826 Shares 5500 views

Krasnodar region: piaszczyste plaże, ciepłe morze, doskonała obsługa

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon turystyczny w regionie Krasnodar. Przyciąga tysiące samochodów i autobusów, przewożących zmęczony po zimie i pominięcia ludzi słońce. Tutejsze plaże nie są puste. I to nie przypadek. Krasnodar regionu, piaszczyste plaże, które są niezbędne w ciągu ostatniego miesiąca, jest powszechnie uważany za najlepszy kurorcie w kraju.


Cechy tych miejscach

Jaki jest sekret takiego odwołania niż unikalnych lokalnych miejsc? Krasnodar regionu, gdzie piaszczyste plaże rozciągają się na setki kilometrów, posiada specjalny klimat. Latem jest umiarkowanie gorące. Opalanie jest możliwe wszędzie, gdy słońce było gorące równomiernie w całym kurorcie. Dla tych, którzy chcą się rozgrzać swoje ciało po długiej zimie, jest to idealne miejsce. Poza Southern Sun wczasowiczów czeka na niezapomniane wrażenia i dużo zabawy.

Ośrodki terytorium Krasnodar

Piaszczyste plaże z pewnością zadowoli nawet doświadczonych podróżników. Pomimo ogromnej liczby turystów, to jest zawsze czyste. Nie będzie widać gór śmieci, które psują cały wygląd. Najbardziej znanym obejmować takie kurorty jak Adler, Loo, Lazarevskoye. Jednym z najbardziej popularnych ośrodków jest Sochi. Miejsce na plaży jest lepiej pożyczyć od rana. W przeciwnym razie konieczne jest, aby opalać się na stojąco. para wodna, świeża morska bryza pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o zwykłej zgiełku.

plaża rozciąga się na 146 kilometrów. Jedyną rzeczą, która może być przypisana do minus – jest kamyki zamiast miękkiego piasku. 101 plaża należy do hoteli i kurortów. Kolejne 30 są jawne. To jest zawsze zatłoczone. Istnieją również dzikie plaże. Ludzie na nich trochę. Nie ma jednak minimalne i wygoda. W wyposażonym miejscem wypoczynku można wynająć łódź, katamaran, łódź, skuter, nadmuchiwany materac, narty wodne i wiele innych. Wszystkie plaże kawiarni i restauracji. Lokalnych kucharzy serwuje smaczne i niedrogie posiłki. Dzieci będą interesujące, aby odwiedzić park wodny. Tutaj czekają na wszelkiego rodzaju jazd, zjeżdżalni i basenów.

Anapa

Krasnodar regionu, piaszczyste plaże, które są znane na całym świecie, ma niezwykle piękną przyrodę. W najlepszym można zauważyć w centrum kurortu Anapa. Znajduje się na skrzyżowaniu na Kaukazie i na Półwyspie Taman. Krajobraz tego miejsca jest niepowtarzalny. Widać lasy mieszane, płaskowyże, Pogórze, Pogórze, równiny nizinnego. Lokalne plaże są popularne. Tutaj każdy może wynająć plaży krzesło, parasol, katamarany, łodzie i inne. Duża liczba różnych kawiarni, które zaspokoją wszystkie gusta. Anapa jest tradycyjnie uważane za ośrodek rodziny. Dużo uwagi poświęca się dzieciom. Wiele witryn, zamki w powietrzu, park wodny z pewnością przypadnie do gustu młodych turystów.

Poprawa i Rozrywka

Współczesny człowiek po roku niekończących dni roboczych szukających możliwości nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Co mogłoby być lepsze do tego celu niż regionie Krasnodar, piaszczyste plaże, gorące słońce i błękitne morze? Ośrodek miasta Anapa może zapewnić to wszystko w obfitości. Krystalicznie czysta woda spełnia najwyższe standardy ochrony środowiska. Morskie powietrze ma korzystny wpływ na ogólne samopoczucie. W Anapa około 200 ośrodków zdrowia, obozów i ośrodków dla dzieci. Każdego roku tysiące turystów spędza wakacje tutaj. Oprócz zajęć na świeżym powietrzu i oferuje szereg zabiegów odnowy biologicznej. wody mineralne, lecznicze błoto lokalna produkcja może wyleczyć wiele dolegliwości. Krasnodar regionu, piaszczyste plaże, które jest odwiedzane przez większość dnia, nie należy pozostawiać bez uwagi i miłośnicy nocnych uroczystościach. Kawiarnie, restauracje, bary, dyskoteki, kina są otwarte przez całą dobę. Zawsze jest miło powitać nowych użytkowników.

Tuapse

Stary i niezwykle piękne miasto Tuapsie oferuje podróżującym doskonały wypoczynek. Krasnodar regionu, piaszczysta plaża i nowoczesna usługa, która jest zawsze na wierzchu, posiada w swoich zbiorach ten gem. Miasto posiada dwie plaże: miasto i dziko. Przy wejściu do plaży można spotkać mały rynek. Tu można kupić wszystko na wakacje na plaży: Ręczniki, pantofle, strój kąpielowy, dmuchane koła i tak dalej. Ponadto, będzie oferowane ciekawych pamiątek. W razie potrzeby, bez wychodzenia z miejsca, można zrobić sobie tatuaż lub warkocz warkocze afrykańskie. Jeśli jesteś głodny, można przekąska ciastka, bułki, grill, pić zimne napoje. Na plaży można wypożyczyć skuter wodny, katamaran, łódź, basen koło, i tak dalej. Na początku żwirowej plaży. Jeśli idziesz do południowo-wschodniej, można zobaczyć, że pokrywa jest zastąpiony przez piasek, ale nie jest zbyt szeroka, do trzydziestu metrów. Największe skupisko ludzi jest zawsze na początku. Dlatego, jeśli chcesz prywatności, trzeba będzie trochę pospacerować.

ośrodki wypoczynkowe

Najlepsze piaszczyste plaże terytorium Krasnodar gęsty pierścień otoczony działów rekreacyjnych. Są to ogromna liczba. Pokoje z różnych warunków pobytu można rezerwować miesiąc wcześniej. Jeśli nie masz czasu, aby to zrobić, będziesz musiał zadowolić się, co pozostało. Zwykle te miejsca znajdują się w bliskiej odległości od plaży. Blisko zdecydowanie restauracji lub kawiarni, ponieważ nie oferują wszystkie trzy posiłki. Pokój można wynająć na dłuższy czas. Zgodnie z ogólną zasadą, im dłuższy pobyt, tym taniej obudowy kosztów w ciągu dnia. Niektóre ośrodki rekreacyjne zapewniają bezpłatne zakwaterowanie dla dzieci w określonym wieku. Krasnodar regionu, piaszczyste plaże, które są niezapomnianym, co roku przynosi setki turystów na słoneczne dni, zdrowe powietrze i krystalicznie czyste morze.