736 Shares 5561 views

Silva Kosheen: biografia, zdjęcia, filmy

Silva Kosheen – słynna włoska aktorka filmowa. Urodziła się w 1933 roku i zmarł w 1994 roku. Filmy z udziałem Silva popularny teraz. Jest to nie tylko włoski, ale również zdjęć nakręcono w Hollywood.


biografia

Według biografii Silva Koshina urodził się w Zagrzebiu, Chorwacja, 22.08.1933 roku. Prawdziwe imię aktorek – Silva Koskinon. Ojciec dziewczynki był z greckiego pochodzenia, a matka – rodem z Polski.

We Włoszech na jego siostra Silva przeniósł się na początku lat pięćdziesiątych. Neapolu znajduje się uniwersytet, gdzie Kosheen studiował na Wydziale Fizyki.

Zawsze była bardzo aktywna. W wieku 21 lat, Silva zdobył nagrodę podczas uczestniczenia w kolarstwie. Ona także regularnie udział i wygrał wiele konkursów piękności.

Wysokość 174 cm, a także dobry wynik przyczynił się do tego, że zaczęła pracować jako modelka w Neapolu.

Już w wieku 22 lat, Silva mocno postanowiła zostać aktorką i udał się na podbój Rzymu.

pierwszą rolę

Jego pierwsza rola w filmie aktorka wystąpiła w 1955 r. Była to mała rola w komedii „Mężczyźni i kaprali”.

„Mężczyźni i kaprali” – reż taśmy Camillo Mastrochinke. Scenariusz został napisany razem z Toto Dzhino Mandzhini. Toto grał w ten tytuł filmu roli.

W 1956 roku, Silva zagrał w dwóch filmach: „Mechanik” i „Mihail Strogov”.

Na fali popularności

W 1957 Silva Kosheen zdjęciu w prasie nie jest zaskoczeniem. Ona często grał atrakcyjnych młodych arystokratów, bohaterki skalnych. Popularny obraz z jej udziałem – „naiwnej z czterdziestu dzieci” melodramat „Dwanaście prac Herkulesa”, komedia „Guendalina”, „Impossible”, Isabelle

Filmografia Silva Koshin szybko uzupełniane nowymi filmami. W 1958 roku aktorka grał w dziewięciu filmach. Wśród nich, dramatyczny film „Bitwa o Jeruzalem”, w którym aktorka zagrała rolę Clorinda, film komedia „Toto w Paryżu” i „Toto na Księżycu”, w którym Silva pojawił się w roli Julii, na zdjęciu w gatunku fantasy, „Dwanaście prac Herkulesa: Hercules i królowej Lydia ".

W ciągu najbliższych dziesięciu lat, Silva jest uważana za najbardziej popularną aktorką we Włoszech. Filmy Silva Koshin udziałem Steno był kierowany przez Wiktora Turzhansky, Luidzhi Komenchini, Rendall Uolles i innych.

Jeden po drugim ekrany pomniejszanie obrazu „luksusowy kobiety”, „Bitwa o Rzym”, „przestępstwo”, „żelaznej masce”, „The Siege of Syracuse.”

Kosheen wziął udział w filmie takich znanych zespołów jak „goni”, „bezlitosnych ludzi”, „Morderstwo w Monte Carlo”, „ja, ja, ja i inni”, „Giulietta i duchy”, „Najkrótsza Day” „zbyt gorąco w czerwcu.”

Obraz „Giulietta i duchy” przez reżysera Federico Felliniego zostały wydane w 1965 roku. Inna nazwa tego fantastycznego paska dramat komiksu – „Juliette, opętany przez duchy.” Film otrzymał nagrodę „Złotego Globu” w 1966 roku w kategorii „Najlepszy film zagraniczny” i została nominowana do „Oscara” w dwóch nominacjach.

Hollywood

Silva udał się do Hollywood w 1967 roku. Gdzie mieszkał i pracował tylko przez dwa lata. Praca w Ameryce przyniosła aktorce moralną satysfakcję, jak we Włoszech. W Ameryce, Kosheen nie jest tak popularny jak poprzednio, dyrektorzy nie są wyciągane z ofertami pracy dla niej. W 1969 roku, aktorka zdecydowała się na powrót do Włoch.

Wśród prac z tego okresu często izoluje się jako aktorka w filmie „Bitwa o Rzym” w reżyserii Roberta Siodmak, Serdzhio Nikolaesku i Endryu Mortona na powieści Felix Dana „bezlitosnych ludzi” w reżyserii Ralpha Thomasa, „Lovely Way to Die”, w reżyserii Davida Lowell Rich, w którym Silva zagrał z Kirk Douglas.

po powrocie

W ciągu najbliższych pięciu lat, po powrocie do domu aktorka zagrała w takich filmach jak „Dracula w prowincji”, „Siedmiu Szale z żółty jedwabiu” „Absolut naturalności”, „wyraźnej maniaka seksualnego policji kryminalnej”, „House of the Devil”, „Justine markiz ".

Silva ma zawsze wyróżniającą odwagi, nie boi się wyraźnych scen w filmie. W wieku 36 lat Kosheen działał jako model w erotycznym magazynu „Playboy”.

Wraz z wiekiem, popularność aktorki wyblakłe. S coraz bardziej poobijany rola beauties wieku, starym arystokratów. W latach 1977 i 1994 grała tylko trzynaście role. To była rola w filmie dramatycznym „Ricky i Barabba”, „Kopciuszek 80” i „Golden Hands”, w komedii „Ace” w muzycznym filmie „Odysei”.

życie osobiste

Silva był żonaty tylko raz, aby aktor i producent Raimondo Castelli. Zaczęli spotykać się w 1960 roku. Para ośmiu lat mieszkał ślub cywilny. W 1967 roku, Kosheen i Castelli oficjalnie ślub w Meksyku. Ich małżeństwo, a nie oficjalnie uznane we Włoszech, trwał tylko kilka lat.

wyniki

Silva Koshina zmarła na raka piersi 22.12.1994 roku w stolicy Włoch. Kino aktorka dała 39 lat swojego życia. W jej skarbonki nie mają żadnych znaczących nagród, nominację tylko dla nagrody „Złoty Laur” w 1967 roku. Silva był bardzo lubi luksusowe życie, ona otacza się z dzieł sztuki, rzadkich mebli. Ona sama była po prostu niewiarygodnie wspaniały i utalentowany kobieta.