730 Shares 3775 views

Evert Kris: zdjęcia, biografia, osiągnięcia sportowe, życie osobiste

Chris Evert jest uważana za jedną z najbardziej znanych i najsilniejszych tenisistów na świecie. Jego genialna ścieżka ona Mistrzów zacząć bardzo młodo. W 2014 roku zawodnik ma 60 lat, i choć jej droga w dużych sportowych zakończyła długo będzie pamiętać i kochać do dnia dzisiejszego.

Tenisista Chris Evert

Prawdziwa nazwa słynnych sportowców – Maria Christina Evert – została zredukowana do Chrisa. Pierwszy sukces przyszedł do niej pod koniec lat 60-tych, a rok później, Chris stworzył cały świat sportu zawodowego rozmów o niej głośno.

O Evert Kris została wymieniona w książce „Największe mecze XX wieku”, jako jeden z najsilniejszych sportowców po Steffi Graf. Jej styl gry wszyscy eksperci uważane raczej nietypowe: na boisku, to zawsze ciekawe lodowaty chłód, jakby była całkowicie rezygnuje z wszystkiego, co się dzieje, z wyjątkiem gry. I choć wielu myślało Chris udawany spokój, to ekspozycja pomogła mu stać się gwiazdą.

biografia

Chris Evert urodziła się 21 grudnia 1954 roku w małym miasteczku na Florydzie. Od najmłodszych lat dziecko ma ochotę na sport i niezwykłych zdolnościach. Było w tym samym okresie, dzięki ojcu Jim Evers, ona utworzyła taki niezwykły styl gry. Od Christina wzrosła w rodzinie sportowych, a jej ojciec był zawodowym trenerem o sprawach szkoleniowych były rozpatrywane w bardzo prosty sposób.

Jak vsprominaet sportsmenka sama jako dziecko była bardzo nieśmiała i sport pomógł jej odnaleźć wewnętrzną równowagę i dowiedzieć się, czego chce w życiu.

Tenis zawsze był nie tyle zawód jako pasję Chris Evert. Żyła i oddychała go. Inną pasją w tenisa była pomoc dzieciom. Marzyła, że pewnego dnia będzie ona otwierać Jej miłość i poświęcają się pomagać dzieciom, które znajdują się w trudnej sytuacji.

W 1988 roku Chris dał zwycięstwo Steffi Graf i zakończył karierę w 1989 roku.

Teraz Evert, razem ze swoim bratem John uczy w Akademii Tenisa, którą otwarto na Florydzie. Chris jest jednym z najbardziej cenionych trenerów.

kariera

Tenisista Evert Kris wkroczył na ścieżkę tego wielkiego sportu w wieku pięciu lat. W 1970 roku wygrała konkurs z rówieśnikami, a następnie otrzymał zaproszenie do odegrania w Północnej Karolinie w innym turnieju. W niej, ona doskonale pokonał swojego przeciwnika w pierwszej rundzie, aw półfinale wyszedł zwycięsko z pojedynku z Margaret Smith, słynnego australijskiego tenisisty.

Te zwycięstwa pozwoliły Chris uczestniczyć w Fed Cup, stała się najmłodsza z jego partii. W Stanach Zjednoczonych Championship młodego sportowca gra 16 lat. Potem dotarł do finału w French Open, a rok później został jego zwycięzcą.

W ciągu najbliższych pięciu lat, Chris była pierwsza rakieta świata wśród kobiet. W 1975 roku po raz pierwszy wygrał US Championship, pokonując Evonne Goolagong. Po jej zwycięstwie nad Chrisem wygrał roku w mistrzostwach Francji. Te mistrzostwa zawodnik wygrał siedem razy.

Życie osobiste Chris Evert

Pierwsza wielka miłość słynnego tenisisty był Dzhimmi Konnors. Chris Evert, który był zainteresowany w osobistym życiu wszystko, gdy ogranicza się do siebie jeszcze większą uwagę. Chociaż nie ma nic dziwnego w tym związku nie było, bo młodzi ludzie brali udział w tej samej branży, i to jest naturalne, że między nimi zaczęła związek. Chris Evert i Dzhimmi Konnors spełnione dwa lata, zaręczyli, ale ślub, który został zaplanowany na 1974 nie miało miejsca: rozeszli.

W ciągu najbliższych kilku lat, Chris spotkał się z różnymi mężczyznami, aw 1979 poślubiła Johna Lloyda, tenis, i stał się Chris Evert Lloyd. Osiem lat później rozwiedli się, a po roku była żoną słynnego narciarza Andy Mill. W tym małżeństwie mieli trzech synów – Aleksandr Dzheyms Nicholas Joseph Kolton Dzhek. W 2006 roku para rozwiodła się, a w 2007 roku Chris zaręczył się Greg Norman, znanego golfisty. To małżeństwo było najkrótsze. Zakończył w 2009 roku para rozwiodła się. Chris później twierdził, że Greg ma świetne relacje biznesowe.

osiągnięcia sportowe

Christine Marie Evert – pierwszy zawodnik, który w swoim życiu zdobył ponad tysiąc gier. W porównaniu z tym rysunku liczba strat znikomym. W Grand Slam , nigdy nie wyszła z wyścigu na pierwszym okrążeniu pięćdziesięciu przedstawień w niemal wszystkich dotarła do półfinału.

Przez lata Evert Kris wygrał trzydzieści cztery finału w turnieju Grand Slam, a od dwunastu lat wygrał roczny tytuł. Szacuje się, że w sumie 154 wygrała turniej BTA w jedno- i 8 dwuosobowych. W tym turnieju odbyła ona pierwsze miejsce na 260 tygodni.

Przez sześć lat, Evert nikt nie mógł wygrać mecze na ziemi: to był zwycięski w 125 grach z rzędu. Od 1983 do 1991 roku był prezesem BTA, a od 1995 roku jest honorowym członkiem Międzynarodowej Tenisowej Hall of Fame.

Chris Evert: kariera prezenter

Chris Evert, biografię i osiągnięcia w sporcie, który jest dobrze znany wszystkim, postanowił opanować nowe szczyty. Na wiosnę 2015 roku gwiazda tenis stał się prezenter telewizyjny nowego serialu na kanale „Eurosport”.

Chris uruchomiła projekt o nazwie „Tenis z Evert”, który udał się w dniach od 29 maja do 7 czerwca. Razem ze swoim programem doprowadziły Barbara Schett – kolejny sławny tenisista. Transmisja eteru odprowadzane sądu „Roland Garros”, gdzie obok turnieju zakończone. Jak przyznał Evert Kris, ten turniej jest bardzo drogi do niej, a ona będzie chętnie dzielą się swoją właściwą opinię o grze z widzem.