605 Shares 5974 views

Zapalające dowcipy, utalentowanych aktorów: „Daj młodość!” – projekt dla tych, którzy są młodzi duchem

Premiera zapalającego szkic serialu „Daj młodości!” Stało się w 2009 roku na kanale STS. Do tej pory projekt zyskał niezwykłą popularność humorystyczny. Transmisja z bohaterów – młodych ludzi o różnym statusie, zawód i hobby: od studentów i młodych rodziców do gotowych Gopnik.


Projekt ten jest dla tych, którzy są młodzi duchem

Imię sketchkoma najlepiej wyraża główną ideę-motto, które łączy „różnorodnych” znaków, nieustannie spada do sytuacji absurdalnych. Może to być interpretowane jako okrzyk zwycięstwa, chęć do działania lub narzekają na styl życia dzisiejszej młodzieży. Twórcy serialu komediowym zadbał o jakości żartów i że projekt został zajęty wyłącznie utalentowanych aktorów. „Daj młodzież” – projekt, w którym grać głównie młodych artystów. Skierowana do pokazania nie tylko młodego pokolenia, jest jak wszyscy ci, którzy nie tracą pozytywne nastawienie młodzieży.

Sketchkom „Daj młodość!”: Aktorzy mistrzów KVN

Gdy tylko pojawia się na ekranie Baska i zardzewiały, uśmiechamy się w przewidywanie wesoły, śmiesznej sytuacji, która jest teraz będą rywalizować o aktorów. „Daj młodość!” Śmieje się bez złośliwości naiwna głupota zarozumiałą Gopnik. Obie te role artysty – Mistrzowie ligi Wyższego KVN. Michael Bashkatov, miłe nas obrazami Rastaman koper, głupi szef Victor G., metroseksualnych Herman Szeremietiewo (naprawdę Jora Kuzyakina od miejscowości Górna pępka) i innych nie mniej wyraziste postaci, rodem z Tomska. Tam, Michael ukończył University, a obecnie mieszka w Moskwie, pełniła w programach telewizyjnych i audycjach, rośnie wraz z żoną Kateryna dwóch synów. Z Bashkatova sparowany często gra jego rodak Andriej Burkovsky, Daniel role wykonawca Fox (Daniel Bzdyuhova z Kryzhopol), lider ruchu „Młoda Rosja”, policja Vyushkina i inni. Trzydzieści lat jest aktorem w teatrze Moskiewskiego Teatru Artystycznego. A. P. Chehova pojawił się w serialu. Fani filmu „Kitchen” widział go w roli kelnera Eliasza. Burkovsky mieć żonę, psycholog, dwoje dzieci i wielkie plany twórcze.

Absolwenci szkół teatralnych

Stoned Rastafarianie ciastko fighter Tamiko, producent Ruben, naukowiec Robert, policjant Omarov, goth robak przez Aslan Bizhoeva – zaskakująco bohaterów komicznych. Artystka studiowała w Północno-Kaukaskiego Instytutu Sztuki, zyskał na popularności, a także innych podmiotów Daj młodość! „W tym samym projekcie, który był dla niego debiutem. Aktor niechętnie udostępniane reporterów szczegóły jego życia osobistego. Wiemy również, że lubi gotować, a ktoś w tym momencie nie pozwala kuchnię. Aslan uważa, że Moskwa zmienia naturę kobiet i żartobliwie twierdzi, że – „daj młodzież” najlepszy prezent dla swojego partnera w serialu.

Nazwiska aktorów Jegor Salnikov, jest przedstawiony do nas w postaci inteligentnej botanik (a także muzyk amator „MegaRispekt” grupa) i Philip Pale, który grał agenta i pracownik biurowy Roma łączy tragiczne role w sztuce Szekspira „Romeo i Julia” w teatrze. Stanisławski, chociaż artystów grających w sztuce w różnych latach. Niewiele osób wie, że absolwent WGIK Jegor Salnikov prawosławnymi ukończył Liceum Klasycznego i jest członkiem Związku Pisarzy w swojej twórczej skarbonki, są tam dwie książki poetyckie. Ale Filipp błędny, absolwent Instytutu Teatralnego. Shchukin i słynne fani serii „córka ojca” jako sprytnego miotły do swoich dwudziestu pięciu lat i grał około pięćdziesięciu wyraził poważne role.

Seria zaangażowany inny utalentowany aktor – Andrei Kapustin, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Woroneżu, parodysty w konwersacji gatunku. Z imponującą tekstury Andrew niezwykle zabawnych wygląda i roli fotografa Antonio-metroseksualnych i policjanta Ogurtsova i „szop” Stepan.

Męskiej połowa szkicu pokazują – niesamowite podmioty organicznych. „Daj młodość!” – udany projekt dla dziewcząt i byli w stanie zakończyć program pokazać swój potencjał komediowy musujące.

Gwiazdki popularne szkic

Aktorka i prezenterka telewizyjna Marusya Zykova, który grał w serialu od samego początku i aż do 2012 roku, został zapamiętany udziałem głupio uśmiechniętym, głupie i przedsiębiorczego blondynki. Aktorka z powodzeniem parodiuje polityki gwiazdy sportu i pop w show „Big Difference”, ona jest żoną producenta przeniesienie i podnoszenia trzyletnią córkę Mirra.

Petite kobiece Angelica Kashirina pokazał zdolności makiety w okresie dojrzewania – w dniu urodzin swojej dziewczyny dziewczyny przedstawiana Michaela Jacksona. Dziewczęta zaśmiał się do upadłego, i Angelica był przekonany: jego sceniczny sen jest prawdziwy. Ukończyła GITIS i zaangażował się w musicalach, wystąpił w filmach. Przypadkowo dowiedział się o castingu do aktorów sketchkom „Daj młodości!”, Pomyślnie przeszedł go i cieszy fanów w satyrycznym obrazem odróżnianie współczesność.

Eugene Kregzhde, aktorka Teatru. Wachtangowa, zidentyfikował przezabawne prezent dla humorystycznym serialu „Ligi Kobiet” (TNT). Dziś aktorka, która odegrała ogromną rolę w wykonaniu Tatiany „Eugeniuszu Onieginie” i Sony w spektaklu „Wujaszek Wania”, nie może być bez zastrzeżeń nazwać gwiazda powraca. Niemniej Eugene mówi, że kocha komedię i stara się zrobić wszystko, co tylko na przyzwoitym poziomie.

Inne aktorki z serialu

Spektakl również zajęty aktorka i piosenkarka Julia Parshuta, Anna Khil'kevich, zadebiutował w serii „Szkoła” szokującego, aktorka teatralna i filmowa Nadieżda Ivanova, Artysta Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow Ksenia Teplova.

Lista o nazwie kodowej „Obsada serii” Daj młodość! -2013 „” może pójść na nazwiskami gwiazd wykonawców ugryzł części w liczbie około trzydziestu. Wystarczy powiedzieć, że same były jaśmin, Ovsiyenko, Zverev, Saltykov, futra i inne gwiazdy w show biznesie.