558 Shares 5767 views

Oznacza "Ferum Lek". Instrukcje użytkowania

„Ferum Lek” lek zawiera jako składnik aktywny, żelaza (III) polimaltozat wodorotlenek. Lek jest klasyfikowany jako niedokrwistości środków. Wchłanianie leku odbywa się aktywnie. Uwolniony żelazo gromadzi się w komórkach wątroby, gdzie wiąże się z ferrytyny. Następnie, to jest w hemoglobiny w szpiku kostnym.


świadectwo

Oznacza „Ferum Lek” Instrukcja zaleca w leczeniu niedokrwistości z niedoboru żelaza, utajoną brakiem żelaza. Lek jest podawany w czasie ciąży w celu zapobiegania braku żelaza w organizmie kobiety.

Reżim dawkowania

Lek należy przyjmować bezpośrednio po posiłku lub bezpośrednio przy niej. Lek „Ferum Lek” (tabletki do żucia) można żuć ani połykać w całości. Dzienna dawka może być traktowana jako dawkę pojedynczą lub podzielić na kilka razy. Leki w postaci syropu można rozcieńczać soki lub dodawane do żywności. Czas trwania i dawka leku zależy od stopnia niedoboru żelaza. Na podstawie leczenia niedoboru żelaza niedokrwistość jest przeprowadzany przez trzy – pięć miesięcy. Na tle stabilizacji stężenia hemoglobiny zaleca się przyjmowanie leku przez kilka tygodni. Pacjenci do roku zalecana przez 2,5-5 ml, od jednego roku do 12 lat – 5-10 ml syropu dziennie. Z dwunastu lat mogą brać pigułki. Dawkowanie – 1-3 sztuk. dziennie (lub 10-30 ml syropu). środki ciąży „Ferum Lek” (instrukcja jest potwierdzone) wyznaczony na 2-3 Valium. aż do stabilizacji hemoglobiny. Następnie zaleca 1 tabletka do zakończenia ciąży. Leczenie niedoboru żelaza utajonego trwa 1-2 miesięcy.

Działania niepożądane

Niekorzystne skutki otrzymujące środki „Ferum Lek” Instrukcje są uczucie ciężkości w nadbrzuszu, biegunka lub ból zaparcia, nudności do wymiotów. Podczas przyjmowania leku stolcu malowane w ciemnym kolorze. Jest to spowodowane wydalaniem wchłoniętego żelaza i nie jest wskazaniem do środków anulowanie. Jak pokazuje praktyka, zgodnie z przepisami profesjonalnych działań niepożądanych podczas leczenia lub profilaktyki są niezwykle rzadkie. Lek jest dobrze tolerowany. Działania niepożądane, które wystąpiły w trakcie odbioru, co do zasady, były krótkotrwałe i źle zdefiniowany charakter.

Przeciwwskazania

Lek nie jest zalecane, gdy nadmiar żelaza w organizmie (hemochromatoza, na przykład) do zaburzeń wykorzystanie Fe (na przykład niedokrwistości podczas sideroahrestical wywołało lub Zatrucie). Nie lekarze przepisujący lek „Ferum Lek” (wskazówki na temat tego ostrzeżenia) w przypadku nadwrażliwości na składniki. Przeciwwskazania obejmują niedokrwistości nie związanej z niedoborem żelaza (niedokrwistość hemolityczna lub sprowokowane przez brak cyjanokobalamina).

Lek "Ferum Lek": instrukcja. Aby uzyskać więcej informacji,

Lek nie powodują barwienie emalii zębowej. Należy zachować ostrożność przy podejmowaniu cukrzycy.