378 Shares 4898 views

Piękny dom do studni

Czysta woda źródlana jest zaskakująco jasne i zimne – to taka mała ludzka radość czeka ktoś zajrzał do studni. Jednak każda wizyta do kraju zadowolony, nie chmurzy mętny i brudny płyn z ziemi, konieczne jest stworzenie domu dla studni. Nie myśl, że wykonuje tylko funkcje ochronne: proste na pierwszy rzut oka, konstrukcja i prawidłowo dobrane ze smakiem, będzie wspaniałą ozdobą swojej stronie.


Domy do studni – co to jest?

Dziś schronisko dla studni zaproponowany w dość szerokim zakresie, wybrać – ja nie. Jeśli twój domek jest w minimalistycznym stylu, bez fanaberii, optymalnie po prostu zdecydować się na najprostszych domów. Ale jeśli witryna jest trochę odrębny stan, a następnie szukać odpowiedniego domu dla studni. Zdjęcia na pewno znaleźć na stronach zajmujących się budowy, projektowania, krajobraz lub robót oformitelnymi. Materiały użyte do budowy domów, może być bardzo raznooobraznyh który pozwala wybrać te, które są bardziej skuteczne niż tylko uzupełnieniem zespołu witryny.

Tak, najbardziej popularny rodzaj domu, oczywiście, drewno. Po pierwsze, jest przyjazny dla środowiska, a po drugie, że doskonale wpisuje się w ogólny obraz każdej stronie, a po trzecie, wygląda stylowo i istotne. Ponadto, jeśli zdecydujesz się zainstalować to drewniany dom do studni, zawsze można utrzymać swoje inne elementy: ławki, stół, a nawet wanny kwiatów, wykonane w tym samym stylu. Przynajmniej będzie wyglądać stylowo i kamienne domy z taką samą konstrukcję oddycha trwałość i niezawodność, ale w porównaniu miniaturowym drewnianych budynków taka struktura może wyglądać bardzo masywne.

Wszystko własnymi rękami

Niechęć do ustanowienia zakup domu może być podyktowana z różnych powodów: może nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy, czy może chcesz stworzyć swój własny miniaturowy arcydzieło? Cokolwiek to było, ale jeśli zdecydujesz się zrobić dom dla studni z rąk, trzeba deski (drewno wybrać odpowiednią opcję) do ściany końcowe, panele ścienne, aby schować budynek, drewniany wałek, Pętle do drzwi, a także śruby lub gwoździe. Jeśli svezhevyryt dobrze, to dlaczego martwić się o wiadro i łańcuch o odpowiedniej długości. I oczywiście, nie zapomnij, aby zainstalować bramę, inaczej dostaniesz słodki Voditsa? To – najprostszym rozwiązaniem, aby stworzyć dom, który można, w razie potrzeby, ozdobić dodatkowymi akcesoriami. Drewno przed ispolzvaniem specjalne impregnaty do obsługi złe, że zwiększy trwałość elementów drewnianych, chroniąc je przed wilgocią i szkodnikami.

projektowanie stron

Mieszkaniem może być struktura o różnej złożoności. Najprostszym rozwiązaniem – jest to właściwy rozmiar nadbudowy dachu nad studni, aby utrzymać się deszcz i śnieg wody. Bardziej wyrafinowany sposób – dokonać baldachim nad dobrze stenochku i drzwi: więc chronić swój mały zbiornik z różnych zanieczyszczeń. Jednak opcja najbardziej stylowy – jest stworzenie domu od podstaw: w ten sposób zamknąć nieatrakcyjne ściany studni; właściwy wybór materiału będzie doskonale pasował do projektowania krajobrazu witryny, a nawet ozdobić go.