205 Shares 3314 views

Alternatywa dla fast foodów: chleb pieczony z serem i czosnkiem

W życiu wszystko się zdarza: nieoczekiwanie przybyli niespodziewani goście (krewni przybyli bez ostrzeżenia); Zostałeś zatrzymany w pracy, a nie miałeś czasu na kolację; Trzeba wziąć coś z naturą, która byłaby wygodna do spożywania; Nie ma czasu ani siły, aby myśleć o czymś na śniadaniu … Kanapki się niepokoiły, aw niektórych przypadkach nie ocalić sytuacji. I wtedy wielka recepta przychodzi do ratunku: chleb pieczony z serem i czosnkiem.

Szybko i szczerze

Nie będziemy pewni (naśladując przykłady wielu prezenterów telewizyjnych), że nie będzie potrzeba przygotować tego dania. Z zupełnie pustego sera lodówki, na przykład, nie dostaniesz. Ale "overstocked" 24 składników nie będą potrzebne. Ponadto bochenek pieczony z serem i czosnkiem, najlepiej powinien być wczoraj, to jest trochę wysuszony – lepiej jest go wyciąć. Początkowo przyjęto, że produkt piekarniczy powinien być francuską bagietką, ale nasi specjaliści kulinarni byli przekonani, że przekąski są bardziej smaczne od zwykłego bochenka, tylko pożądane jest wybranie go z poprzecznymi wybrzuszeniami.

Oprócz samej bazy chleba, 100 g masła (kremowy tłuszcz) i sera (koniecznie twarde), czosnek w ilości kilku zębów i zieleni – co lubisz i które będą potrzebne.

Fascynujący proces gotowania

Aby przygotować bochenek z czosnkiem i serem, który jest wygodny do spożycia, najpierw trzeba dobrze wyciąć chleb. Cięcie jej nóż po przekątnej (jeśli istnieją poprzeczne cięcia jeszcze w piekarni, a następnie wzdłuż nich), a ważne jest, aby nie wyciąć produktu do końca – powinno ono pozostać warunkowe. Czosnek dławiki, ser, oczywiście, ruby, zieleniny są miażdżone. Wszystko to jest wycierane olejem (lepiej jest, aby najpierw z lodówki zmiękczyć, ale nigdy nie rozgrzewać na piecu). W kawałkach trzeba uważnie wstawić otrzymaną masę i wypić douche tak, aby bochenek był jak gdyby całość. Następnie jest owinięty w folię i wysyłany do rozgrzanego pieca przez 20 minut.

Po tym, nadal rozwijać pakiet i pozostawić go na kolejne pięć minut do brązowego. To się skończyło!

Warianty składania

Oczywiście, jedzenie bochenka pieczonego serem i czosnkiem jest zupełnie niemożliwe. Więc trzeba będzie je wyciąć. I jak to już kwestia smaku. Możesz przynieść kawałki do końca – i dostać gorące kanapki. I możesz, jeśli jest wystarczająco ostry i cienki nóż, cięte między nimi, wypełnienie będzie jak w kopercie. Ta metoda jest bardzo wygodna, jeśli idziesz do natury.

Przy okazji, bochenek ciętego mięsa nie traci przytomności, a następnego dnia – podgrzany w kuchence mikrofalowej, będzie służył jako szybkie i smaczne śniadanie.

Prawie lunch

Jeśli nieco zmodernizuj poprzedni bochenek pieczony z serem i czosnkiem, możesz dostać pełnowartościowy talerz, który może zjeść nawet człowieka uprawiającego sport lub pracować fizycznie. W tym celu należy wypełnić napełnienie 200 g szynki (kiełbasa, bekon, smalec – kto smakuje, tylko ten ostatni lepiej jest przyjmować mniej, ale okazuje się zbyt słaby). A przy gęstnieniu soczystości i witaminacji produktu można dodać 2-3 małe pomidory, które muszą być cięte lub plasterki lub okręgi. Oprócz reszty – zgodnie z poprzednią recepturą, tylko w każdej z nacięć, oprócz masy serowej, innego składnika mięsnego i plasterka pomidora. I chcesz – dodać gałązkę zieleni, za złe!

Takie upieczone bochenka jest dobre zarówno w gorących jak i zimnych partiach. Ale jeśli używasz tłuszczu w napełnianiu, musisz rozgrzewać "lunch".

Fantasize

Jeśli podobał Ci się pomysł, możesz zacząć eksperymentować z przekąskami. Jest jasne, że chleb pieczony z serem i czosnkiem (przepis może być uzupełniony zielenią lub warzywami) jest smaczny, ale nie zawsze odpowiedni. Na przykład jest mało prawdopodobne, aby przygotować takie potrawy na śniadanie przed pracą (dobrze, lub przed spotkaniem z pasją). Miłośnicy przekąsek i szybkich rozwiązań kulinarnych wzbogacili świat o różne opcje. Tak więc, bardzo apetyczna wersja, w której cukier jest nadziewany mięsem i grzybami. To prawda, ponieważ napełnia się dużo, bochenek na kanapkę nie działa – musisz wyjąć okruchy. W rezultacie mamy podobieństwo łodzi, do której dodajemy wszystkie gadżety. I obejmują 200 gramów mięsa (dowolne), 100 g grzybów (lepiej oczywiście pieczarki), taką samą ilość bekonu, pół szklanki śmietanki, pomidorów i majonezu – wszystko oprócz już wspomnianych składników.

Boczek i mięso smażone są razem z cebulą i pieczarkami, okruch jest namoczony w śmietanie, a potem wszystko się miesza. Powtarzające się wypłukanie pasuje z miłością do "łodzi", na górnych pomidorach, a następnie trzeba rozprowadzać majonez. W przeciwieństwie do poprzednich receptur, ten bochenek nie jest owinięty w folię – jest umieszczony w piecu w prawo. Piec powinien wynosić około 20 minut, a następnie posypać serem i ponownie w piecu, aż otrzymasz czerwoną skórkę – będzie to oznaka gotowości.

Oczywiście, to nie jest tak szybkie danie, a jedzenie będzie musiało znacznie więcej. Ale już mówimy o szczytach, które można osiągnąć przez wypiekowanie regularnego bochenka!

A jeśli jesteś odwiedzany przez inspirację, wymyślisz własną receptę – unikalną i niepowtarzalną. To wtedy członkowie Twojej rodziny (a jednocześnie nieoczekiwane goście) będą zdziwieni swoimi kulinarnymi przysmakami!