282 Shares 1910 views

Ulubiona seria telewizyjna, aktorzy. "Eliminacja" – model umiejętności

Słowa z słynnej piosenki Utesova "Near the Black Sea" ("Pieśń o Odessie") wielokrotnie próbowały wyświetlać na filmie niemal wszystkich krajowych filmowców, którzy kiedykolwiek zrobili film o Odessie. Jest to wyjątkowe miejsce na świecie ze względu na charyzmę, unikalne cechy i niespotykaną naturę. I tylko reżyser Siergiej Ursulyak niewątpliwie zdołał wypełnić serię "Likwidacja", a jego wewnętrzna przestrzeń śpiewała powietrze Utyosowa, niesamowity kolor Odessa.


Najlepszy produkt telewizyjny ostatni raz

Utworzenie Ursulaka postrzega się jako film pełnoprawny, nieco wydłużony w czasie (czasomierz). Cała atmosfera, faktura narracji, staranna dbałość o najmniejsze detale, a co najważniejsze – uhonorowanych bohaterami Odessy uczyniły "Likwidację" najlepszą serią telewizyjną ostatnich czasów. Produkt telewizyjny wywołuje uczucia podobne do tych, które pojawiły się pod prysznicem po obejrzeniu filmów "Miejsce spotkania nie może być zmienione" i "Siedemnaście chwil wiosny", a nawet niektórzy krytycy porównali film Ursulyaka z pierwszym imieniem. Do tej pory, wśród nieskończonego strumienia dość wartych filmów, seria "Likwidacja" wydaje się prawdziwym diamentem w niezliczonej ilości fałszerstw.

Działka

Narracja filmu zaczyna się w 1946 roku. Zrujnowana Odessa ze wszystkich sił stara się wejść w zwykłe życie po horrorze drugiej wojny światowej. Główny bohater – szef działu dochodzeniowo-śledczego David Gotsman (V. Mashkov) – rozpoczyna śledztwo w sprawie zbrodni popełnionych przez gang niezwykle niebezpieczny, prowadzony przez osobowość, która jest nieuchwytna, ciemno – akademik. Główny bohater jest poważnie chory, jego stan pogarsza tragiczna śmierć jego najlepszego przyjaciela (S. Makovetsky), który nie przeżyje śmiertelnej rany nożem.

W tym czasie sam marszałek Żukow (V.Menhov) jest w mieście, aby oszacować sytuację, jest dość zdecydowanie iw kategorycznej formie wymaga od policji przywrócenia porządku w Odessie. Milicjanie stracili nogi, ale ludzie nie przestają zginąć z rąk intruzów, tajemnice mnożą się, a naturalnie szefowie rosną niezadowoleni z pracy bohatera. Z biegiem czasu David zaczyna zrozumieć, że akademik wyrzucił mu na każdym kroku, że ma powiązania w narządach lub on sam tam służy. Dlatego musisz szukać wśród siebie. W ten sposób twórcy i aktorzy przyzwyczaili się do intrygi. "Likwidacja" musi być widoczna z pierwszej ramki.

Znacząca rola Władimira Maszkowa

Film może pochwalić się doskonałym działaniem bez fałszywej skromności. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykonawcę głównej roli, który przypomniał wszystkim, że jest zdolny nie tylko do bohatera wściekłego filmu akcji, ale do prawdziwego aktora, który potrafi obudzić poczucie osobistego zaangażowania w to, co dzieje się na ekranie. Taki aktor może być dumny z serii takich jak "Likwidacja". Mashkov przekroczył samego siebie. Jego bohater jest bardzo odważnym, silnym mężczyzną, który bez przekrętu przeszedł wojnę, a teraz z boku prawa walczy z tymi, którzy podążą drogą przestępstwa.

Wierzysz wszystkim

Podczas oglądania pokazu wierzysz absolutnie wszystkim aktorom, od głównych bohaterów do drugorzędnych postaci, które krótko pojawiają się w kadrze. Nawiasem mówiąc, w serialu telewizyjnym "Likwidacja" Makovetsky wpadł w tragiczny wypadek. Rola ucznia z Odessy Fimy miała grać Andrej Krasko, jednak spędził tylko trzy dni na planie, po czym nagle umarł. Zastąpił go w teleprojektie Sergei Makovetsky, który był jakoś bolesnie kochany, ale zachwycająco dokładny w roli przyjaciela głównego bohatera. Jego repliki, przyprawiane oryginalną charyzmą Odessy, można bezpiecznie rozmontować w cudzysłowie.

Nie pozwól reżyserowi i innym aktorom. "Likwidacja" prezentuje widzom widza żywy i malowniczy obraz renesansu Chekana, wiecznie zdruzgotany i cierpiący na ten gniew i zagładę, stworzony przez Konstantina Lavronenko. Tajemniczy, ponury Krechetow, i dumna Ida, i zakochana Antonina, wyobrażająca, zimna Platov – absolutnie wszyscy aktorzy pełniący rolę wymienionych bohaterów, zostali wybrani przez reżysera doskonale, a tym samym zrealizowani przez mistrzów scenicznych. Obserwując ich grę, zdajesz sobie sprawę, że są profesjonalistami, prawdziwymi aktorami. "Likwidacja" wyróżnia się eleganckim i absolutnym hitem w realizacji castingu i wyboru wykonawców dla wszystkich bez wyjątku.

Bliskość do czasów powojennych

Silny serial S. Ursulyak wyróżniał niezwykły, poufny skrypt, napięty, intrygujący akcję detektywistyczną i zaskakująco realistyczną bliskość tej powojennej ery. Seria ma niesamowitą atmosferę: począwszy od akompaniamentu muzycznego, który nie wyciąga plotek, ale wzmacnia emocjonalne postrzeganie, a kończąc na beckoning zacienionych ulicach i malowniczych mieszkańcach, mieszkańcach Odessy. I, oczywiście, wielcy aktorzy. "Likwidacja" może być dumna z tak wielu gwiazd krajowych kin w listach castingowych.