89 Shares 5581 views

„Stanazolol”: opinie. „Stanazolol”: opinia lekarska

Lek „Stanozolol” – jeden z najbardziej efektywny i najbardziej używane anabolicznego sterydu XX wieku. Jest to sygnalizowane przez ekspertów naukowych w dziedzinie kontroli antydopingowych. Ludzie, którzy używają narkotyków, również o nim opinii. „Stanazolol” odegrał ważną rolę w rozwoju sportu w ostatnim stuleciu. Jest on stosowany w naszych czasach.


Opowieść o leku

Lek „Stanazolol” stał się znany pacjentom od 1962 roku. Wyprodukował najstarszą firmą farmaceutyczną „Sterling-Winthrop.” nazwa handlowa oznacza – „Winstrol”. Lek został zatwierdzony przez FDA do stosowania jako lek do pacjenta przypisanego wyłącznie na receptę. On stosowany w leczeniu anemii, wzmocnienie kości szkieletu. Lek przywrócił aktywność organizmu po zabiegu.

Rozwój lek zaczął na długo przed jego pojawieniem się w arsenałach aptekach. Badania naukowe nad wpływem leku „Stanazolol” w dniu ciało z powrotem do początku ubiegłego stulecia. I ten okres jego powstania kilku powodów można nazwać „cień”.

Stosowanie leków w medycynie weterynaryjnej

Efektywne korzystanie z narkotykami „Winstrol” w medycynie weterynaryjnej – znanego faktu. Lek ma specjalistów pozytywnych opinii. Stanozolol stymuluje apetyt i osłabionych pacjentów po chorobie zwierząt.

Później był używany na torach w celu poprawy wydajności koni biorących udział w wyścigu o dużej prędkości. Okoliczność ta nie mogła pozostać niezauważone przez profesjonalnych sportowców.

Stosowanie leku w sporcie

Stosowanie leku „Winstrol” w sporcie już ponad pół wieku historii. Początkowo było używane sportowców sportowców. Są to oficjalne dane z raportu Komisji na temat testów narkotykowych, i to jest mówione i nieformalne informacje zwrotne. używane „Stanazolol” biegaczy, pływaków, zapaśników, zawodników i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. Jednak najbardziej popularne tych dni zdobył w kulturystyce. Sportowcy i ich trenerzy są w grupie wysokiego ryzyka stosowania leku. Fakt, że lek „Winstrol” Zabrania się stosowania leku. Udowodniono stosowanie leku prowadzi do dyskwalifikacji, unieważnienia tytułów i nagród, zakończenie kariery sportowej.

Ale to nie zatrzyma sportowców, jak korzystanie z Stanazolol daje świetny wynik – przez krótki okres czasu bez znacznego wzrostu masy ciała człowiek może znacząco dodać wydajność szybkość i siłę, stają się trudniejsze.

Nowoczesne producenci farmakologii sportu

„Farmak” – firma z siedzibą na terytorium Mołdawii. To zyskał największy producent wysokiej jakości produkcji szerokiego spektrum działania. Produkowane przez hormony wzrostu, sterydy doustne i wstrzykiwane, mieszaninę, wymieszać i wielu innych leków, na które istnieje zapotrzebowanie na rynku farmakologii sportu.

Rynek CIS znalazł inną markę o nazwie „Farmakom”. Firma produkuje w tym samym celu co powyżej kreski. Obie firmy są konkurencyjne uwalnianie leku „Stanazolol Farmakom”. Informacje zwrotne od tych, którzy używają produktów z tych dwóch firm, w większości pozytywne (z nielicznymi wyjątkami). Lista leków produkowanych przez inne firmy „Vermodzhe” (Mołdawia), również dość szeroki. Do niego i Leków „Stanazolol”. „Vermodzhe” uzyskał pozytywne opinie klientów ze względu na udane połączenie ceny i jakości. Firma jest pozycjonowanie to produkowane leki steroidowe dla zwierząt środkami, ale wiadomo, że skład nie różnią się od tych, które są przeznaczone dla ludzi.

Istnieją dwie firmy o bardzo podobnych nazwach, które produkują lek „stanozolol”. „Brytyjski Dragon” uzyskał pozytywne opinie klientów. Ale każdy kupujący leku powinni wiedzieć, że jedna firma o tej samej nazwie znajduje się w Tajlandii, a drugi znajduje się w Chinach. Są to dwa różne produkty, ale lista z ich produktów jest bardzo podobna. Klient ma prawo wybrać producenta i do oceny wyniku zastosowania swoich produktów.

Opis produktu

Jak wspomniano wcześniej, towarowym stanozolol substancji chemicznej jest „Winstrol”. Jest to wodna zawiesina substancji.

Dostępnych leków w postaci tabletek oraz roztwór do iniekcji. Uważa się, że lek domięśniowo, bardziej efektywnie zarządzane. Wskazują na to liczne opinie. Stanozolol, w rzeczywistości, w każdym z jej form dokładnie taki sam wpływ na organizm ludzki. Preferencji dla niektórych sportowców formie zastrzyków, dyktowane przez ich osobistego wyboru.

Lek nie jest aromatyzowana, z jego stosowanie nie jest oznaczony gromadzeniu się płynów w organizmie. Funkcja ta pozwala na szeroko stosowanym lekiem „stanozolol” w kulturystyce.

Główne zalety „Winstrol” lek

Pojemność jakości mięśnie bez nadmiernego zatrzymywania wody – główną zaletą leku. Uderzające wyniki dają specjalne diety, programy ćwiczeń, pod warunkiem stosowania „stanozolol” (wtrysk). Liczba sportowców powiedzieć, że taka właściwa kombinacja sprawia, że mięśnie bardziej solidne, sztywne, tłoczone.

Oprócz pozytywnego wpływu na mięśnie, lek „Winstrol” przyczynia się do poprawy charakterystyki moc przedstawicieli sportu i ich wytrzymałości. W czasie wyczerpującej treningi stanozolol wspomaga pracę wszystkich układów organizmu.

lek

Istnieje kilka kursów leczenia. Może on być stosowany jako główny lek lub w połączeniu z innymi środkami. Wybór oczywiście rozwiązuje sportowca i jego trenera – to wszystko zależy od wyników, które muszą być osiągnięte.

Warunkiem połykanie stopniowy wzrost dawki. Należy zacząć od jednej tabletki dziennie. Tylko do końca tygodnia dawkę należy zwiększyć do pożądanej objętości.

Resorpcji tabletek pod język nie jest zalecane przez wszystkich specjalistów. W większości przypadków lek jest połykać popijając wodą. Okres przyjmowania leku w postaci tabletek wynosi nie więcej niż 5-6 tygodnie. Wynika to z faktu, że stanozolol ma negatywny wpływ na wątrobę.

Kurs „propionate” + „Stanazolol”

Często lek „Stanozolol” jest używany w połączeniu z innymi środkami. Pozwala sportowców w celu osiągnięcia lepszej kondycji fizycznej i mają wielkie osiągnięcia.

Kurs „propionate” + „stanozolol” odpowiedzi otrzymane w unikalny sposób, aby budować mięśnie znacznie. I znacznie zwiększa siłę fizyczną sportowca.

Otrzymywania tych leków promuje aktywne usuwanie nadmiaru cieczy z korpusu i spalanie tłuszczu. Konsekwencją takiego oddziaływania będzie podniesiony i sztywność mięśni. Oczywiście takie wyniki wysokiej jakości będzie możliwe tylko w przypadku intensywnego treningu fizycznego.

Czasami trakcie podejmowania propionianu i stanozolol nie są zawodowi sportowcy i ludzie, którzy chcą, aby ich atrakcyjną figurę. Wtedy najlepiej jest brać leki na wiosnę lub latem.

"Stanazolol solo" Course

Jednym z najbardziej popularnych programów leku – „Stanazolol solo” Recenzje ten kurs jest pozytywny, jako wynik staje się widoczne bardzo szybko. Jeśli są zgodne ze wszystkimi zaleceniami, efekt utrzymuje się przez długi czas.

Istnieje kilka opcji oprogramowania. Oto przykład jednego z nich. Pierwszy etap kursu trwa osiem tygodni, podczas których lek jest przyjmowany „stanozolol”. jego czas rozpadu jest 5-7 godzin, aby dzienna dawka lekarstwa powinny być podzielone przez 3-4 godzin.

W drugiej fazie (od ósmego tygodnia) łączy się lek, który zapobiega upadkowi mięśni. Może to być lek „Clenbuterol”. Nie oznacza to hormon, niewielki okres półtrwania. Jego dzienna stawka musi również zostać podzielona na kilka części.

W końcowym etapie kursu (dziewiąty tydzień) łączy się lek, który przywraca endogennego testosteronu.

Lek „stanozolol” kobiety

Instrukcja użycia leku zapobiec skutkom, które mogą wystąpić po dłuższym okresie użytkowania.

Sportowcy zakłada, że forma tablet – to znaczy „stanozolol” dla kobiet. Opinie o tych, którzy biorą lek w tej formie, nie zawsze jest proste. Wiele zależy od osoby i czas trwania odbioru znaczy.

Istnieją przypadki kobiet stosujących lek „stanozolol” syndrom wirylizacji. Charakteryzuje się występowaniem męskich cech: zmiany tonu głosu, ciała, wyglądu ciała włosy. Niepożądane zmiany, które mogą występować w organizmie kobiety w związku z używaniem narkotyków, powinny ograniczyć jego spożycie do rozsądnych dawkach. Jest udowodnione, że przy zastosowaniu 1 tabletka dziennie powyższe problemy nie będą miały wpływu na zdrowie kobiety.

wniosek

Jeśli porównać popularność leku „Stanozalol” dzisiaj z jego popularności w ostatnim wieku, stało się zauważalnie niższe. Istnieje kilka powodów.

Po pierwsze, „duże” sportowe zakazane leku i każdy uczestnik testowanego w wyniku wykrytej obecności lub nieobecności leku w organizmie „Stanazolol” i innych leków o podobnym działaniu.

Po drugie, aby zmniejszyć intensywność wykorzystania większej roli poprzez czarny rynek, gdzie było dużo podróbek. Klienci zdają sobie sprawę z faktu, że leki te mogą powodować poważne obrażenia.

Po trzecie, dzisiaj duża liczba nowych sterydy anaboliczne, które stopniowo zastępują stare. Taki jest los szeroko znane i najsilniejszy steryd anaboliczny „Stanazolol”.