473 Shares 6919 views

„The Bremy Muzycy” Kto napisał tę historię?

Kto z nas w dzieciństwie nie oglądać kreskówkę lub przeczytać książkę o Muzykantów z Bremy? Prawie wszystko, co najmniej raz w żaden sposób wejść w kontakt z wspaniałej historii podróże małe zwierzęta, ale nie każdy wie, kim jest autor baśni „To Bremy”.


Przedstawiamy głównych bohaterów

Historia zaczyna się, gdy spełnione cztery przyszłych przyjaciół. Po pierwsze, chodzi osioł, który był bardzo stary i nie nadaje się do normalnej pracy, więc właściciel zdecydował się zagłodzić go na śmierć. Osioł, będąc inteligentne zwierzęta, postanowił uciec w poszukiwaniu lepszego losu. Po drodze spotkał się z psem, którego właściciel chciał go zabić, bo nie jest tak mądry jak kiedyś, i nie nadaje się do polowania.

Decydują się stać muzyków razem i iść do miasta Brema. Wzdłuż drogi, oni „pick up” z dwoma towarzyszami, z którego także chcieli pozbyć właścicieli: Kot Rooster. W ten sposób spełnione Muzykantów z Bremy. Następnie autor wysyła przyjazną firmę w poszukiwaniu mieszkania.

przygody

Początkowo wszystkie małe zwierzęta dostanie prawo do lasu, ale to było strasznie niewygodne, a jeden z nich zauważył w pobliżu domu, gdzie zdecydowano się pójść. Okazało się, że w tej leśnej chacie żywo złodziei, ale nie straszyć „muzyków”, który natychmiast przyszli i zaczął „grać” swoje utwory. Kot mewed, osioł ryczał kogut zapiał, a pies szczekał głośno. Rabusie byli bardzo boi i natychmiast uciekł.

„Muzycy” nie panikować i rozliczane w komfortowym domu na noc. Później, szef rabuś – wódz – wysłał giermek aby zobaczyć, kto zawiózł ich z domu. Posłaniec, będąc w domu, tylko cierpiał nowy atak lokatorów: kot podrapał go, ugryziony przez psa, kopnął osła i kogut zaczął krzyczeć. Złodziej wrócił do wodza, powiedział mu o wszystkich swoich przygodach i zdecydowano, że czarownice mieszkają w domu i przenieść się do zamówił. Po tym, jedynymi lokatorami opuścił dom w lesie Do Bremy.

Kto pisał historię

Autorzy nie jest to całkiem bajki był znany nie tylko do każdego dorosłego, ale wiele dzieci są bracia Jakob i Wilhelm Grimm. Urodzili się w Hanau (Niemcy) w Dzienniku rodzinnym, z różnicą jednego roku, Jakub urodził się w 1785 roku i William w 1786 roku. Przyszłe pisarze dorastał w zamożnej rodzinie, zostali wychowani w atmosferze miłości i dobroci.

Razem ukończył szkołę średnią w ciągu czterech lat, zamiast planowanych ośmiu, i poszedł, aby uzyskać dyplom prawnika.

Obaj bracia pracowali na stanowiskach profesorów na Uniwersytecie w Berlinie, współautorem „niemiecką gramatykę”, skompilowany słownika.

tworzenie

Ale do tej pory są one znane ze swojej niezwykłej hobby, która miała wielkie zainteresowanie uczniów. Badali opowieści ludowe i dostosowała je w swój własny sposób. Jednym z nich jest historia, bohaterowie, których twarze były nam znane Muzykantów z Bremy. Kto napisał tę historię? Odpowiedź jest prosta: stworzyli swoje historie razem. Ale to nie jest jedynym znanym dziełem znanych autorów. pisał też „Kot w butach”, „Czerwony Kapturek”, „Kopciuszek”, „Wilk i siedem małe dzieci”, „Królewna Śnieżka” i wiele innych, a wśród nich jeden z najbardziej znanych jest opowiadanie „The Bremen Town Musicians”.

Kto pisał te historie, co leży w ich rdzeniu? Tak więc pytania zadać naukowców, ponieważ niektóre z nich uważa, że tylko braci Grimm traktowane i opowiadana istniejące opowieści ludowych.

Teraz, po tylu latach, trudno jest powiedzieć, jak skontaktował się z Braci Grimm bajki, ale niezaprzeczalny fakt, że obecnie jednym z najbardziej znanych historii jest opowieść „The Bremy”. Kto pisał tę pracę, a teraz wiem.