858 Shares 2455 views

Jaki jest dramatyczny los Onieginie? Bezsens istnienia

Jaki jest dramatyczny los Onieginie? Po tym wszystkim, bohater inteligentny, młody, zdrowy, piękny, bogaty, a jednocześnie nieszczęśliwa. Korzenie tego, co jest istotą dramatyczną losu Oniegina, można znaleźć w dzieciństwie bohatera, potem młody człowiek próżny i biegł bez celu, a jego dojrzałość przedstawia wyniki bezbarwne i pozbawione życia. Od naszego pierwszego spotkania, „zbędnego człowieka”.


Eugene dzieciństwo

Jako autor opisuje beztroskiego dzieciństwa bohatera? Uczył się powoli, byle jak, i jakoś coś. Na nim zapoznał się ze wszystkim, co dobrze wiem, nie dzieje, młody człowiek świata. Stąd jego znajomość łaciny i niektóre genialne – francuski. Był prawdopodobnie bardziej zaznajomieni z nim niż rosyjskim, gdzie rozmawiał z pracownikami. Pierwszy znak w którym ocenić, co jest dramatyczne losy Oniegina – poważny brak systematycznej edukacji, która uczy nas, aby umieścić wysokie cele w życiu i dążyć do ich osiągnięcia.

Zajęcia w młodości

Nasz bohater jest nigdzie. Nie trzeba iść do półki lub w biurze. Przed południem Oniegin luxuriating w łóżku. W tej chwili prowadzone drobne notatki z zaproszenia na bal lub wypoczynku dla dzieci. Przechodząc przez nich, że nie wie, co się zatrzymać. A może będzie to teatr? Po tym wszystkim, za kulisami, to czuje się jak w domu. I oczywiście konieczne jest nie tylko dobrze ubrać, ale także do mycia rąk. On jest zaangażowany jako niepoprawnego flirt. Jaki jest dramatyczny los Onieginie? On jest zajęty tylko ulubionym. Jako takie, nie jest już zainteresowany.

Panie i Eugene

Są Oniegin czuje się szczególnym zainteresowaniem. Captivate, odwrócić głowę i cieszyć się chłodny, obojętny na wynik. Ale to jest fałszywa droga. Jest to droga do nikąd. Jedno zwycięstwo, dwa, trzy, dziesiąty, a to staje się dość nudne. A potem co? Wszystkie takie same. Wszystkie działania są rozwijane, jak dobry mechanizm, działa jako flirt, lub raczej, aby być dokładne i zweryfikowane przez prawo. Nie ma prawdziwy sens, jest nagi kalkulacja – to jest to, co dramatyczne losy Oniegina. Jest na tym samym torze, nie zostaną odrzucone.

wieś

Tylko dzięki jego wuja, Eugene przez przypadek zakończył się we wsi. Próbował wprowadzać innowacje, ale wszystko szybko zmęczony i znudzony Oniegina w tym uroczym zakątku. Jeżeli dana osoba nie szuka celu w życiu, to wszystko nudne. Jedyną osobą, która powiedziała do siebie Eugeniusz Lena. Ale nie żałuję Oniegina i dał uwodzenie od drobnej zemsty za Olgą. Małe rozrywki Lenski wziął bardzo poważnie i został zabity w pojedynku przyjaciela. Nie jest to, że dramatyczne losy Onieginie? Opis jego myśli, które poprzedziły pojedynku – mieszanka naganę siebie za głupi, bez zbędnego żart, i strach, jak patrzysz na niego, jeśli nie chce walczyć, tych, których on gardzi – rustykalny społeczeństwo.

Pierwsze spotkanie z Tatianą

Tatiana nie stoi samotnie w powieści. Ona, z jednej strony, zwykle powiatu pani, az drugiej – pełne prawdziwej poezji dziewczyna jednego kawałka i gdyby przeanalizować dokładnie sprzeczne. Jeden prosty przykład. Ona, zdaniem autora, „w języku rosyjskim słabo znane, nie czytać nasze magazyny.” Więc jakim języku mówi jej opiekunka? Z Oniegina i Leńskiego, oczywiście, po francusku, ale jak to się stało z czystego szczerym uczuciem do Oniegina? Z jej francuskich powieści, które było przeczytać? Jak odważył dziewczyna na deklaracją miłości do człowieka, którego widziała tylko kilka razy? Oniegin rację, wymawiając jej „brak doświadczenia prowadzi do kłopotów.” On nie jest pewny siebie i jest skłonny traktować jedynie Tatianę bratersku. Ponadto, nie było niefortunne pojedynek z Lenski i Oniegin liści, starając się uciec od siebie. Domyślił się źle w Tatiany potencjału duchowego, co to było, chociaż raz odnotowano jego oryginalności.

idealna kobieta

A teraz, dwa lata później, na spotkaniu w porę w Petersburgu dostojny grande dame. Ona jest piękna szczególnie proste, nie prostak, a jego prawdziwe „ja” – umysł, wiedza, instynktowna kobiecość, w którym nie ma afektacji, umiejętność słuchania i łatwo mówić, wszystko, co jest wchłaniany w wsi, odwiedzając dom Oniegina i czytając jego książki – wszystkie są teraz objawia się u ludzi w wyższych sferach. Ona nie sprzyjała, ale jako człowieka kulturalnego spokojnie do swoich obaw, nie przecenia wymagania dla otaczających ludzi, ale nie doceniasz siebie. Że miłość do Oniegina pozwolił jej być godnym położeniu ona teraz zajmuje. Miłość ta stała się stałym bodźcem do samodoskonalenia. A kiedy jest oferowana Oniegin jedyną rzeczą, może on zaoferować, – cudzołóstwo, to jest naprawdę urażona. Płakała podczas czytania jego listów, palą jej serce szczere uczucia, ale odpowiedzi, jak chcielibyśmy Oniegina, Tatiana po prostu nie mogę. Jest mężatką, i to mówi wszystko.

Więc co jest dramatyczne losy Onieginie? Pisanie na ten temat jest teraz łatwo pisać, bo wszystkie fakty są przedstawiane uwagę.