, ponieważ tańsze, a czas trwania sesji jest obliczana niezależnie. Jak rzeczywiście, a dodatkowe „usługi” do niego. Tak, wiele osób woli malować paznokcie lakierowane po brazylijskiej pedicure w salonie, które nie robią (wyjątek – oddzielna opłata za procedurę).

I trochę o brazylijskim manicure

Właściwie, to jest wykonywane w taki sam sposób jak pedicure. Dlatego też, procedura może być przeprowadzona w kompleksie. W tym przypadku, uchwyt nigdy nie będzie ze względu na wiek właściciela, zawsze będą miękkie, miękkie, gładkie i zdrowe. SPA-pielęgnacja w domu jest jak dla dziewcząt i kobiet, więc często są wykonywane jednocześnie i pedicure i manicure dla brazylijskiej technologii.