462 Shares 970 views

Nowoczesne muza poezji i rzeczywistości


Przed każdą osobę, która odwiedza muza poezji, a kto komponuje poezję w 21 wieku, tym bardziej, jeśli jest on skłonny postrzegać ją jako coś więcej niż bezmyślne zabawy, w czasie, powstaje pytanie: jaki powinien być nowoczesny poezję, aby bronić swojego prawa do istnienia i nie wyglądać głupio w wieku technokracji?

Filologia uważa ten rodzaj sztuki jako sztuki tworzenia artystycznego wizerunku w strukturze melodycznej i rytmicznej zorganizowanej mowy, co nadaje tekstowi pewną zdolność sugestywny i emocjonalny wpływ na słuchacza lub czytelnika. Ale to, co jest wartością, oprócz muzeum, może to być elegancki literatury współczesnej przestrzeni kulturowej wypełnionej grafiką 3D i technologii informacyjnej? Oczywiście, jesteśmy dotyczy przede wszystkim współczesnej poezji – rosyjskich i zagranicznych, które dzięki istnieniu doskonałej szkoły przekładu, odzwierciedlającym poetycką przestrzeń ludzkości.

Rzut oka na półkach księgarni i na odpowiednich stronach, obejmujące sytuację w sieci, możliwe jest, aby wierzyć, że współczesna poezja nie są publikowane tylko w Internecie, ale również opublikowane na papierze. Ale czytelnik, jak muza poezji, rozczarowana miłością natychmiast po pobraniu próbek z tekstami, pełnymi banalne onieśmielony, unromantic wywołuje nostalgię i ponadczasowe.

Pojęcie współczesnego czytelnika poezji

Często można zmierzyć się z faktem, że zadeklarowana niewypłacalność współczesnej poezji, mówiąc: „Co ty! To takie wielkie pisanie! Zachować swój link – szacunek „Ale nie jest dziełem jednego z wielu” elfów”, a rym nie wiedząc, w jaki sposób, ale twierdzi, że regularnie odwiedza muza liryki i dyktuje dzieła poetyckiego myślenia !.

Ale katastrofalna sytuacja, w której okazało się, że dzisiejsza poezja, która staje się jasne, później, kiedy okazuje się, że czytelnicy nie mają pojęcia o istnieniu naprawdę ciekawych i oryginalnych poetów żyjących, ale to nie dlatego, że nie istnieje. Muza poezji nadal jest odwiedzana przez ludzi – i naprawdę wielkich twórców tam, ale niewielu czytelników w stanie zapamiętać co najmniej jeden tekst, w którym co najmniej każdy przyzwoity poziom musiałby przemyśleć to, co stało się po upadku Związku Radzieckiego, a teraz dzieje. Odnosi się wrażenie, że postawa współczesnego człowieka jest dość stanie wyświetlić humorystycznych piosenek, sloganów reklamowych i piosenki pop wypełnionych nemudrenoy bytovuhoy i wulgarność.

Nowoczesna poezja i rzeczywistość

myślący człowiek rozumie, że postsowieckim jest trzecia dekada jest w rękach cynicznego pracownika tymczasowego, który, niezależnie od ich przekonań ideologicznych, rozważyć wzmocnienie krajowych fundamentów tożsamości niepotrzebne, a nawet szkodliwe. Ale poezja, podobnie jak wszystkich innych sztuk, to odnosi się do samych podstaw, wraz z podstawową nauką i edukacją. Muza poezji i myśli naukowej są komplementarne: pierwszy sprawia, że drugie wzmocnienie moc perswazji i zrozumiałości języka odwracając w ten sposób do poznania. Jako integralna część wiedzy, które mogą odsłonić prawdziwą naturę rzeczy, poetyckie słowo ma również wysoką aktywność mobilizacji: historię znamy wiele przypadków, gdy wiersz lub piosenka stała się towarzyszką popularnego oburzenia lub innego procesu społecznego.

Zatem rozwój poezji musi być taka sama, jak rozwój nauki. Przede wszystkim wymaga to lider, który zamierza prowadzić do świetlanej przyszłości, ale jest przeciwwskazane czasowe serwerów. Niestety, współczesny poeta zdegradowany kluczową hierarchię wiedzy Balagan maga zrobił, że czasami odwiedza muza poezji miłosnej, ale nie więcej. Chcę wierzyć, że nowoczesna świadomość wkrótce dotkliwie odczuwać brak poetyckiego słowa, a sztuka ta zostanie zrehabilitowany.