80 Shares 5321 views

Telefon komórkowy Ginzzu: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Upadek z dużej wysokości i złamać być wciśnięty przez kogoś lub coś, ale aby przetrwać, aby być w wodzie, a nie „utopić”. Nie wiele urządzeń mobilnych może pochwalić się tym. Ale nadal istnieją.

szyba ochronna Gorilla Szkło, mówisz? Tak, a metalowa obudowa? Gruba warstwa gumy i tworzyw sztucznych, ściśle związany jak jeden – to jest prawdziwa ochrona, zgodnie z tajwańskiej firmy Ginzzu, założony w 2009 roku. Jak numer telefonu nią, ale przy okazji, jeden z nich – telefon komórkowy Ginzzu R6 Dual. Zastanawiam się, co to jest w stanie „Battleship”?

kompletny

Grube, głównie pomarańczowy pudełko z malowanymi wspinacza ukrywa wielki skarb. Dodatkowo do telefonu, nie pasuje bateria, ładowarka kabel USB, antenę oraz dodatkową dokumentację w języku rosyjskim. Nawet metalowa plakietka i umieścić niemal zapomniane karty pamięci.

Odznaka bez rysunków i napisów, ale ma okrągły otwór. Tak, że może on być stosowany jako wisiorek do noszenia na niczym.

projekt

Ten telefon jest po prostu potworem. Jego ciało jest jak skarbcu banku z małym okienku na ekranie. Okazuje się, że wnętrze urządzenia jest zabezpieczony. Jest wykonany z gumy i tworzyw sztucznych, w pełni wytłoczone z żółtymi akcentami. Ale to jest zrobione, na pewno nie dla urody, ale ze względów praktycznych, ponieważ przez te nacięcia i wycięcia telefon z obwodu, gdyż łączy się z dłoni.

Głośnik głos znajduje się nad wyświetlaczem i pod klawiaturą, na dodatek – klucz czworoboczną, gotowy, aby zapewnić szybkie uruchomienie dowolnego z czterech aplikacji. Po lewej stronie znajduje się wejście na micro-USB, bezpiecznie pokryte korkiem. Najlepsza latarka pod anteną jack który jest wkręcony w niezbędnym zakresie. W międzyczasie, złącze również bezpiecznie ukryte.

Na rewersie – głośnik, mikrofon i kamerę. Tylna pokrywa jest mocowana za pomocą śrub, a pod nim – baterię. Bierzemy go i zobaczyć dwa sloty na dwie karty SIM i karty pamięci. Pod żółtą gniazda wkładki, które mogą być związane z koronki.

ergonomia

Ale telefon komórkowy Ginzzu R6 Podwójny wygodny nie tylko dlatego, że jest mało prawdopodobne, aby wypaść z rąk. Przez siebie, montaż urządzenia jest wykonana perfekcyjnie. Wszystkie części pasują bardzo mocno, jak tego kawałka gumy i tworzyw sztucznych.

Przyciski umożliwiają latarka, aparat fotograficzny, radio reaguje natychmiast i oznaczony odpowiednie obrazy. Co więcej, dwa z nich (radio latarki i przenośne) nie jest jeszcze zamknięty. W skrócie, dostęp do sekundy.

Ekran i aparat

O TFT-LCD o rozdzielczości 240 × 320, nie mogę powiedzieć nic specjalnego: jest to najbardziej powszechne, dość jasne, jasne, z małymi kątami, ale obraz słońca widać dobrze.

Ginzzu telefon posiada 2-megapikselowy aparat. Nie pochodni lub ostrości, nie wskazywało na wszystkich przymus tej funkcji w tym urządzeniu. Ustawienia można wybrać dźwięk migawki parametru ekspozycji, kontrastu, zmiana częstotliwości światła i czas opóźnienia. Zdjęcia i wideo jakości pozostawia wiele do życzenia, ale to nie było głównym celem twórców. Podczas gdy niektórzy oczekują więcej od aparatu, jak wskazano w lewo, którzy korzystają z telefonu Ginzzu, opinie.

Właściwości audio

Uwaga! Telefon głośny, jeśli wskaźnik głośności, aby dać maksimum. Nie ma znaczenia, gdzie właściciel urządzenia jest – w metrze, w kawiarni czy na ruchliwej ulicy, Ginzzu R6 telefon dual koniecznie „dokrichitsya”.

Głośnik głos jest dość silny, rozmowa jest słyszalny również praktycznie wszędzie. W najgorszym, można użyć zestawu – douszne słuchawki. Aby słuchać muzyki są one prawdopodobnie dość słabe, ale się po prostu towarzyskich. Chociaż niektóre charakteryzują telefon komórkowy Ginzzu opinie roszczenia, słuchawka zapewnia wysoką jakość dźwięku. Nawiasem mówiąc, jak nie ma roszczenia do sprzężenia zwrotnego, ponieważ tam 2 mikrofony, zapewniając doskonałą słyszalność rozmówcy.

Stand-alone

Telefon Ginzzu dla jego cech jest pojemna bateria – 1700 mAh, co nie jest łatwe do rozładowania. Przy aktywnym wykorzystaniu wszystkich możliwości urządzenia to będzie trwało na jednym ładowaniu przez ponad dwa tygodnie. Natomiast w trybie pracy radia zużywa ładunek szybciej. Ale nawet w tej sytuacji tygodni życia baterii jest nadal zapewniona.

Połączeń, wiadomości i organizator

Jeśli chodzi o realizację prac dwóch kart SIM nic nowego urządzenia widziano. Możliwe jest wyłączenie jednego z gniazd, a także zmiany w niektórych parametrów.

Jeśli chodzi o wezwanie serwisu, to zawiera rejestr połączeń i książki telefonicznej. Katalog pozwala umieścić żadnych kontaktów na karcie SIM lub w urządzeniu. Zapisać nowy kontakt, można wpisać nazwisko osoby, numer i ustawić dzwonek.

Telefon komórkowy Ginzzu Podwójny R6 stanie wysyłać SMS-y i MMS-wiadomości, ale będzie musiał obejść się bez e-mail. W pamięci telefonu można zapisać 300 wiadomości tekstowe i multimedialne, 100, odpowiednio.

Organizator jest zestaw składający się z funkcji kalkulatora, kalendarza i zegara. Jednak nadal istnieje „Ustawienia SOS», gdzie można przechowywać numery, które są w nagłych przypadkach zostanie wysłana do wstępnie wpisana wiadomość. W tym celu wystarczy, aby wybrać pewną kombinację klawiszy.

funkcje komunikacyjne

Urządzenie działa w GSM sieci innej częstotliwości, obsługuje połączenie GPRS, Bluetooth 2.0 i walkie-talkie walkie-talkie, działającego przy częstotliwości 400-470 MHz.

Na niej można komunikować się w przedziale od 2 kilometrów. Ponadto, jest funkcją zmniejszania hałasu i rozdzielania poszczególnych grup użytkowników w tym samym zakresie.

część multimedialna

Obejmuje to odtwarzacz audio i wideo, którego ustawienia są minimalne. Istnieje tuner FM i album zdjęć do przeglądania zdjęć zrobionych. Radio działa tylko z podłączonym zestawem słuchawkowym, a rejestrator zapisuje pliki na karcie pamięci.

Dla rozrywki, istnieją dwie gry – „Piętnastka” i „magiczne ziemi”, z najbardziej minimalnej konfiguracji. Istnieją również aplikacja „Regał” – dla miłośników czytania. Jednak to tylko rozpoznaje formatu txt, ale to musi być tutaj, i tak jest wątpliwa ze względu na mały ekran.

właściwości ochronne

A teraz o głównych cech Ginzzu R6 podwójny telefon komórkowy – jego bezpieczeństwa. Zgodnie z charakterystyką urządzenia, posiada standard ochrony IP67, a to przez chwilę, niemal maksymalny stopień. W tym przypadku, musi wytrzymać bezpośrednie uderzenie strumienia wody, przy głębokości od 1 m (figura 6) oraz wodą w pełni zabezpieczony przed kontaktem z pyłu (figura 7). Jeszcze trochę, a urządzenie może być zanurzona przez długi czas.

Pokrywa, która ukrywa akumulatora utrzymuje się pewnie i szczelnie na skutek zamocowania w postaci śrub. Dlatego w upadku telefonu nie jest rozbity na kawałki. Grubość ściany obudowy może być określona przez wyjęcie baterii.

Co mówią o obronie, która posiada telefon Ginzzu, przeglądy właścicieli? Okazuje się, że wszystko jest uczciwie. Wielu użytkowników, celowo lub nie, znaleźli się w sytuacji, w której jednostka badanej cechy ochronne, i to jest godne testu wytrzymałości.

Reasumując

telefon kosztował około 6000 rubli. W zasadzie w tej cenie można kupić bardziej funkcjonalny smartfon Android OS z dużym ekranem i kamerą multi-pikseli. Ale on ma swój własny, dość duże, grupy docelowej, dla której jest ważniejsza niż jakość komunikacji, niezawodność, bezpieczeństwo i żywotność baterii. Stworzenie takich urządzeń, a firma robi Ginzzu. Nie jest zaskakujące, że jej produkty są bardzo popularne, ponieważ rówieśnicy jeszcze nie wydała żadnego producentem.