354 Shares 6885 views

Zdjęcia i biografia Nasiona Semenchenko

Nasiona biografia Semenchenko jest dość niejednoznaczne. Niektórzy ludzie uważają go za bohatera Ukrainy, z drugiej – w zgięciu lub nawet ekstremistycznych. Rzeczywiście, sporo ciemne plamy posiada udokumentowane Semen Semenczenko. Biografia wojskowego, politycznego i publicznego postacią Ukrainie będzie przedmiotem naszej analizy.


Kwestia nazwy

Przekonajmy się, jak nazwano przy urodzeniu Semen Semenczenko. Biografia prawdziwe imię człowieka objawia. Sam przyznaje nasz bohater, nadane im w jednym z wywiadów, Semen Semenchenko – to pseudonim. Głównym powodem jego użycia wojska nazywa chęć zabezpieczenia krewnych.

Obecnie jego imię, on po prostu nigdy nie wyraził. Jednak członkowie stowarzyszenia hakerów „CyberBerkut” twierdził, że jego prawdziwe imię to Konstantin Grishin. Później ta informacja została potwierdzona przez jednego z bojowników „Donbas” batalionu. Tak więc, Konstantin Grishin – Semen Semenczenko. Biografię tej osoby jest teraz w pełni związane z nazwiskiem, więc on dokonał odpowiednich zmian w formie ustawowej, nawet w paszporcie.

narodowość

Ale jeśli Konstantin Grishin – to prawdziwe nazwisko brzmi Siemion Semenchenko, to pojawia się pytanie o jego obywatelstwo. Semenchenko – ukraińska nazwisko, ale Grishin – nie. Więc, kto jest etnicznych Semen Semenchenko?

„Donbass” dowódca batalionu nigdy nie ukrywał faktu, że jest rosyjski według narodowości i urodził się w Sewastopolu.

Niedostosowane do konfliktu zbrojnego we wschodniej Ukrainie

Seeds Semenchenko biografia jest podzielona na dwa główne okresy: przed rozpoczęciem konfliktu zbrojnego we wschodniej Ukrainie i poza nią. Walki w Donbasu stał się punktem zwrotnym, po którym dana osoba uzyskała ogólny rozgłos. To było wtedy, że Konstantyn Grishin stał Semen Semenchenko.

Konstantin Igorevich Grishin urodził się w czerwcu 1974 roku w Sewastopolu. Skończyłem szkołę w swoim rodzinnym mieście. Wstąpił na studia w Kolegium Morza Czarnego. Nakhimov, ale potem został zmuszony do przeniesienia do SNTU (Politechnika), które jednak nie są zakończone. Od 2006 do 2008 roku był studentem Moskiewskiego Państwowego Instytutu Kinematografii w kierunku reżyserii filmowej, ale nie przechodzą tezę. Zatem Nasiona biografia Sementchenko wskazuje obecnie jedynie szkół ponadgimnazjalnych.

Ponieważ pracował jako redaktor naczelny publikacji „Sewastopol Herald” w 1998 roku. Ten okres jego życia zakończyła się w 2001 roku. Od tego momentu do 2004 roku pełnił funkcję dyrektora w jednej z firm. Potem przeniósł się z Krymu, Donieck, otworzył własną firmę.

Ponadto, aktywnie uczestniczył w życiu publicznym Konstantin Grishin (Semen Semenchenko). Biografia pokazuje, że od 1998 do 2004 roku prowadził największe stowarzyszenie publiczne uczestniczył w niepodległość w 2004 r.

Wojna w Donbas

Nasiona biografia Semenchenko mówi o radykalnych zmian w swoim życiu po rozpoczęciu działań wojennych w regionie Donbasu w 2014 r.

Na początku tego roku, Konstantin Grishin był aktywnym uczestnikiem euromajdan. Kiedy w kwietniu Donbas rozpoczął walkę, Semen Semenczenko (od tej pory sam siebie nazywał) zorganizował batalion terytorialnej „Donbass”, składające się głównie z lokalnych mieszkańców. Według większości Semenchenko, materiały pomocnicze formacji promowane ukraiński oligarcha Igor Kołomojśkyj, a podstawa pierwotnie znajdował się w Dniepropietrowsku.

Strażacy ochotnika bataliony do sierpnia 2014 roku był w stanie przejąć kontrolę nad liczbą osiedli regionu donieckiego poprzednio kontrolowanych przez DNI.

W tym okresie działalność Konstantin Grishin nie ogłaszać informacje o jego przeszłości, a jego twarz była ukryta pod kominiarce, aby chronić swoją rodzinę. To pozostaje tajemnicą do ogólnych Nasiona biografia publicznego Semenchenko. Zdjęcie tajemniczy dowódca batalionu „Donbass” w czarnym kamuflażu krążyły wszystkie ukraińskie media.

MP

Nawet jako dowódca „Donbas” batalionu Semen Semenchenko postanowił otworzyć swoją twarz, co wydarzyło się 01 września 2014 w Dniepropietrowsku. Wynika to przede wszystkim z decyzją, aby rozpocząć aktywne działania polityczne. Już 25 września, on zarejestrowany jako kandydat na deputowanego Rady Najwyższej z Partii „Samopomich”, gdzie był numerem dwa. W następstwie wyborów przeprowadzonych pod koniec października, strona „Samopomich” nagle zyskał prawie 11% głosów w ogólnej liczbie wyborców, otrzymał 32 mandatów w parlamencie.

Staje zastępca ludowego Ukrainy Semen Semenchenko, zgodnie z prawem kraju, został zmuszony do opuszczenia Batalion „Donbass” przewodnika. Został zwolniony ze służby wojskowej w randze kapitana.

skandale

Biografia Nasiona Semenchenko związana z licznych skandali, które często są prowokowane przez brak informacji na temat tej osoby, spekulacji, chociaż sporo i prawdziwe fakty.

Ciemna plama jest życiem Konstantin Grishin przed rozpoczęciem konfliktu we wschodniej Ukrainie. Wiele krytycy twierdzą, że w tym czasie brał udział w największych oszustw finansowych, a nawet otrzymał karę więzienia.

Dość duży rezonans spowodowało pozbawienie rangi i przenieść swoje grudnia 2015 kapitańskim do rezerwy żołnierzy. Zarzuca się, że decyzja jest związana z nielegalnym uzyskaniu tytułu, a kibice Semenchenko wyjaśnić tę represji politycznych.

Ponadto, popularność zyskał bojowników wywiadów, z których niektórzy twierdzili, że działania Nasiona Semenchenko przyczynił się do śmierci dużej liczby personelu powierzonych mu na mocy jednostki bojowej Ilovaiskaya. Semenchenko poddał krytyce i innych nieścisłości wojskowych, a czasami jest on naładowany nawet przemyślanych działań.

rodzina

Semen Semenchenko ma żyjących rodziców i brata mieszkających na Krymie. Zostali na półwyspie po jego przyłączeniu do Rosji.

Semen Semenchenko żonaty z native Donbas Natalia Moskovets (od Makeevki) jest Ukrainiec narodowość. W tym małżeństwie czworo dzieci rodzi. Najstarszy syn Grzegorz miał 8 lat. Ponadto istnieją synów, Michaela i Toma, a także córki.

Ogólna charakterystyka

Wiemy, kto nasienia Semenchenko. Biografia, narodowość i działalność człowieka zostały uwzględnione w artykule. Dowiedzieliśmy się także o swoim prawdziwym nazwiskiem.

Bezstronnej oceny życia i dzieła tego człowieka, aby być bardzo trudne, ponieważ wiele motywów i szczegóły jego działania pozostaje tajemnicą, ale znaczna część biografii ma wiele ciemnych miejscach i różnych interpretacji. Więc to jest dość spodziewać, że większość ludzi odnosi się do nasienia Semenchenko, przede wszystkim, zgodnie z ich poglądów politycznych.

Jednak być może w przyszłości my nieco otworzyć kurtynę na trochę więcej tajemnic osłaniającego biografię tego człowieka.