83 Shares 5421 views

Centra jogi w Moskwie, adres, ocen, opinii

joga doskonale ożywić ciało i duszę. Ale bez odpowiedniego przygotowania i mądrego instruktora, można doznać obrażeń iw złym nastroju zamiast zdrowego ciała i ducha. Dlatego konieczne jest, aby starannie wybrać miejsce do studiowania. Ten artykuł będzie spojrzeć na niektórych ośrodkach jogi w Moskwie, adres i opinii o nich.

„Ashtanga” Centrum Jogi

Zacznijmy rating ośrodków jogi w Moskwie z „Ashtanga” klubu. Jego adres to: Moskwa, Stare Tolmachevsky Lane, 7, na terenie centrum kulturalno-rekreacyjny „Orbita”. CAO dzielnica, dzielnica Zamoskvorechye.

Yoga Center "Ashtanga" rozpoczął swoje istnienie w 1999 roku. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, w tym mistrz świata i dwukrotny brązowy medalista w sporcie jogi. Wielu nauczycieli ma ponad 20-letnie doświadczenie, a także wyższe wykształcenie medyczne.

Aby rozpocząć naukę, patrz harmonogram, przygotować wygodne ubranie i iść do centrum. To nie ma znaczenia ani wiek i poziom sprawności. Centrum Jogi „Ashtanga” oferuje oddzielne programy dla początkujących i intensywne szkolenia dla doświadczonych klientów. Ponadto ośrodek oferuje terapię jogi, joga dla dzieci, medytacji i wielu innych programów.

Recenzja o „Ashtanga”

Kilka ośrodków jogi w Moskwie może pochwalić się dodatnim sprzężeniem zwrotnym w jego adresem. Ale ośrodek „Ashtanga” udało. Wszyscy goście, którzy kiedyś byli tu byli zadowoleni. Szczególnie miłe klientom profesjonalizm nauczycieli. Wiele osób twierdzi, że trenerzy pamiętać każdy, kto kiedykolwiek wcześniej do szkoły, a to tworzy szczególną więź między nauczycielem i odwiedzającego. Oprócz pracy zawodowej instruktorów, wielu klientów powiedzieć ładne wnętrze w sercu jogi.

Centrum Jogi Joga Practika

Lokalizacja centrum miasta: Moskwa, ul. Krasnaja Presnya, 46, 2nd Floor, Dystrykt Center, Presnensky District.

Nazwa skrócona centrum jogi – YP. W nim znajduje się spokojny i spokojna atmosfera. Wystrój łączy orientalne linie kultury i europejskich trendów. Trzypiętrowy budynek mieści przestronne pokoje jogi, gabinety masażu, kawiarnię, salon i sklep dla jogi z różnorodnej gamy produktów.

Recenzje centrum jogi YP

Centrum Jogi Joga Practika Ma wiele pozytywnych opinii. Klienci mówią, miła atmosfera, przyjazne dla administratorów i profesjonalnych nauczycieli. Ponadto, wielu odwiedzających powiedzieć, w środku YP doskonały stosunek jakości do ceny. Ci, którzy kiedykolwiek próbowali zrobić w tym ośrodku był zadowolony z wyniku i radzę go wszystkim moim znajomym.

Centrum Jogi „Szambala”

Kontynuując ośrodków jogi w Moskwie, należy zatrzymać się w jednym z nich, zatytułowanym „Szambala”. Adres ośrodka: Moskwa, marksistowskiej ulicy, 9, Powiatowego Centrum, powiat Tagansky.

„Szambala” Centrum Jogi Jest idealny dla wszystkich, którzy chcą utrzymać swoją kondycję fizyczną i odpocząć psychicznie. Centrum zatrudnia profesjonalnych instruktorów, którzy są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jest tam piękny bar, gdzie można wypić orzeźwiający koktajl lub przekąskę zdrowej żywności. Yoga Center „Szambala” oferuje również zaplecze spa oraz wysoko wykwalifikowanego masażysty. W tym miejscu można się zrelaksować i odmłodzić.

Recenzje Szambali „centrum”

Wszystkie centra jogi w Moskwie starają się zyskać wiarygodność wśród konkurentów i pokazać swoje najlepsze strony klientów. „Szambala” cieszy się dużą popularnością. Goście są bardzo zadowoleni z wyników frekwencji. Wielu klientów powiedzieć czystość centrum, w przyjemnej atmosferze i nauczycieli uważnych i opiekuńczych. Ludzie twierdzą, że odwiedzenie przynajmniej raz w centrum jogi „Szambali”, nie chcą, aby przejść do innych.

Centrum Jogi „Prana”

Biorąc pod uwagę znane ośrodki jogi w Moskwie, należy zwrócić uwagę na takie o nich jako o „Prana”. Jego lokalizacja: Moskwa, ulica zoologiczny, 4, powiat Center, Presnensky.

Praca Yoga Center "Prana" otwarto w 2007 roku. Zakład oferuje następujące usługi:

 1. Prana Joga.
 2. Pilates.
 3. Hatha joga.
 4. taniec brzucha.
 5. balet ciało.
 6. Joga dla dzieci.
 7. Yogaterapiya.

Przyjazny i uprzejmy nauczyciele pomogą osiągnąć równowagę duchową i otrzymać porcję dobrego nastroju po każdej sesji. Ponadto w centrum „Prana” oferuje masaże i joga dla kobiet w ciąży.

Recenzje „Prana” centrum

W ogóle, w centrum „Prana” Joga ma wiele pozytywnych opinii. Wielu klientów naprawdę podoba mi się wnętrze restauracji, przytulna atmosfera i czystość. Niektórzy odwiedzający podkreślają niskie ceny za usługi, które nie wpływają na jakość personelu.

Jednak warto zauważyć, że „Prana” jest również negatywne opinie. Niektórzy odwiedzający evince niezadowolenie z pracy niektórych nauczycieli powiedzieć ich chamstwa i nieprofesjonalne. Ponadto, mała garderoba i szafki są również niewygodne zepsuć ogólnego wrażenia instytucji.

Szkoła Jogi „Zdrowie Narodu”

Obiekt ten znajduje się pod adresem: Moskwa, ulica Malaya Ordynka, 25, OK Orda District, Central District, dzielnicy Zamoskvorechye.

Dzięki szkole jogi „Zdrowia Narodu”, wiele osób postrzega głębokość jogi, rozwijać swoje ciało i umysł. Mogą angażować się w indywidualnych, grupowych i korporacyjnych lekcji przewidzianych i sprawdzić instruktora z powrotem do domu klienta.

Szkoła oferuje następujące obszary jogi:

 1. Rozciągania.
 2. Hatha joga.
 3. Program „Zdrowe plecy”.

Dzięki elastyczności harmonogramów każdy użytkownik wybiera czas, że jest to wygodne. Wszyscy instruktorzy w „Zdrowia Narodu”, szkoła ma duże doświadczenie i odpowiedzialne podejście do swoich obowiązków.

Opinie Szkoła Jogi „Zdrowie Narodu”

To miejsce ma wiele pozytywnych opinii od użytkowników. Wszyscy klienci odnotowali wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność trenerów, a także atrakcyjne ceny i jakości usług. Według wielu gości, szkoła jest zawsze czysty, wygodny i przyjemny pobyt.

„Yogasveta” Centrum Jogi

Aby zrozumieć ideału fizycznego i duchowego, konieczne jest, aby angażować się w starożytnej sztuki – jogę. Centrum „Yogasveta” zaprasza wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i duchową. Dla tych mistrzów, którzy pracują w centrum miasta, to nie ma znaczenia, jaki jest twój poziom sprawności fizycznej. Nauczyciele znaleźć indywidualne podejście do każdego klienta i opracowanie programu dla niego. Tutaj pomóc rozwijać swoją zdolność do podejmowania ciało silne i sferoidalnego.

„Yogasveta” oferuje następujące programy szkoleniowe:

 1. Iyengar Yoga.
 2. Yogaterapiya.
 3. Joga w hamakach (latać jogi).
 4. joga dla dzieci.
 5. Joga dla kobiet w ciąży.
 6. Joga dla seniorów.

To centrum można znaleźć na stronie: Region Moskwa Dolgorudny, Likhachevsky autostrady, 10 K2.

Recenzje „Yogasveta”

To centrum jogi jest bardzo popularne. Wszyscy klienci instytucji są zachwyceni. Wiele z nich zauważył, profesjonalizm trenerów, ich troska i odpowiedzialne podejście do swojej pracy, Kowalski indywidualne podejście do każdego klienta. Również wielu odwiedzających powiedzieć, dobrze wyposażone pokoje, czystość i przyjazna atmosfera w tej instytucji. Ponadto, jak wiele osób twierdzi, ceny usług tutaj jest spójna jakości.

Centrum „Kerala” joga

I wreszcie, należy rozważyć inną równie popularne centrum jogi „Kerala”. Znajduje się pod adresem: Moskwa, Michurinsk aleja, 3, Dzielnica Zachodnia, Dystrykt Ramenky.

Tutaj można odkrywać niesamowite i piękny świat jogi, wzmocnić swoje ciało i ducha. Centrum „Kerala” oferuje najbardziej starożytnego systemu medycyny, która pomoże poprawić i odmłodzić całego ciała – Ayurveda.

Są profesjonalni masażyści, którzy w swojej pracy wykorzystują różne oleje lecznicze. Z pomocą doświadczonych yogaterapevtov ciała staną się bardziej elastyczne, mówią nam, jak leczyć choroby przewlekłe.

Mają też Joga dla kobiet w ciąży i dzieci, więc to centrum jest bezpiecznie można przyjść z całą rodziną.

Recenzje centrum „Kerala” joga

Negatywne opinie „Kerala” nie jest w ogóle. Wszyscy klienci są zadowoleni i wrócić tu ponownie i ponownie już z przyjaciółmi i rodziną. Goście odnotowali wysoki profesjonalizm terapeutów i instruktorów są zawsze dostępne i jakościowo wyjaśnić, odpowiedzieć na wszystkie pytania i gotowy do pomocy w każdej sytuacji. Szczególną uwagę przywiązuje się do wszystkich klientów, miłą i przyjazną atmosferę w sercu. Tutaj każdy gość jest traktowany ze zrozumieniem i drżeniem.

wniosek

Więc przyjrzeliśmy się kilku popularnych ośrodków jogi w Moskwie. Każdy z nich, sądząc po opiniach, dobre na swój sposób, ale co dokładnie się udać, to zależy od ciebie.