825 Shares 1244 views

Obzor (Bułgaria): pogoda, święta i opinie Ośrodek

Dogodne położenie geograficzne, warunki naturalne i ekscytujące historyczna przeszłość wykonane Bułgaria jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo i społecznie krajów Półwyspu Bałkańskiego. Nic więc dziwnego, że jest to kraj o każdej porze roku, jest popularny wśród turystów.

Jej najbardziej znane ośrodki są Albena, Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, Sunny Day, Bałczik, Kranevo, Varna, St. Vlas, Nesebyr, Obzor. Bułgaria jest niezwykle bogaty w spektakularnej scenerii i niekończących się złotymi plażami, unikalnej kultury, atrakcji i wyśmienitej kuchni, które obracają głowę każdemu.

wspaniałe miasto

Sześćdziesiąt kilometrów na południe od Warny jest małe miasto Obzor. Znajduje się na brzegu Morza Czarnego w pobliżu zejścia grzbietu Stara Planina. Trzydzieści kilometrów od Survey to starożytne miasto Nessebar, trochę dalej ośrodek spread poselochek Pomorie, zaledwie dwadzieścia pięć kilometrów simmering ośrodka „Słoneczny Brzeg”. Jest to ośrodek o długości sześciu kilometrów plaży, która rozciąga się od przylądka Cape St Atanas do południowego Mona Petra.

Świeżość morza i piękno gór przyciągają tysiące turystów w każdym wieku fantastyczną miejscowości Obzor. Bułgaria hojnie gościnność i życzliwość każdego gościa.

Historia miasta

Przegląd starego miasta znajduje się ponad trzy tysiące lat. Początkowo była zamieszkana przez Traków. Podczas panowania mądrych Greków był nazywany Navlohos, a później został przemianowany na The Sun City – Heliopolis. Wraz z przybyciem Rzymian w ramach przeglądu, zaczyna budowę świątyni Jowisza. Od tego momentu miasto o nazwie Teopolis – miasta Boga. Dziś mieszkańcy i goście mogą obserwować pozostałości tej majestatycznej budowli.

W średniowieczu w bułgarskiej twierdzy wojskowej został zbudowany Kozjaka. Po całkowitym zniszczeniu wojsk tureckich na jego terytorium pojawił wioskę Geseke. I dopiero w 1935 roku miasto zawdzięcza swoją obecną nazwę Obzor. Bułgaria od teraz otworzyły się nowe perspektywy rozwoju.

warunki pogodowe i klimatyczne

Popularny kurort znany wśród turystów jako Perła bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego Przegląd. Ze względu na bliskość morza i górskie powietrze tutaj jest wypełniony niesamowitą świeżością i niesamowitych zapachów.

Ale podczas gdy w mieście i klimacie umiarkowanym kontynentalnym, temperatura jest zawsze wyższa niż w Złote Piaski, Albena, Warna. W miesiącach letnich sięga 28-30 stopni powyżej zera, ogrzewając wodę do stanu świeżego mleka. Dlatego głównym czas odpoczynku w okresie od maja do października.

Ze względu na szczególne warunki klimatyczne i naturalne, pogoda w przeglądzie szczęśliwych turystów i dusza pozwala cieszyć się ciepłem słońca i morza.

Zabytki i historyczne

Jak w każdej miejscowości, Survey ma swoje ciekawe i ważne miejsca. Tak, najczęściej odwiedzanym są starożytne ruiny i średniowieczne zabytki. Ta świątynia Jowisza, a Rzymianie wznieśli twierdzę Kozjaka i starożytne kolumny i kapitele, znajdujący się w centralnym parku miasta. Nie pozostanie bez uwagi turystów i ruiny Heliopolis.

Bardzo często iz procentowych odwiedzanych miejscach, takich jak latarnia morska na Emine, Kościoła prawosławnego, a także Domu Kultury. W tym ostatnim umieścił biblioteki centrum społeczności, gdzie istnieje ponad siedemnaście tysięcy książek. Ponadto, różne imprezy rozrywkowe są cyklicznie odbywają się w Domu Kultury: przedstawienia teatralne, koncerty i wiele innych. W wielu z nich zaangażowanych dzieci w wieku szkolnym.

ciekawe wycieczki

Co nie było nakłanianie do jego przyjazny i słonecznej Bułgarii? Reszta w przeglądzie nie można nawet sobie wyobrazić bez pamiętnych wycieczek. Na spacer po mieście ze zwiedzaniem jego niepowtarzalnych zabytków, pola wycieczki do sąsiednich ośrodków. Jest pewny, aby poczuć atmosferę starożytnego miasta Sozopol, Warna, aby zobaczyć piękno i podbić ulice Nesebyr leżące w wyjątkowo pięknym małym półwyspie.

Będąc blisko Survey, kiwać na wizytę i prawdziwej bułgarskiej wsi Emona i Bayala. Tutaj można w pełni cieszyć się i poczuć National kolorów z Bułgarii.

Rekreacja i rozrywka

Kochankowie nie tylko leżeć na plaży, oczywiście, trzeba odwiedzić przynajmniej raz ten szczególny ośrodek – recenzja. Bułgaria jest idealnym miejscem na świeżym powietrzu. Jest to bardzo popularny do uprawiania sportów wodnych. Ten katamarany, narty, banany. Można igraszki na różnego rodzaju zjeżdżalni.

Na plaży i centrum rozrywki „Zamek”, która zapewnia turystom różnego rodzaju wakacje na plaży.

Jeśli chcesz „poaktivnichat” na ziemi, można spróbować swoich sił w jeździe na motocyklach i motorowerach, spadochroniarstwo, gry w bilard. Lub po prostu cieszyć się pięknem miasta, przespacerować się na koniu.

Transport i hotele w Obzor

Jedzie na wycieczkę, trzeba wziąć pod uwagę specyfikę transportu w miejscowości Obzor. Bułgaria dzisiaj ma liczne pojazdy. Jednak biorąc pod uwagę stosunkowo niewielki obszar opinii, możliwe jest, aby poruszać się i chodzić. Oczywiście, tutaj są autobusy, które można dotrzeć do Sozopolu, Warny i Nesebyru. Wielka popularność i ma pływających, takich jak katamaranu lub jet ski.

Aby pomieścić wielu turystów, oprócz sektora prywatnego, w ramach przeglądu istniejącej infrastruktury hotelowej. Obejmuje on zarówno ostatni remont starych budynków, a ostatnio budowane hotele. Ich liczba rośnie z każdym rokiem, ale ceny dla rozliczenia i serwisowych, a także historii, zachęcając wczasowiczów. Najpopularniejsze hotele z turystami są Casablanca, Miramar, Nanev, ObzorCity, Elegancja, Iberostar Luna Bay, Rozgwiazda, Obzor Beach, Parayzo Beach, tudi.

A reszta, a leczenie

Splatanie historii i nowoczesności, naturalne piękno, przyjaznych mieszkańców – to jest to, co jest pamiętany przede wszystkim turystów Bułgaria. Obzor odgrywa ważną rolę. On jest jednym z najczystszych miejsc na wybrzeżu Morza Czarnego, ponieważ odległość do najbliższego przedsiębiorstwa jest nie mniej niż sześćdziesięciu kilometrów.

Dla wielu turystów, jest cichy i komfortowy miasto. Jego niekończące się piaszczyste plaże, lasy sosnowe, źródła mineralne z leczniczej wody siarkowe, górskich potoków i małe wodospady srebra to główne atuty ośrodka. Dlatego ocena jest dobre dla tych, którzy cierpią z powodu astmy oskrzelowej oraz chorób oskrzeli.

Opinie turystów

Na pytanie, jakie wrażenie pozostaje w spoczynku duszy w Obzor (Bułgaria), opinie są prawie zawsze pozytywne. Ale dla każdego pobytu w tym kraju i w tym ośrodku są przechowywane w swój własny sposób.

Dla kogoś Review – przytulnym i cichym miejscu, gdzie jest dobry i tani urlop z dziećmi. parki rozrywki, gokarty dla dzieci, place zabaw i baseny, parki wodne i wygodne wejście do morza zrobić niezwykłą rozrywką dla dzieci i ich rodziców. A na centralnym placu w mieście każdego lata są festiwale dziecięce.

Wielu odwiedzających wyraził szczery entuzjazm, nabywanie bułgarskie wina, dojrzałe owoce i warzywa, a także skóry i wyroby lniane, które sprawiają, lokalnych rzemieślników. Pyszne wypieki i nabiał w sklepach mają niezwykły sukces z turystów. Należy zauważyć, że w porównaniu do wielu ośrodków w Bułgarii Obzor bardzo niskich cenach.

Z jakiegoś Review – idealne miejsce dla rekreacji i rozrywki runaway. Obecność licznych centrów handlowych, restauracji i barów, kawiarni i barów, sklepów, klubów nocnych jest priorytetem dla aktywnej młodzieży. Prawdziwi smakosze mogli kulinarnych kuchni narodowej i inne przysmaki w przybrzeżnych niedrogich restauracji.

Dla większości turystów, po wspaniałe wakacje na długo pozostaje w pamięci miejscowości Obzor (Bułgaria). Zdjęcia zrobione w najpiękniejszych i najbardziej interesujących miejsc, nie daje zapomnieć o wielki czas spędzony.