375 Shares 2658 views

Co osobiste cechy wskazane w streszczeniu

Rachunkowość pracę, wiele osób poszukujących pracy mają trudności w obliczu kolumnie „cech osobistych”. Wśród najczęstszych odpowiedzi są tutaj znaleziono – „towarzyskości”, „odpowiedzialność”, „poczucie obowiązku”, itp Należy zauważyć, że jest to nic konkretnego na temat osoby nie mówi, a raczej jest społecznie pożądana odpowiedź …

Większość kandydatów, aby wypełnić tę kolumnę, zazwyczaj wpisują tutaj standardowy zestaw właściwości, które, ich zdaniem, powinny mieć średnią pracownika. Inni uważają, że ta informacja jest zbędna i nie pisz nic. Jednak warto zauważyć, że prawidłowe i właściwe dostarczanie tych informacji może przyczynić się do zapewnienia, że pracodawca jest właścicielem wybierze tę podsumowanie.

Napisz cechy osobiste w tym dokumencie jest konieczne. Jednocześnie, nie wysiadając do ogólników i zauważając ich indywidualność. Niektóre firmy szukają pracowników, którzy posiadają jakieś szczególne cechy, które wskazują na to w tej kolumnie. Na przykład, stanowisko sekretarza lub klasy „luksusowych” towarów dostawcy wolą wybierać dziewczyny z modelu wygląda, a księgowi powinni cechować uczciwość i odpowiedzialność. W takich przypadkach, twierdząc, że to miejsce, należy odnieść się do takich cech, jeśli w ogóle. Jeżeli osoba wskazuje cech osobowych w życiorysie, stosowania dla danego stanowiska, warto podkreślić tylko te właściwości, które są wymagane do tego zawodu. Na przykład, kierownik sprzedaży jest zalecane, aby pamiętać, wiedzy i umiejętności komunikacyjnych technik komunikacyjnych. Dla niektórych innych pozycjach, takich jak księgowy, to jakość jest opcjonalne.

Nie nadużywać nieznanych słów, których znaczenie nie zawsze jest jasne, do wnioskodawcy. Również nie zaleca się wymienić cechy, które dana osoba może trudno zastosować do siebie. Na przykład, stres zakłada gotowość pracownika w sytuacjach, gdy trzeba pokazać cały swój spokój. Należy zauważyć, że jest to siła nie do wszystkich. Ponadto, taka nieruchomość jako „łatwe do pociągu” nie trzeba pisać do wnioskodawcy w ciągu 40, ponieważ w tym czasie można było nauczyć się czegoś, łatwość zdobywania wiedzy jest wymagane, głównie z pracowników początkujących.

Spośród standardowych błędów popełnianych w przygotowaniu zestawień, – przeniesienie próbki cech. Wielu pracodawców prawdopodobnie nie zwracają uwagi na takim profilu nie różni się od innych. Jednak zbyt dużo nie zaleca się zaangażować w freestyle. Zwroty takie jak „przynosi szczęście”, „Lubię kawały, dowcipny” jest mało prawdopodobne, aby być odpowiednie tutaj. Oryginalny wypełnienie dokumentu, na przykład w formie wiersza, można zrobić, jeśli ubiegasz się o stanowisko, w którym kreatywność jest ważna.

Szczególną uwagę na kolumnę „cechy osobiste” są zachęcani, aby dać na początku swojej kariery, gdy wnioskodawca nie ma już specjalne osiągnięcia i zasługi, które zapewnią mu miejsce do pracy. Jeśli łańcuch powoduje trudności w życiorysie kompilatora, można uzyskać pomoc z agencji zatrudnienia, które będą wypełniać swój własny.

Gdy szukasz pracy to ważne cechy osobiste. Podsumowanie stanowi okazję do wprowadzenia ich do przyszłego szefa. Dlatego w niniejszym dokumencie, a tam jest taki wykres. Jeśli jest prawidłowo i sprawnie dokonać, może dać ogromne korzyści dla wnioskodawcy nad konkurentami. Ważne jest, aby pamiętać, że pracodawca nie jest zainteresowany hobby, zainteresowania, lub podobnych cech przyszłego pracownika. On będzie zwracać uwagę tylko do informacji związanych z przyszłym stanowiskiem pracownika. Więc powinieneś być tutaj, aby uczcić krótki i tylko te cechy, które będą potrzebne później.