292 Shares 4405 views

Centrum trampolina Klapki & Fly w Moskwie

Centrum trampolina Klapki & Fly na stacji metra „Semenovskaya” można nazwać jedną z najlepszych placówek tego typu w Moskwie. Jest to doskonała propozycja dla spragnionych ze świadczeń zdrowotnych dla całej rodziny. Centrum wyposażone jest tak, że jego terytorium może nawet do czynienia z dziećmi, więc nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku. Dla gości są przewidziane szatnie i prysznice, a przed klasy profesjonalnych trenerów prowadzenia szkoleń i rozgrzewki, odpowie na wszystkie pytania.


Opis Trampolina Center

Klapki & Fly to nowoczesne centrum trampolina z kompetentnych trenerów, urządzenia ochrony i komfortowych warunkach do uprawiania sportów. Ośrodek posiada komfortowe szatnie i prysznice, przytulną kawiarnię.

Kompleks zachwyca unikalnym układzie i wielkości (powierzchni Trampolina Arena ma prawie 500 metrów kwadratowych). Istnieje około trzydzieści trampoliny, gumy piankowej Big Pit, ściana wspinaczkowa, obręcze do koszykówki, liny, netto do gry w dodzhbol dla ekstremalnych pokładzie, upadki kolein, liny dla snowboardzistów, zabytki.

Możesz przeskoczyć na własną rękę zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a ponadto na terenie ośrodka prowadzone zajęcia z akrobatyki i skoków, działań rozwojowych dla dzieci, placem zabaw dla dzieci oraz ściankę wspinaczkową. Kompleks instruktorzy – to są ludzie, którzy wierzą, trampolina arenę swojego życia. Oni inspirować ludzi do nowych członków, uczyć wszystkich, aby profesjonalnie i pięknie skakać.

W centrum możliwe jest zorganizowanie urodzin z świątecznego stołu i wesołych artystów.

centrum

Flip and Fly (Семеновская) предоставляет детям и их родителям следующие услуги: Centrum trampolina Flip i Fly (Siemionowskaja) zapewnia dzieciom i ich rodzicom następujące usługi:

  • Niezależny trening skoków i rozgrzewka.
  • akrobatyka zajęcia dla dzieci i dorosłych. Istnieje możliwość zrobienia zarówno indywidualnie, jak iw grupie. Testowanie obrotów, chodzenie trening na ścianie, rozwój koordynacji i wzmocnienia mięśni.
  • „Matka i dziecko” sekcja. Tworzenie gier na trampoliny.
  • Skoki-fitness. Opracowanie wszystkich grup mięśniowych, wysokiego spożycia kalorii, ćwiczenia mięśnia sercowego, połączenie treningu siłowego i cardio.
  • Urodziny. Program gra na trampolinie z konkursy, gry i animatorów.
  • Parkour na trampoliny (ustawienie obrotów i przerzuca).

Wiek studiów:

Dzieci poniżej trzech lat – darmowe skoki na obowiązkowej obecności rodzica.

Dzieci w wieku od czterech lat – szkoła akrobacji.

koszt

в Москве – 400 рублей. Cena pojedynczego treningu centrum trampolina Klapki & Fly w Moskwie – 400 rubli.

Nieograniczona subskrypcja – 3000 rubli.

Letnia Promocja – godzina czwarta skoki w cenie jednego: w dni powszednie od południa do 4 po południu Koszt wizyty 600 rubli, w weekendy – 800 rubli.

Lokalizacja i funkcjonowanie

Flip and Fly: "Семеновская" станция метро, Семеновский переулок, здание под номером 5 (район Соколиная гора). Adres centrum trampolina Flip i Mucha: stacja „Semenovskaya” metro, Siemionow pasa, budynek pod numerem 5 (Falcon obszarach górskich).

Centrum otwarte jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 rano do 11 po południu, sobotę i niedzielę od 9 rano do 23.00.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zespołu można znaleźć na jego stronie internetowej w Internecie.

Zalety i wady kompleksu

положительные. W ogólnych opinii na temat centrum trampolina Flipa & Fly pozytywnego.

Wśród zalet centrum dla odwiedzających emitują dobry, nowy sprzęt i kolorowe, przytulną kawiarnię, doświadczoną kadrę trenerską. Według wielu użytkowników, jest to miejsce, gdzie można dostać dużo zabawy, dużo zabawy i pozytywnych emocji nierealne. Centrum jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu, czy tu przyjść i stres po codziennego pracowity.

Specjalny zestaw szczęścia daje dzieci, trampoliny dla nich – to fascynujący świat z lotu, ruchu i radości. Aktywne zabawy z rówieśnikami pomóc dzieciom poznać nowych przyjaciół i spędzić czas zabawy i energiczny. Ponadto, według wielu rodziców, którzy odpoczywali tu z jego dzieci, w środku działa wiele dobrych animatorów. Tutaj dzieci nie nudzą, są pod stałym nadzorem.

Uważa się również, że ważną zaletą jest flip & Fly ma dobrą lokalizację (trzy minuty spacerem od stacji metra).

Wśród wad, które są zazwyczaj znajdując klientów:

  • kompleks jest bardzo gorący;
  • trudno nazwać menadżerem z góry nie można nagrywać, i trzeba stać w kolejce w dniu przyjazdu;
  • dla niektórych osób cena wydaje się zbyt wysoki;
  • istnieje wiele osób, ze względu na to, co staje się niebezpieczne (zwłaszcza w boksie z kostek z pianki).

W ogóle, centrum trampolina Flipa & Fly nadaje się do wypoczynku dla wszystkich ludzi, niezależnie od sprawności fizycznej i wieku. Każdy klient przeprowadzi kompleks tutaj niezapomniane wakacje z rodziną lub przyjaciółmi.