203 Shares 6201 views

Jak zrobić muzykę improwizowaną lekki samochód?

W ostatnich latach, marketingu zauważyli tendencję do zwiększania produkcji i montażu muzyki motoryzacyjnego i do domu światła. Z reguły takie rzeczy jak Lumiere diod LED są bardzo drogie, a czasami ustawić je raczej problematyczne zadanie. Warto zauważyć, że kierowcy często żal „krew” pieniędzy na takich zabawek, więc to urządzenie wynalezione i zainstalowane niezależnie. Lumiere często instalowane nie tylko w głośnikach samochodowych, ale także we wnętrzu.

W celu zbudowania tego cudu techniki, należy zachować następujące materiały i narzędzia:

  • Nożyczki.
  • Kawałek plastiku.
  • Wiertarka (manualna / elektryczna nie ma znaczenia).
  • Papier ścierny.
  • Dvenadtsativoltnye LED żarówki.
  • Clay.
  • Topić.

Później w tym artykule znajdziesz instrukcje jak zrobić muzykę światła w samochodzie iw domu. W jej opcji i żądanych parametrów należy opisać, jak również ostrzeżenia, czego nie robić, tak aby nie spowodować pożaru i zamknięcie.

krok pierwszy

Aby zrozumieć, jak zrobić światło-muzyka, trzeba dokonać pole do zamierzonego urządzenia. W tym celu podejmowane są arkusze z tworzyw sztucznych i wyciąć cztery identyczne płytki. Zazwyczaj płyta następujące rozmiary – 20×10 cm, a dwa kwadratowe płytki 5×5. Zauważ, że rozmiar okna, gdy jest to konieczne, jak zmniejszyć lub wzrost, to prawda, to trzeba majstrować przy kątach dostosowawczych. Pamiętaj, że do cięcia płytki, trzeba zostawić jak najmniej zadziorów na krawędziach i powinny być tak proste, jak to możliwe. Z tych warunkach to zależy od tego, jak będą trzymać się razem podczas dalszej obróbki.

dwuetapową

Wybierz płytę, która jest zamontowana za skrzynce, i sprawiają, że dwa otwory. W przyszłości mogą podłączyć słuchawki i przewody zasilania do wyposażenia naszego światła muzyki. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to przyklej wszystkie rekordy. Po tym wszystkim, kwestia jak zrobić światło-muzyka, jest praktycznym rozwiązaniem.

krok trzeci

I pamiętać, że jeśli masz chęć jakoś zwiększenia rangi Box Light muzyki, a ponadto otrzymają dodatkowe efekty świetlne, należy „zaciemnić” go. Odbywa się to w sposób elementarny. Weź drobnoziarnistego papieru ściernego i powoli w ruchu kołowego , polski wszystkie ściany swojej skrzynce.

krok czwarty

Warto zauważyć, że w celu osiągnięcia maksymalnego efektu i cieszyć się pięknem kosztów kolor transfuzji w taki sam sposób przetwarzania soczewkę, która niewątpliwie będzie obecny w naszym urządzeniu. Dopiero po tych manipulacji może zacząć przyklejanie ściany pudełka i całej konstrukcji w całości. Aby to zrobić, musimy przynajmniej przez krótki okres czasu, aby nabyć i stopić kleju.

Piąty etap (wstępne)

Najważniejszy dla powodzenia montażu naszych urządzeń jest wybrać dobrą diody emitujące światło. Co do zasady, na półkach w sklepach i na rynkach tego braku towaru, ale mimo to konieczne jest, aby wybrać najjaśniejsze diody dvenadtsativoltnye. Co do zasady, zastosowanie mocniejszych lamp nie są zalecane dla TB.

krok szósty

Zbierając wszystkie niezbędne i łączenia w jednym systemie, trzeba sprawdzić na wydajność naszego stworzenia. Podłączenie do sieci. Wszystkie światła i błyski? Więc wszystko okazało. Jedyną rzeczą, która znajduje się po lewej – jest dołączenie wtyczki zasilania wewnątrz pudełka i zamknij górną płytę. To wszystko – produkt jest gotowy. Zorientowaliśmy się, jak sprawić, by światło-muzyka.

Na zakończenie tego artykułu, możemy zauważyć, że jeśli wizyta Lumiere przemyślany wyposażyć nie tylko samochód, ale dom, będzie się przydać takiej instrukcji. Lumiere do domu mogą być wykonane w tym samym stylu, tylko biorąc pod uwagę wielkość i jasność.