339 Shares 7454 views

Dlaczego mężczyzna nagle przestał mówić? Psychologia komunikowania się mężczyzn i kobiet

W życiu każdej dziewczyny miały sytuację, w której jest dzień i noc, czekając na telefon od ukochanej osoby. Kiedy serce jest skompresowany do szaleńczego niepokoju, chcąc usłyszeć rodzimych głos. Ale ludzie nie wydają się zrozumieć, że kobiety czekają na rozmowy i nadzieję na wzajemnych uczuć. Czasami młody człowiek nie oddzwoni nawet po pierwszej randce, ale cały czas trzymane za rękę swego towarzysza i spojrzał na nią oczami kochanków. Czasami człowiek przestaje rozmawiać w środku powieści, choć obiektywne przesłanki do tego nie było. I nie wiadomo, które z trudnej sytuacji. Pierwszy – gdy boli które zignorować. Lub drugi, gdy zmysły – i cisza jak nóż, cięcie serce. Więc, dlaczego mężczyzna nagle przestał mówić? Spójrzmy na dwóch z tych sytuacji w sposób bardziej szczegółowy.


Dlaczego mężczyzna nagle przestał mówić po pierwszej randce?

Rich samica wyobraźnia może malować tysiąc powodów zniknięcia młodego mężczyzny. Ale zwykle nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Więc o co chodzi?

Wszystko jest wyjaśnione, ale nie jest to absolutnie fantastyczne powody

1. Siła wyższa

Na przykład, śmierć jego przyjaciela lub bliskiej osoby, a on musiał uciekać z miasta, regionu i kraju. Tam, gdzie nie ma ruchome wieże. Oczywiście, on przeżywa i chce zadzwonić i porozmawiać, ale okoliczności są silniejsze od niego. Czy to możliwe? Jest. Po tym wszystkim, codziennie ktoś umiera. Może rzeczywiście wybranym właśnie taką sytuację? To jest tylko wtedy, gdy jest naprawdę w tobie zakochany, człowiek zawsze znajdzie czas i okazję do dialogu.

2. choroba

Nieważne, jak ciężka. Najważniejsze, że bliska osoba po prostu nie mogę nawet napisać prosty SMS. Zaczniesz opowiadać sobie powagę tej wersji. Z drugiej strony, co uniemożliwia mu kontakt z Tobą przez znajomego lub krewnego i wyjaśnić, dlaczego milczenie? Bez względu na to, jak poważna była choroba – to nie jest przeszkodą dla prostego połączenia telefonicznego.

3. Zginął

To tłumaczy takiego zachowania mężczyzn. Teraz wysoki wskaźnik przestępczości, a chłopiec został potrącony przez strony. Możemy tylko płakać i pożegnać się z nieudanej miłości. Ale zgodzi się Pan, powód ten jest najbardziej niesamowite.

Prawdziwe przyczyny

1. Seks na pierwszej randce

Po pierwszym terminie, możliwe są dwa scenariusze: albo mężczyzna i kobieta będzie w tym samym łóżku, czy w różnych nich. Dlaczego jest pierwsza opcja jest błędem? Tak, ponieważ każdy człowiek – zdobywcy. A jeśli on ma wszystko, coś aspirować do? Jeśli seks nie był, z każdym nowym spotkaniu swej sympatii i zainteresowania będzie rosnąć w postępie geometrycznym. I tak – motywacja zniknął, a wraz z nim chęć do komunikowania się. Ogólnie rzecz biorąc, należy winić tylko siebie!

2. Szukaj z alkoholem

W pijackim zamroczeniu, kobiety i mężczyźni czatu można zajść daleko poza granice przyzwoitości. Wszystko jest możliwe – a historia ich tajnych i pasji deklaracji miłości, serca i sugestie. Nie jest konieczne, aby wierzyć w słowa wypowiadane w stanie nietrzeźwości. I każdy normalny dziewczyna zdaje sobie sprawę, że pijany trudno poważnie zainteresowany człowiekiem. A jeszcze bardziej głupi, aby mieć nadzieję na kontynuację współpracy.

Najczęstszą przyczyną

Nie trzeba wiedzieć, co kryje się za pojęciem „psychologii komunikacji”, „Cechy interseksualistów komunikacji” oraz innych terminów naukowych, w celu określenia najczęstszą przyczyną zaginięć partnera. To bardzo proste – nie jesteś na jego gust. Można mieć spektakularny wygląd i bogaty wewnętrzny świat, ale ludzie po prostu nie uzależniony, i to wszystko. Nie martw się, bo nawet odrzucić monarchów, gwiazd filmowych i modeli. To nie tylko Twój mężczyzna!

Dlaczego mężczyzna nagle przestał mówić w środku powieści?

A co zrobić, jeśli związek trwa kilka tygodni lub nawet miesięcy? Wybrany nagle zatrzymał dzwoni, odbieranie połączeń pojawiają się na portalach społecznościowych, a nawet utrzymywać relacje z wspólnych znajomych? Nagle Koniec trąby romansu? Czy takie zachowanie jest jeszcze zostać wyjaśnione?

błahych powodów

1. Kobiety dają zbyt ważne telefony

Dziewczęta mogą rozmawiać z przyjaciółmi na kilka godzin. Mogą przypomnieć ważną imprezę o trzeciej nad ranem i od razu zadzwonić do kogoś, aby podzielić się wiadomością. Ludzie biorą to łatwe. Czy kiedykolwiek widziałeś rozmowę facet na telefon kilka godzin? Jest to możliwe tylko wtedy, gdy na drugim końcu jest kobietą, męcząc go z jego gadania.

Kiedy dziewczyna czeka na telefon od wybrańcem, że po prostu nie rozumieją, że nawet nie przyszło do głowy nazwać. „Nie nazywaj – tak zajęty” – tak, że większość facetów. Ponadto, wiele osób w sytuacji życia, kiedy po prostu nie chce rozmawiać przez telefon. I niekoniecznie powodem tej niechęci jest sama dziewczyna. Więc trzeba odpocząć i przestać czekać na jego wezwanie. Twój ulubiony pokazuje się sam.

2. Być może zbyt spieszyć rzeczy

Tak, trzeba było kilka dat, i dobrze się bawiliśmy. Więc dlaczego mężczyzna nagle przestał mówić? Głównym powodem – zwrócić się do niego jako do swojego mienia i poważnie zazdrosny. A faceci nie spieszą się pożegnać z jego wolności, zwłaszcza na początku powieści. Oczywiście, dziewczęta mają zwykle po pierwszym data fantazjować o tym, co dzieci będą na nowo odkrytą beau i jak szczęśliwie żyją w małżeństwie. Faceci nie są właściwe do takiego sentymentalizmu.

Trzeba poważnie zastanowić dzwonów weselnych, a twój partner nie może jeszcze decyzji, czy kontynuować związek w ogóle. Jeśli tak, to nie ma nic dziwnego w jego niechęć do komunikowania się. Jego odejście, robi to jasne, że nie jest gotowy na poważne zmiany. Przynajmniej na razie.

powód

Nie ma mowy o przyczynach swojej ulubionej postanowił wyklucza się z tej relacji. Może nie miał odwagę powiedzieć mi to w twarz, a może chciał okazją, aby rzucić go w pierwszej kolejności. Dobrze, zatrzymał się do rozmowy i nie zadzwonić kilka dni i wysłać wiadomość, że to koniec. I to jest łatwiejsze, a żeton na moim ramieniu … Więc myśli mężczyzna i kobieta nadal nadzieję na wznowienie dialogu. Co sprawia, że silny połowa to zrobić?

1. Może być też dobre dla niego

Zbyt wykształcony, piękny, mądry. Jeśli czuje się blisko ciebie domową prostaka z kompleksami, związek będzie trudny do utrzymania. Może zbytnio filozofować na randkę, a jak wiemy, ludzie nie akceptują. Aby poczuć się jak prawdziwy macho, muszą prostak, zawsze śmiejąc się, patrząc z uwielbieniem i chętnie połowu każde słowo. I to może być podniesiony, erudycji, ale wystarczająco silny, aby ją ukryć. Z drugiej strony, dlaczego potrzebujemy wyboru, który nie wywołać Twój pasek? Mężczyzna i kobieta szczęśliwy w związku, tylko wtedy, gdy mają, lub na tym samym poziomie rozwoju, lub przedstawiciel silny pół mądrzejszy.

2. nadziewane swoją wartość

Jest to bardzo często dla młodych ludzi. Jeśli facet czuje się jak „gwiazda” i jest przekonany, że będzie ona czekać na niego zadzwonić, chciał milczeć. Człowiek robi to, aby sprowokować kobietę, a potem zabrać go „toplenkoy”. Wystarczy pamiętać, że dziewczyna w tym okresie może być nowe chłopaki i nieszczęsny „gwiazda” zostanie zapomniane.

wniosek

Oczywiście, bardzo nieprzyjemne, jeśli człowiek nie chce. To nie ma znaczenia, na jakim etapie relacji. Dla kobiety, zawsze jest trudna sytuacja. Postaraj się znaleźć pozytywne strony. Po pierwsze, to nie może być człowiekiem swoje marzenia, a teraz masz wolną rękę do poszukiwania swojego prawdziwego szczęścia. Po drugie, w jego akt wielkoduszności nawet tam nie zachęcające i oszukiwanie. Więc wysłać mu pocałunek … i zapomnieć. Pamiętaj, że jeśli wybrany jeden kocha naprawdę, nigdy nie zawiedzie Cię długo czekać.