438 Shares 5117 views

Jak narysować anioła: małe sztuczki, aby uprościć rysunek

Delikatne ale nieustraszony opiekunowie ludzkiego szczęścia – aniołów – zawsze coś tajemniczego do nas. Są w stanie inspirować ludzi, pomimo faktu, że wiara w ich istnienie nie jest wszystko. Jednakże, jeśli ktoś wie jak narysować anioła, to ktoś kiedyś widział, i tych opiekunów. Nie będziemy teraz rozważyć sposób, w etapach, aby utworzyć obraz, ale tylko do potencjalnych wykonawców drobnych usprawnień, które uczynią to łatwiejsze i bardziej piękny obraz.


Przede wszystkim, zanim narysować anioła, trzeba zdecydować, w pozycji poziomej lub pionowej będzie na liście. Pierwsza opcja pozwala bardziej skupić się na skrzydłach, co czyni je bujne i piękne. Narysuj je dużo łatwiej niż, na przykład, małe części, takie jak elementy twarzy. Więc jeśli jesteś początkującym artystą, to zaleca się stosowanie tego przepisu. Pionowy układ odmianie płótnie koncentruje się na tym, co się skupić na małych rzeczy, bo tu skrzydełka są ukryte za. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy mają już doświadczenie w sztukach plastycznych.

Między innymi przed aniołem holowniczej, to jest konieczne, aby przygotować się materiały, zawierające ołówki gumki, wacik bawełniany (w cieniu) i arkusz. Następnie należy podzielić płótnie cienkich kresek na kilka części, z których każda będzie odpowiadać danej części ciała. Wskazane jest, aby były zgodne z ogólnymi proporcjach, w przeciwnym razie nie zostanie zachowana harmonia w rysunku. Jeśli można obraz zwykłą osobę, należy rozpocząć rysowanie go ze sobą. Następnie wystarczy dodać skrzydeł i aureoli – wiecznych towarzyszy każdej anioła.

Wybór instrumentu – jest również ważnym elementem pracy. W przeciwieństwie do rysunku, tusz lub ołówek gwasz przedstawiają bardziej złożone substancje. Przed podjęciem w ich ręce, konieczne jest, aby nakreślić obraz potencjalnego łupków jako niepotrzebnych przedmiotów może wymazać gumką, a to zawsze jest możliwe do skorygowania brzydkich części.

Teraz rozważyć lokalizację naszego bohatera na kartce. Aby uprościć obraz, można narysować anioła z tyłu. Oszczędza nam rysunek na papierze, części twarzy. Ale, niestety, rzadko uzyskać ładny początkujących artystów. Nie zwraca się na dłoniach i stopach naszego opiekuna, zaleca się, aby umieścić go w długiej szacie. Będzie to ukryć te dane. Ponadto, posiada kaptur, który można również wykorzystać na pokrycie twarzy. Nie można zapominać o długich włosach, mają wszystkich mieszkańców nieba, niezależnie od ich płci. Oczy lub usta mogą być ukryte pod złote loki, które rozwija wietrzną pogodę.
Na koniec należy dodać, że od początku do końca, postępuj zgodnie z instrukcjami, które mówi, jak narysować anioła, to nie ma sensu, bo to wtedy stracił swoją indywidualność. Pamiętaj, że opiekun może znacząco różnić się od innych, ponieważ każda sztuka ma tylko jedno okno, a są one w wyobraźni autora.